Prestashop Mobile App Builder

5 Fakty, których nie wiedziałeś o Prestashop Mobile App Builder

Dzięki wprowadzeniu aplikacji mobilnych koncepcja marketingu stała się zbyt łatwa dla sprzedawców. Dzięki ponad 4 miliardom ludzi, którzy mają dostęp do telefonów komórkowych, właściciele sklepów eCommerce ułatwili im rozwój sklepu i lepszą sprzedaż. Lepsze zalety wprowadzenia apsów mobilnych w celu rozwoju biznesu wynikają z łatwego dostępu do użytkowników. Odwiedzający nie muszą mieć dostępu do sklepu internetowego za pomocą strony na komputery i jednocześnie duża liczba użytkowników mobilnych ułatwia sprzedającemu poprawę widoczności produktu.

Pomysł na dostosowanie się do aplikacji mobilnych w celu uzyskania lepszego wzrostu i sprzedaży w sklepie internetowym zyskuje na popularności Większość sklepów eCommerce przesunęło się w stronę aplikacji mobilnych lub przesuwa się w ich kierunku. Stanowią one lepszą platformę do powiększenia sklepu. W międzyczasie sprzedawca zawsze może być pewien, że wygoda, z jaką klienci korzystają podczas korzystania ze sklepu internetowego za pomocą aplikacji mobilnej, jest znacznie lepsza, niż dostęp do sklepu internetowego ze stron internetowych.

Jednym z lepszych sposobów na przeniesienie swojego sklepu Prestashop do aplikacji mobilnej jest użycie Prestashop – aplikacja do tworzenia aplikacji mobilnych. Pomaga sklepom uzyskać mobilną kompatybilną aplikację dla lepszego wzrostu sklepu. Według ankiety "Prawie 76% klientów preferuje dokonywanie zakupów online za pomocą aplikacji mobilnych". W ten sposób pokazuje skuteczność aplikacji mobilnych w zwiększaniu sprzedaży sklepu. Co więcej, aplikacje mobilne mają lepszy współczynnik konwersji niż witryny na komputery stacjonarne. Ten czynnik zmusza większość właścicieli sklepów internetowych do uzyskania aplikacji mobilnej dla ich sklepu eCommerce.

Chociaż istnieje wiele ukrytych faktów dotyczących aplikacji mobilnej, które nie są powszechnie znane przez wszystkich. Omówmy niektóre fakty, które mogą zachęcić Cię do pobrania aplikacji mobilnej dla Twojego sklepu.

1.

PRestashop Compatiable Store, Knowband

Jedną z najlepszych funkcji aplikacji mobilnej jest kompatybilność. Aplikacje mobilne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby mogły współpracować z dowolną platformą. Według badań "system Android i iOS przyczyniają się do 99% całkowitego interfejsu użytkownika telefonu komórkowego". Tak więc aplikacje mobilne są zaprojektowane w taki sposób, że sprzedawca może uzyskać kompatybilność z dowolnym systemem operacyjnym. Pomaga sklepowi zdobyć wymaganych klientów, niezależnie od systemu operacyjnego, na którym pracują ich telefony komórkowe. W związku z tym aplikacje mobilne są przeznaczone dla wszystkich użytkowników mobilnych. Aplikacja mobilna pomaga poprawić widoczność produktu każdemu klientowi.

2.

Prestashop Customizable Store, eCommerce Dostosuj sklep

Przez większość czasu właściciel sklepu chciałby opracować aplikację mobilną, która prezentuje najlepsze cechy sklepu internetowego. W ten sposób sprzedawca będzie chciał dostosować aplikację na swój sposób. Aplikacje mobilne są w pełni konfigurowalne i umożliwiają sprzedającemu edycję każdej funkcji aplikacji mobilnej. Sprzedawca może zdecydować o kolorze czcionki na wyświetlanym obrazie aplikacji mobilnych. Pomaga sprzedawcy wyrazić swoją ekspresję, a jednocześnie lepszy wygląd zachęca klientów do eksplorowania sklepu internetowego, zgodnie z potrzebami znajdowania lepszych produktów.

3.

Responsive Website, Knowband, responsywny sklep Prestashop

Odpowiedź generowana przez kreator aplikacji mobilnych jest dość duża w porównaniu do witryn na komputery. W związku z tym stanowi to dodatkowy punkt dla sprzedawcy, aby uzyskać aplikację mobilną dla sklepu internetowego. Aplikacja mobilna dociera do klientów dość precyzyjnie i oferuje im różne funkcje, które nie były dostępne za pośrednictwem witryn na komputery. Funkcja responsywna aplikacji mobilnej pomaga sprzedawcy w rozwoju sklepu w unikalny sposób i generuje lepszą sprzedaż, a jednocześnie uzyskuje natychmiastowe konwersje.

4.

Sklep Prestashop, Sklep eCommerce Popular

Telefony komórkowe są dość popularne w porównaniu do komputerów stacjonarnych i tabletów. Większość osób ma dostęp do telefonów komórkowych, co czyni go lepszym medium do promowania produktów. W ten sposób sprzedawca może mieć pewność, że widoczność produktów nie zostanie naruszona za pomocą aplikacji mobilnych. Jednocześnie aplikacje mobilne okazują się bardziej skuteczne w angażowaniu klientów. Klienci częściej odwiedzają sklep internetowy ze swoich telefonów komórkowych w porównaniu do witryn na komputery. Dodatkowa cecha osiągalności klientów na telefony komórkowe, a nie na komputery stacjonarne, stanowi dodatkową zaletę posiadania aplikacji mobilnej dla sklepu internetowego.

5.

Prestashop Interactive Store, Sklep eCommerce, Knowband

Jedną z bezpośrednich zalet korzystania z aplikacji mobilnych jest lepsza interakcja z klientami. Przez większość czasu klient szuka lepszej platformy, aby dokonać zakupu. Tak więc aplikacja mobilna okazuje się być bardziej interaktywna w porównaniu do witryn na komputery. Klient może uzyskać lepsze oferty i oferty za pomocą aplikacji mobilnej. W międzyczasie aplikacja do tworzenia aplikacji mobilnych zapewnia funkcję udostępniania społecznościowego i natychmiastowego zakupu, dzięki czemu klienci mogą dokonać zakupu bez konieczności poświęcania znacznej ilości czasu. Pomaga to klientom w lepszym zakupie, a jednocześnie zapewnia dobrą zabawę i dobre wrażenia ze sklepu internetowego. Konstruktor aplikacji mobilnych zapewnia sprzedającemu o ponownym przybyciu klientów do sklepu internetowego w celu ich przyszłych zakupów.

Wnioski

Aplikacje mobilne to jedna z zaawansowanych metod promowania sklepu eCommerce. Sprzedawcy muszą zapewnić klientom lepsze i bardziej mobilne podejście do dokonywania zakupów, a wraz z rosnącą popularnością telefonów komórkowych stało się to dość łatwe. Aplikacje mobilne mogą być formowane zgodnie z wygodą sprzedawcy, aw tym samym czasie zapewniać klienci o lepszych usługach i doświadczenie, które zachęca ich do ponownego odwiedzenia sklepu.

Więcej informacji na temat Prestashop Android Mobile App Builder

Link modułu:https://www.knowband.com/prestashop-android-mobile-app-builder

Link do instrukcji obsługi:?https://www.knowband.com/blog/user-manual/prestashop-nautica-mobile-app-builder/

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *