Dwa skuteczne moduły do ​​odstraszania spamerów i botów od sklepu PrestaShop

two-effective-modules-to-protect-prestashop-from-spam-bots

Szacuje się, że każdego dnia online wykonuje się 200 milionów testów Captcha. Według badania Cyber Security Breaches Survey, prawie połowa (43 procent) wszystkich organizacji w Wielkiej Brytanii zgłosiła przypadki naruszenia lub ataków cyberbezpieczeństwa w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Takie naruszenia danych skutkowały brakiem plików, uszkodzeniem urządzeń, procesów lub witryn internetowych, a nawet utratą własności lub własności intelektualnej.

W roku 2020 wiele platform CMS zostało zaatakowanych przez „KaszmirCzarny‘ i to bardzo dobrze się zakamuflował i pozostaje niewykryty. Może się to zdarzyć w każdej chwili i wiele stron internetowych codziennie boryka się z tym problemem fałszywych botów. Jeśli nie masz testu Google reCaptcha i narzędzia do blokowania spamu na swojej stronie PrestaShop, oto, co musisz o nich wiedzieć i w jaki sposób Twoja firma lub blog odniesie z nich korzyści.

Spamerzy zazwyczaj dodają fałszywe komentarze w Twojej witrynie i możesz zaobserwować fałszywe rejestracje. Przedstawiamy dwa moduły, które mogą okazać się skuteczne w blokowaniu botów i spamerów przed dostępem do Twojej witryny i wykonywaniem złośliwych działań, aby pomóc Ci pozbyć się spamerów.

Jak chronić witrynę PrestaShop przed spamerami i botami?

Aby uchronić Twoją witrynę przed spamerami i botami, mamy dwa moduły, które pomogą Ci sobie z tym poradzić. Zanurzmy się w to.

użyj-google-recaptcha-do-ochrony

 • PrestaShop Google reCaptcha

Najprostszym sposobem na walkę z fałszywymi rejestracjami na Twojej stronie jest: PrestaShop Google reCaptcha. Stosuje do Twojej witryny warstwę ochronną. Google reCaptcha można włączyć na następujących stronach Twojej witryny.

 1. Strona rejestracji klienta
 2. Strona logowania
  google-recaptcha-prestashop na stronie kasy
 3. Kontakt Strona
 4. Zapomnij o stronie hasła
 5. Strona superkasy
 6. Subskrypcja newslettera
  google-recaptcha-one-page-checkout-newsletter-subskrypcja

Możesz odpowiednio zdefiniować reCaptcha dla każdej strony: v2 reCaptcha lub v3 reCaptcha. Są to dwie dostępne opcje, które można wykorzystać zgodnie z potrzebami.

Stara reCaptcha, tj. v2, to podstawowa wersja, która pokazuje pole wyboru „Nie jestem robotem”, które umożliwia szybkie przejście przez tę konkretną stronę. Podczas gdy v3 reCaptcha wykorzystuje uczenie maszynowe i zaawansowaną analizę ryzyka do rozpoznawania ludzkich botów. Działa ze wszystkimi motywami PrestaShop.

Uratuj się przed oszustwami transakcyjnymi: Oprócz tego Google reCaptcha jest również kompatybilny z PrestaShop One Page Checkout firmy Knowband. Jest to najskuteczniejszy sposób zapobiegania oszustwom transakcyjnym w Twoim sklepie.

Kliknij linki, aby przejść do demo administratora i demo front-endu zwiedzanie modułu PrestaShop Google reCaptcha.

Nie pozwól, aby spamerzy wpłynęli na Twój biznes!

 • PrestaShop Bot i blokowanie spamu

Mam dość rejestracji botów i fałszywych rejestracji!

Pandemia PrestaShop Moduł blokowania spamu umożliwia blokowanie odwiedzającego poprzez śledzenie adresu IP, kraju (lokalizacji) lub klienta użytkownika

moduł-blokowania-botów-strona-prestashop

Blokowanie adresów IP, które wyglądają podejrzanie lub są podejrzane, jest proste. Pozwala również na wprowadzenie kilku adresów IP. całkowicie. Lub, zamiast blokować, możesz zezwolić swojemu sklepowi PrestaShop na dostęp tylko do tych adresów IP.

Podobnie możesz umieścić kraje na liście zablokowanych, jeśli jesteś świadkiem dużej ilości ruchu spamowego z określonej lokalizacji.

Następną funkcją, jaką oferuje, jest blokowanie spamerów/botów przed lądowaniem określonego klienta użytkownika w Twojej witrynie.

Czasami może się zdarzyć, że blokujesz prawdziwą osobę. W takim przypadku klient może porozumieć się z właścicielem serwisu i poprosić go o jego cofnięcie.

Ponadto, jeśli chcesz wykluczyć kraj lub region ze świadczenia swoich usług, możesz to zrobić. Bloker umożliwia zablokowanie regionu, w którym nie dostarczasz lub nie sprzedajesz swoich produktów.

Administrator będzie monitorował żądania zaplecza i odpowiednio podejmie decyzję.

Zainstaluj moduł Spam i Bot Blocker w swoim sklepie PrestaShop. Poznaj Panel administratora i Demo frontonu modułu Bot and Spam Blocker w sklepie KnowBand.

Ostatnie słowa

Ta ciężka walka między właścicielami witryn a spamerami nigdy się nie skończy. Spamerzy będą nadal spamować, aby zepsuć Twoją firmę. Google reCaptcha i PrestaShop Bot oraz Spam Blocker będą niezwykle przydatne w pozbyciu się spamerów i botów z Twojej witryny.

W przypadku jakichkolwiek zapytań związanych z modułami PrestaShop, możesz napisać do nas komentarz lub napisać do nas support@knowband.com

Może chcesz przeczytać:

Jak zintegrować google reCAPTCHA z PHP

KnowBand świętuje 10K+ PrestaShop One Page Checkout Instalacje w Addon Store

Kreatywne strategie odzyskiwania porzuconego koszyka, z których nie korzystają Twoi konkurenci

9 zabójców konwersji do kasy, które odstraszają kupujących

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *