Odkryj nowe możliwości biznesowe dzięki rozszerzeniu Magento Multi Vendor Marketplace

Explore new business opportunities with this Magento Multi Vendor Marketplace Extension | Knowband

Kiedy poziomy odniesienia są czasami zbyt wysokie, a nastawienie klienta jest zbyt trudne do zdekodowania, sprawienie, że sprzedaż produktu staje się kluczowym zadaniem. Problem staje się jeszcze bardziej skomplikowany, gdy masz ograniczoną bazę klientów i docierasz do swoich rywali, co sprawia, że ​​szanse na sprzedaż produktów są mniej intensywne w Twoim sklepie internetowym. W takich okolicznościach pojawienie się rynku internetowego działa jak świeży powiew dla wielu właścicieli sklepów, którzy walczą o ożywienie sprzedaży i współczynniki przeliczeniowe.

Biorąc pod uwagę powyższe wyzwania związane ze sprzedażą produktów, jest to z pewnością radosna wiadomość dla różnych właścicieli witryny Magento, ponieważ mogą oni teraz korzystać z usług rozszerzonych rozszerzeń Marketplace wielu dostawców Magento. Z tym Moduł eCommerceteraz znacznie łatwiej jest przekonwertować Twój sklep Magento na wspaniały rynek bez żadnych przeszkód. Ten moduł zmienił reguły biznesowe i uczynił biznes eCommerce znacznie bardziej uproszczonym niż wcześniej. Jeśli nadal pytasz o powody, by je przyjąć Rozszerzenia Magento, musisz sprawdzić różne niedopasowane funkcje, które są wymienione poniżej:

Oferuje multi kanał sprzedaży dla swoich sprzedawców

Głównym motywem każdego rynku online jest stworzenie platformy dla społeczności kupujących i sprzedających do przeprowadzania transakcji eCommerce sprzedaży / zakupu produktów. Kupujący mają możliwość zarejestrowania się jako "sprzedający" za pośrednictwem opcji "Zarejestruj się jako sprzedawca", która znajduje się w formularzu rejestracyjnym, aby zapewnić bezproblemową sprzedaż produktu.

Obsługuje różne motywy i waluty dla Twojego sklepu

To Rozszerzenie market marketu Magento jest zbudowany, aby wspierać różne rodzaje motywów, czy to wbudowany, czy też zewnętrzny, aby zwiększyć popularność i zasięg sklepu internetowego. Poza tym możesz obsługiwać szeroką gamę klientów należących do różnych krajów ze względu na kompatybilność z wieloma walutami.

Zniechęca do praktyki zarządzania zapasami

Prowadzenie działalności eCommerce stało się doświadczeniem w postaci gadżetów z obecnością tego modułu marketplace dla wielu sprzedawców Magento. Teraz sprzedawcy mogą sprzedawać swoje produkty online bez martwienia się o zarządzanie zapasami, które jest jednym z najbardziej czasochłonnych i krytycznych zadań dla każdego właściciela sklepu.

Składa się z efektywnego systemu powiadamiania za pośrednictwem poczty elektronicznej

Teraz wszyscy interesariusze w internetowym sklepie handlowym składającym się z kupujących, sprzedających i administratorów sklepu mogą otrzymywać natychmiastowe aktualizacje i powiadomienia za pośrednictwem wiadomości e-mail dotyczące wszelkich zmian na koncie sprzedawcy, koncie kupującego lub jakiejkolwiek innej czynności wykonywanej przez administratora sklepu.

Podaj informacje o zaangażowanych sprzedawcach, aby dokonać właściwego wyboru produktu

Ten moduł marketplace Magento dla wielu sprzedawców oferuje recenzje produktów i oceny kont sprzedających, aby pomóc kupującym w podjęciu właściwej decyzji. Analizując opinie i oceny różnych sprzedawców, kupujący online mogą zdecydować, który produkt jest dla nich odpowiedni.

Nie oczekuj zmiany ostrych wiatrów konwersji i sprzedaży na korzyść swojego sklepu eCommerce. Zamiast tego musisz zastosować bardziej proaktywne podejście, instalując to Rozszerzenie market marketu Magento na Twoim Sklep Magento. Pamiętaj "Szew w czasie oszczędza dziewięć", więc zainwestuj trochę pieniędzy w ten moduł i uzyskaj pewność wyników biznesowych.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *