Prestashop FB Post Module

Jak dotknąć odbiorców eCommerce na Facebooku?

Popularność mediów społecznościowych rośnie każdego dnia. Dzięki ogromnemu wzrostowi liczby użytkowników zbliżających się do Facebooka, Twittera i Instagrama, otworzył on nowe drzwi do marketingu dla sprzedawców e-commerce. Według badań przeprowadzonych przez Zeforyna Facebooku jest około 1.5 miliarda aktywnych kont i prawdopodobnie zostaną podwojone w ciągu najbliższych kilku lat. Tak więc, jeśli spojrzymy na te statystyki, możemy łatwo zrozumieć, że Facebook jest jedną z najlepiej dopasowanych platform do promowania swojego sklepu internetowego.

Większość sprzedawców internetowych już dostosowuje się do koncepcji marketingu na Facebooku. Marketing na Facebooku to jeden z najprostszych sposobów dotarcia do klientów, zwiększenia sprzedaży i skutecznych konwersji. Aby uczynić marketing Facebooka wykonalnym dla właścicieli Prestashopa, Knowband wymyślił Moduł sklepu Facebook Prestashop. Moduł sklepu Facebook służy do stworzenia sklepu internetowego na Facebooku i rozpoczęcia sprzedaży.

Wtyczka FB Store

Więc na co czekasz? Jeśli jesteś właścicielem sklepu eCommerce Prestashop, to wtyczka do sklepu Facebook może być tym, czego brakuje w Twoim sklepie. Wystarczy skorzystać z modułu sklepu Facebook i zobaczyć wzrost sprzedaży. Oto kilka sposobów, dzięki którym ten moduł sklepu na Facebooku pomaga ci dotrzeć do odbiorców docelowych na Facebooku.

Widoczność produktu

Internet to ogromna przestrzeń z nieograniczonymi możliwościami wyboru produktów. Klienci, którzy chcą dokonać zakupu online, mają wiele opcji. Jeśli chcesz, aby kupili twoje produkty, musisz mieć pewność, że produkty można łatwo pobrać z wymaganymi informacjami. Z bardzo dużą liczbą aktywnych użytkowników na Facebooku, służy jako najlepsza platforma do prezentacji produktów. Szybkość konwersji w dużym stopniu zależy od widoczności produktu i sklepu. Posiadanie sklepu na Facebooku to zdecydowanie jeden ze sposobów, dzięki którym możesz dotrzeć do większej liczby klientów i zwiększyć sprzedaż.

Informacje o rynku

wgląd w rynek

Moduł sklepu Facebook pomaga zapewnić swoim klientom spojrzenie na rzeczywisty sklep internetowy. Właściciel Prestashop ma możliwość zaprezentowania dowolnego produktu w sklepie Facebook. Sklep Facebook pomaga odwiedzającym przeglądać produkty i usługi oferowane przez sklep, nie odwiedzając go. Odwiedzający mają również możliwość dokonania zakupu w sklepie na Facebooku, dokonując skutecznych konwersji.

Konfigurowalny sklep Facebook

Konfigurowalny sklep FB

Jedną z bezpośrednich zalet tego modułu sklepu Facebook jest łatwa opcja indywidualizacji. Większość sprzedawców chce, aby układ motywów ich sklepu był bardziej interesujący dla klientów. Sprzedawcy mogą wybierać spośród dużej liczby czcionek, kompozycji kolorów i kategorii produktów. Moduł sklepu Facebook pomaga zwiększyć atrakcyjność sklepu, a klienci mogą łatwo nawiązać relacje z produktami.

Lepsza sprzedaż

lepsza sprzedaż

Obecność sklepu Facebook Store umożliwia właścicielom sklepów internetowych z inną platformą sprzedaż. Ponieważ istnieje ogromna baza klientów sklepu internetowego na Facebooku, dlatego zawsze istnieje szansa, że ​​odwiedzający mogą przyjrzeć się Twoim produktom. Sklep Facebook umożliwia odwiedzającym wyświetlanie produktu z rzeczywistego sklepu internetowego. W tym samym czasie, jeśli klienci chcą dokonać zakupu, mogą kliknąć przycisk Kup i zostaną przekierowani do sklepu internetowego. Pomaga w zwiększeniu ruchu w Twoim sklepie internetowym i ostatecznie zwiększa sprzedaż.

Zmniejszone wydatki marketingowe

Zmniejszone wydatki marketingowe

Obecność Sklepu Facebook pomaga w promowaniu swojego sklepu eCommerce bez jego promowania. Wydatki marketingowe, które właściciele sklepów będą musieli zapłacić, w celu promowania ich sklepu internetowego są znacznie zmniejszone. Sklep Facebook pozwala właścicielowi sklepu reklamować sklep internetowy na największej platformie społecznościowej, co pomaga w ograniczeniu wydatków, jakie właściciel sklepu musi ponieść na marketing sklepu internetowego.

Wnioski

Facebook jest jednym z najlepszych miejsc do rozwoju Twojej firmy. Pomaga również w interakcji z klientami na podstawie osobistej. The Trend mediów społecznościowych może zwiększyć Twój eCommerce, wszystko, czego potrzebujesz, to zachować się z tym.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *