Rozszerzenie Magento Instagram Shop Gallery

magento-instagram-shop-gallery

Galeria sklepu Magento Instagram rozszerzenie jest proste, ale skuteczne Rozszerzenie Magento która integruje twoje konto na Instagramie w sklepie Magento. Pobiera obrazy z konta na Instagramie lub obrazy umieszczone pod określonym hashtagiem w sklepie Magento. Pomaga wyświetlać treści generowane przez użytkowników i umożliwia oznaczanie podobnych produktów dostępnych w sklepie. Treści generowane przez użytkowników pomagają podejmować lepsze decyzje zakupowe. Rozszerzenie Galerii Sklepu Instagram dla Magento 2 dodaje atrakcyjny wygląd Instagrama do Twojego sklepu e-commerce.

 1. Wyświetlaj galerię sklepu z Instagramem w dowolnym miejscu na swojej stronie, na stronie głównej, stronie produktu, stronie kategorii, stronie kontaktowej itp.
 2. Możesz umieścić link Galeria sklepu na Instagramie w stopce swojej witryny.
 3. Wyświetl polubienia i komentarze do zdjęć w galerii sklepu na Instagramie.
 4. Chociaż możesz pobrać tyle zdjęć, ile chcesz, ustaw limit liczby zdjęć, które będą wyświetlane w sekcji Galeria sklepu na Instagramie.
 5. Wybierz rodzaj obrazów, które chcesz wyświetlić w galerii. Na przykład wszystkie obrazy, zatwierdzone obrazy lub obrazy zmapowane z powiązanymi produktami.
 6. Zdefiniuj hashtagi, dla których chcesz pobrać obrazy. Staje się to bardzo pomocne, jeśli prowadzisz kampanię marketingową.
 7. Rozszerzenie Magento Instagram Shop Gallery umożliwia utworzenie adresu URL dla strony Galerii Sklepu Instagram.
 8. Tryb karuzeli zapewnia atrakcyjny interfejs do galerii Instagram.
 9. Rozszerzenie Magento Instagram Shop Gallery jest łatwe do zainstalowania i skonfigurowania bez konieczności posiadania wiedzy technicznej.
 10. Jest to rozszerzenie wielojęzyczne i kompatybilne z wieloma sklepami.
 11. Jest to w pełni responsywne rozszerzenie, które doskonale pasuje do telefonów komórkowych, tabletów i komputerów stacjonarnych.

Ostatnie słowo

Dziś Instagram jest jedną z wiodących sieci społecznościowych o ogromnym zaangażowaniu użytkowników. Dlatego posiadanie sekcji Galerii Instagram w sklepie Magento może być świetnym pomysłem, aby poprawić wrażenia użytkownika. Ponadto produkty dołączone do zdjęć na Instagramie mogą zwiększyć możliwość konwersji. Wypróbuj rozszerzenie Magento Instagram Shopping Gallery.


Manish Barthwal

Manish Barthwal

Following his passion for writing, Manish has been providing value to his readers through his write-ups. He predominantly writes for the e-commerce industry. Apart from writing, Manish's love for cricket is unmatchable. He is an ardent cricket fan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *