Zapewnij swoim klientom Magento łatwą funkcję logowania do społeczności z tym rozszerzeniem społecznym

Różne organizacje handlu elektronicznego kładą dodatkowy nacisk na logowanie społecznościowe na swojej stronie, aby odwiedzający mogli zaangażować się w swoją organizację biznesową i mogli stworzyć niezbędną świadomość na temat swoich produktów i firmy e-commerce. Jednak główną przeszkodą w tym względzie jest złożony system logowania społecznościowego, który sprawia, że ​​odwiedzającym witrynę e-commerce niezwykle trudno jest użytkownikom zalogować się. Analizując tę ​​poważną sytuację, nasza organizacja opracowała wspaniałe rozszerzenie do kasy społecznościowej dla właścicieli witryn Magento, które może zapewnić klientom bezproblemowe logowanie. Oto najważniejsze cechy tego rozszerzenia Magento Social Login, które stworzyło ogromne fale w internetowej społeczności biznesowej.

Szybsza rejestracja dzięki interaktywnemu narzędziu do logowania

Teraz klienci nie muszą tworzyć niepotrzebnych kont do logowania na swoje konta społecznościowe, ponieważ teraz mogą z łatwością zalogować się wyskakujące okno logowania do społeczności opcje. Dzięki temu cudownemu rozszerzeniu Magneto mogą bezproblemowo zalogować się na swoje istniejące konta w mediach społecznościowych. Rozszerzenie społecznościowe Magento składa się również z funkcji "Szybkie logowanie", która pomaga odwiedzającym w pomyślnym zalogowaniu bez konieczności wypełniania formularza logowania.

Pracuj nieprzerwanie z wieloma urządzeniami

Myśląc o różnorodności klientów internetowych korzystających z wielu urządzeń, takich jak komputery stacjonarne, laptopy, smartfony lub tablety, te moduły e-commerce

Bezproblemowa instalacja i konfiguracja

To Rozszerzenia społecznościowe Magento jest bardzo łatwy do zainstalowania przez każdą osobę, niezależnie od jej technicznego i nietechnicznego pochodzenia. Użytkownik może bez problemu przenosić pliki z serwera na stronę Magneto i jednocześnie może je zainstalować. Rozszerzenie społecznościowe Magento ułatwiło szybką instalację i konfigurację za pomocą jednego kliknięcia.

Efektywne zarządzanie kontami społecznymi

Aby zapobiec niewłaściwemu użyciu kont społecznościowych przez niektóre niedociągnięcia, to rozszerzenie społecznościowe Magento zapewnia administratorowi serwisu swobodę w zakresie łatwego włączania lub wyłączania kont mediów społecznościowych za pośrednictwem zaplecza sklepu internetowego. Ponadto pomógł w łatwym procesie realizacji transakcji, ponieważ klienci mogą bezproblemowo uzyskać dostęp do swoich kont mediów społecznościowych, jeśli ich konto jest wyłączone.

Pozwól na skuteczne sortowanie przycisków mediów społecznościowych

Jedną z najlepszych cech tego rozszerzenia społecznościowego Magento jest to, że umożliwia efektywne sortowanie przycisków społecznościowych w poziomie i pionie. Co więcej, administrator strony może łatwo przeciągać i upuszczać przyciski mediów społecznościowych i decydować o umieszczaniu tych przycisków w poziomie lub w pionie. Używając Narzędzie do testowania A / B może sprawdzić, który przycisk jest bardziej preferowany przez klientów.

Bezproblemowe dostosowywanie i śledzenie obiektów

Teraz, z pomocą tego Moduł społecznościowy Magentoadministrator strony jest w stanie dokonać szybkich zmian w nagłówkach społecznościowych i tekście linku do społecznościowego. Ponadto zapewnia administratorowi witryny możliwość śledzenia dowolnego pożądanego konta społecznościowego klienta i analizowania jego pełnej historii logowania za pośrednictwem różnych kont mediów społecznościowych.

Nie musisz więc być niecierpliwy, jeśli nie możesz uzyskać skutecznej liczby obserwujących w mediach społecznościowych. Wystarczy, że przejrzysz naszą witrynę e-commerce, www.knowband.com. Odwiedzając naszą stronę Knowband, użytkownicy mogą złożyć proste zamówienie na to rozszerzenie społecznościowe Magento lub inny moduł e-commerce OpenCart i PrestaShop klientów.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *