Why you need a one-page checkout extension for Magento | MockingFIsh

Dlaczego potrzebujesz jednostronicowego rozszerzenia kasy do Magento?

Konkurencja to rynek eCommerce nigdy nie jest nową koncepcją. Witryny eksperymentują z elementami witryny, aby przekonać klientów i osiągnąć lepszą konwersję niż ich rywale. Moduł kasowy jest jednym z takich elementów w każdej witrynie eCommerce, która decyduje o losie konwersji i generowaniu przychodów w ujęciu całościowym. Biorąc to pod uwagę, Magento jest jedną z tych platform eCommerce, która jest najbardziej popularna wśród przedsiębiorców eCommerce. Ogólnie rzecz biorąc, Magento ma również własne domyślne rozszerzenie transakcji, które skutecznie obsługuje przetwarzanie zamówień na stronach internetowych.

Dlaczego niestandardowy rozszerzenia kas do Magento następnie?

Pytanie, dlaczego niestandardowe rozszerzenia transakcji są tak popularne nawet na tej bardzo popularnej platformie? Jeśli Magento jest tak popularny ze względu na swoją efektywność, dlaczego idzie o niestandardowe rozszerzenie realizacji transakcji dla swojej witryny eCommerce?

Dla każdej platformy eCommerce (niech to będzie PrestaShop, OpenCart lub Magento), strony realizacji transakcji są zaprojektowane z uwzględnieniem wymagań kompletnego pakietu. Przez kompletny pakiet rozumiemy wszystko, co jest wymagane, aby witryna eCommerce mogła pomyślnie przetworzyć zamówienie. Teraz spójrzmy na kilka powodów, dla których właściciele witryn decydują się na niestandardowe rozszerzenie transakcji, zamiast trzymać się domyślnego kasy.

1. Wszystko byłoby identyczne

Każdy Opracowano witrynę e-commerce na Magento wyglądałoby dokładnie tak samo, jak każda inna strona Magento. Aby zapewnić unikalne doświadczenie użytkownika i zapewnić USP, przedsiębiorcy wybierają niestandardowe motywy i szablony. Jednak proces realizacji transakcji nadal będzie wyglądał tak samo, jak każda inna witryna Magento.

Aby odróżnić jedną stronę Magento od drugiej, niestandardowe rozszerzenia transakcji odgrywają dużą rolę. Te Rozszerzenia kasowe Magento, zapewnij funkcje, aby łatwo dostosować wygląd i sposób działania, aby żadna witryna nie miała identycznego procesu realizacji transakcji.

2. Wielostronicowe zamówienie domyślnie

Domyślne zamówienie Magento ma strukturę wielu stron. Użytkownicy są przekierowywani ze stron na strony, aby zakończyć proces realizacji transakcji. Nie muszę mówić, że struktura wielu stron jest często postrzegana jako luka w konwersjach. Klienci, którzy odwiedzają Twoją witrynę, by zrobić zakupy, nie chcieliby przechodzić od stron do stron. Oni po prostu chcą dokończyć proces kasowania JAK NAJSZYBCIEJ.

Rozważając to, A Magento, jedna strona do kasy pomaga właścicielom witryn udostępniając strukturę pojedynczej strony kasy. Zwarta konstrukcja zapewnia, że ​​klienci nie otrzymują niepotrzebnych wskazówek, a cały proces jest wykonywany w jednym kroku. Kluczowym USP Twojej strategii sprzedaży jest proces realizacji transakcji. Gdy klienci znajdą się na stronie płatności, wystarczy kilka kliknięć, aby przekonwertować ją na sprzedaż. Podczas gdy niektóre witryny eCommerce angażują użytkowników tak bardzo w sam proces, który odciąga użytkowników od bycia potencjalnym klientem koszyk porzucony.

Jedn stronicowe rozszerzenie kasowania Magneto wyglądałoby mniej więcej tak, aby upewnić się, że ścieżka konwersji skupia się na ukończeniu procesu kasowania, a nie na zbytnim angażowaniu się i splątaniu:

[Caption id = "attachment_2947" align = "aligncenter" width = "471"]wielostronicowe-do-realizacji-domyślnie Kompaktowanie wielostronicowej kasy do jednostronicowej struktury kasy w Magento [/ caption]

3. Dodatkowe kliknięcia i dodatkowe czynności kosztowałyby konwersje

Mimo że domyślnie kasy w Magento są niewątpliwie wydajne, nie można stracić klientów tylko z powodu dodatkowych kliknięć i wymaganych kroków. Jeśli nie używasz kompaktowego lub jednostronnego zamówienia, w twoim sklepie Magento są pewne szanse, że stracisz klientów z powodu dodatkowych kliknięć, które muszą zrobić.

Weźmy przykład kolejki kasowej w supermarkecie. Co tu robisz? Jeśli znajdziesz kolejkę dłuższą niż oczekiwano, zaczniesz szukać drugiej kolejki, która jest stosunkowo krótsza. Wstyd idzie do kasy Magento. Jeśli klient znajdzie długi proces kasowania, zaczyna szukać alternatywy, a on też to dostaje. Żadne z witryn eCommerce nie zmarnuje szansy na kradzież klientów. Jeśli nie będziesz w stanie zapewnić odpowiedniego doznania, ktoś inny to zrobi.

4. Prędkość transakcji jest krytyczna

W domyślnym rozszerzeniu kasy użytkownicy proszeni są o wypełnienie tak wielu szczegółów, które nie są koniecznie konieczne. Na przykład numer faksu i numer telefonu nie muszą być wypełnione koniecznie, jeśli numer telefonu komórkowego jest już podany. Istnieje wiele innych domyślnych pól Rozszerzenie kasy Magento które można pominąć w niestandardowych rozszerzeniach transakcji i nadal można pomyślnie zakończyć proces. Ułatwienie procesu realizacji transakcji sprawiłoby, że ścieżka konwersji filtrowała wszystkich potencjalnych klientów jako klientów.

Wnioski

Kiedy klient rozpoczyna proces kasowania w jednostronicowym rozszerzeniu kasy, nic nie rozprasza go na stronie. Te rozszerzenia płatności są opracowywane mając na uwadze ścieżkę konwersji i wymagania informacyjne dla administratora witryny. Pomysł jest prosty i bezproblemowy proces realizacji transakcji lepsze konwersje i przewagi konkurencyjnej w stosunku do tych stron, które wciąż mają problem z ogólnym procesem realizacji transakcji. Jeśli szukasz takiego rozszerzenia zamówienia Magento dla swojej witryny, Knowband może pomóc Ci w jednokrotnym przejściu do kasy-rozszerzeniem Magento.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *