Reklamy rynkowe 3 przyciągają sprzedawców na rynku wielu dostawców Magento

Magento Multi-Vendor Marketplace

SOCZEWKI Rozszerzenie rynku Magento Multi-Vendor to rozwiązanie, które przekształca Twój sklep Magento eCommerce w internetową witrynę dla wielu sprzedawców. Podobnie jak fizyczne centrum handlowe lub targowisko, na którym można zaprosić sprzedawców, aby otworzyli swój sklep i sprzedawali swoje produkty. W zamian za to masz możliwość pobierania prowizji od sprzedawców jako czynszu za przestrzeń online, którą dostarczysz w swoim kompleksie (strona marketplace).

Z kolei reklamy z Marketplace to rozszerzenia, które dodają nowe funkcje i funkcjonalności do rozszerzenia rynku Magento. Te funkcje dodają nowe możliwości dla administratorów rynku i sprzedawców do zarządzania różnymi aspektami całego rynku. Istnieją sugestie dotyczące poprawy SEO, Optymalizacji współczynnika konwersji, Zarządzania produktem, Zarządzania działem pomocy technicznej i wiele więcej.

W tym artykule zamierzamy wprowadzić do 3 takie reklamy rynkowe, które pomogą Ci nawiązać silne relacje ze sprzedawcami. Rozszerzenia te zapewniają niektóre rozszerzone opcje ułatwień dostępu, które ułatwiają sprzedawcom dostęp do rynku. Korzystając z tych reklam, administrator rynku może stworzyć ulepszony UX dla sprzedawców / sprzedawców / sprzedawców i zachęcić więcej sprzedawców do przyjścia i zarejestrowania konta sklepu na rynku.

Teraz, jeśli zapytasz, dlaczego tak ważne jest, aby sprzedawca był szczęśliwy, a potem po prostu zrozum Problem z kurczakiem i jajkiem w branży Marketplace, a zrozumiesz.

1. The Marketplace Contact Admin ad-don

The Marketplace Contact Admin ad-don

Każdy sprzedawca, który chce zarejestrować się na rynku, chciałby przede wszystkim wiedzieć, czy prowadzi interesy z odpowiedzialnym biznesem po drugiej stronie. Brak systemu wsparcia sprzedawcy jest wyraźną oznaką szansy na zaniedbanie w zarządzaniu skargami sprzedawców przez administratora rynku. Żaden sprzedawca nie chciałby otworzyć sklepu na rynku, na którym w razie potrzeby nie może zarejestrować swojej kwerendy lub skargi.

W tej sytuacji witryna marketplace zawsze może zapewnić pożądane wsparcie swoim sprzedawcom z systemem wsparcia sprzedawcy na pokładzie. The Marketplace Contact Admin ad-don to jeden z takich systemów wsparcia dla sprzedawców, który mógłby być lubiany przez sprzedawców na pokładzie.

 • Umożliwia to sprzedawcy utworzenie kwerendy lub zgłoszenia skargi do administratora rynku bezpośrednio z pulpitu sprzedawcy.

bilet reklamacyjny z administratorem rynku

 • Pozwala administratorowi sprawdzać skargę i zapytania od wszystkich sprzedawców i odpowiadać na nie w sposób powtarzalny.

Wszystkie bilety

Sprzedawca lub administrator mogą nie być zalogowani przez cały czas, aby od razu zobaczyć bilety i odpowiedzi. Dlatego, wraz z wiadomościami w interfejsie rynku, ad-don wysyła e-mail do sprzedawcy i administratora po otrzymaniu nowej wiadomości.

Ten ad-don może być doskonałym rozszerzeniem dla rynku. Dzięki lepszemu doświadczeniu użytkownika i bezproblemowej obsłudze sprzedającego, będziesz mieć USP na swojej stronie marketplace, która przyciągnie coraz więcej handlowców do prowadzenia interesów z tobą.

2. Menedżer zwrotu rynku Ad-don

Menedżer zwrotu rynku Ad-don

Kiedy patrzymy na poziom konkurencji eCommerce w 2017ie, utrzymanie wskaźnika sprzedaży na pożądanym poziomie jest złożonym zadaniem. Kiedy wszyscy na rynku eCommerce są zajęci odzyskiwaniem swoich porzuconych koszyków, nowa generacja sprzedaży wydaje się mega zadaniem.

Jeśli jednak nie jesteś w stanie wykonać tego mega zadania i utrzymać optymalny współczynnik konwersji na swoim rynku, nie przyciągniesz żadnego nowego sprzedawcy do swojej witryny. Co więcej, istnieją szanse, że kupcy pokładowi również wycofają swoje ręce.

W tej sytuacji musisz zadbać o zadowolenie swoich klientów, udostępniając wszelkie możliwe udogodnienia, jakie można sobie wyobrazić w sklepie eCommerce. Szczęśliwi klienci to większa sprzedaż, większa sprzedaż oznacza zadowolonych sprzedawców.

Opcja łatwego zwrotu to jedna z takich udogodnień, na którą spogląda każdy klient eCommerce. Trudno będzie znaleźć klienta dokonującego zakupu eCommerce bez przeczytania zasad zwrotu produktów w sklepie. W tym miejscu potrzebujesz reklamodawcy do zarządzania zwrotami na swoim rynku.

 • Dzięki łatwemu zwrotowi za pośrednictwem ad-don możesz umożliwić klientom złożenie wniosku o zwrot, zwrot lub wymianę bezpośrednio do zainteresowanych sprzedawców.

Menedżer zwrotu

 • Administratorzy i sprzedawcy otrzymują powiadomienia o nowej prośbie o zwrot. Sprzedawcy mogą przetworzyć wniosek o zwrot i mogą go zatwierdzić / odrzucić w oparciu o zasady dotyczące zwrotów rynkowych.

Teraz, w oparciu o zasady dotyczące zwrotów, możesz użyć tego reklamodawcy, by stworzyć wyjątkowe zakupy na swoim rynku. Oczywiście klienci będą zadowoleni z możliwości zwrotu i zwrotu pieniędzy. Takie udogodnienia dla klientów mogą pomóc w generowaniu większej sprzedaży i dobrej reputacji witryny na rynku.

Kto nie lubi szybkiego zarządzania kosztami Amazon w przypadku nieodebranych zamówień? Mimo, że miałem niedostarczone zamówienie ze względu na błąd kuriera, z chęcią złożyłem zamówienie na Amazon, ponieważ tak szybko otrzymałem zwrot za niedostarczone zamówienie.

Status zwrotu Amazon

W ten sposób nawet złe wrażenia zakupowe nie mogą powstrzymać klientów od zaufania, jeśli masz plan naprawy, taki jak łatwy zwrot i zwrot pieniędzy.

3. Rynek Sprzedawca Tryb urlopowy Ad-don

Iść na ryby

Niezależnie od tego, czy prowadzisz witrynę giełdową, czy sklep internetowy oparty na ekwipunku, wrażenia klienta to jedna z tych rzeczy, która zadecyduje o losie Twojej firmy. Nie możesz jednak oczekiwać, że Twoja strona internetowa zapewni nawet porządne wrażenia klienta, gdy nie będziesz w stanie realizować zamówień na czas.

Na rynku niedotrzymanie zamówienia na czas może się zdarzyć z wielu powodów:

 • Produkt był niedostępny
 • Błąd usługi kurierskiej
 • Sprzedawca nie wysłał zamówienia lub czasu itp.

Bez względu na przyczynę niepowodzenia w dostawie produktu lub realizacji zamówienia, zła nazwa pozostanie na twoim rynku; nie na sprzedającego. Twoim zadaniem jest upewnienie się, że sprzedawcy wysyłają zamówienia na czas.

To jest gorączkowe zadanie. Nie zawsze, ale czasami może dojść do sytuacji, w której sprzedawca może nie być w stanie zrealizować zamówienia otrzymanego na jego produkt. Powodem może być cokolwiek:

Sprzedawca mógł udać się na wakacje, a do tego czasu może nie mieć nikogo innego, kto mógłby zarządzać rynkiem. Powody wakacji mogą być liczne – okoliczności rekreacyjne lub nieuniknione.

W takiej sytuacji, gdy sprzedawca nie byłby w stanie zrealizować zamówienia, jest pewne, że z tego powodu stracisz kilku zadowolonych klientów.

Jak tego uniknąć?

Podstawą jest tryb sprzedawcy sprzedawcy na rynku Ad-don. Za wyjaśnieniem wszystkich tych sytuacji moim głównym celem było wprowadzenie tego ad-don jako wielkiego narzędzia do rozwiązywania problemów, i skutecznie to robi.

Dzięki tej reklamie sprzedawca może włączyć tryb urlopu przed wyjazdem w dowolne wakacje. W tej sytuacji:

 • Wszystkie informacje o produkcie od konkretnego sprzedawcy zostaną ukryte przed klientami. Oznacza to, że klienci nie zobaczą produktów tego sprzedawcy na rynku, dopóki nie wróci z wakacji.
 • Sprzedawca może ustawić automatyczny wyłącznik czasowy, aby wyłączyć tryb urlopowy lub ręcznie, po powrocie z wakacji.
 • Administrator rynku widzi listę wszystkich sprzedawców, którzy włączyli swój tryb urlopowy.
 • Administrator może zatwierdzić lub odrzucić żądanie trybu wakacyjnego sprzedawcy. Oznacza to, że sprzedający nie mogą włączyć trybu urlopowego, dopóki administrator im na to nie zezwoli.

Tak więc admin nadal jest szefem, sprzedawcy nie mogą po prostu wyjechać na wakacje od czasu do czasu.

Przez ciebie

Tak więc te trzy funkcje w dowolnej witrynie marketplace są zdecydowanie wzmacniaczem konwersji i wygaszaczem. The Rozszerzenie rynku Magento Multi-Vendor jest wspierany przez wiele takich reklam, jak te. Możesz mieć bezpłatną wersję demonstracyjną zarówno panelu administracyjnego, jak i interfejsu front-end. Zapoznaj się z rozszerzeniem, aby dowiedzieć się, jak to może pomóc w uruchomieniu własnej działalności rynkowej.

Lubiłem to? Spodoba Ci się to:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *