Daj swojej stronie klientom bezproblemowy login z rozszerzeniem Magento

Często zdarza się, że klienci zmagają się z opcją logowania w witrynie e-commerce i denerwują się częstymi przerwami i przekierowaniami. Witryny e-commerce nie mają pojęcia, w jaki sposób uczynić te kluczowe logowania w witrynie łatwym, bezbolesnym zadaniem, aby zachęcić klientów do dokonywania zakupów online za pośrednictwem witryny e-commerce. Ale to wszystko zmieni się na zawsze z tego powodu Rozszerzenie mediów społecznościowych Magento który jest znany jako Magento Facebook Zaloguj się moduł. Oto niektóre z jego genialnych funkcji, które sprawiły, że jest tak popularny w całej branży e-commerce.

Łatwa instalacja i opcje konfiguracji

Zainstalowanie tej wtyczki jest cakewalk dla użytkowników zarówno technicznych, jak i nietechnicznych. Zawiera łatwe do przestrzegania wytyczne, które sprawiają, że to rozszerzenie jest niezwykle łatwe do zainstalowania przez każdą osobę o ograniczonej wiedzy na temat komputerów. Nie ma trudnych i uciążliwych instrukcji, które trudno spełnić klientom nietechnicznym.

Przyjazny dla użytkownika interfejs administracyjny i opcje konfiguracyjne

To rozszerzenie Magento zarządzaj łatwą próbą logowania odwiedzających witrynę w witrynie e-commerce. Teraz administratorzy witryn mają większą swobodę w wykonywaniu różnych zadań związanych z szybkim zalogowaniem w bardzo prosty sposób i bez żadnego niebezpieczeństwa.

Zapewnia możliwość zarządzania listą logowania na Facebooku bez żadnych usilnych starań

Ze względu na liczne cechy tego modułu, teraz łatwo jest dokonać pożądanych zmian w mediach społecznościowych, na pasku z logami Facebooka swojego sklepu e-commerce. Teraz administrator sklepu może ustawić swój pasek logowania na Facebooku w pożądany sposób, aby zachęcić większą liczbę odwiedzających witrynę do zarejestrowania się w ich sklepie e-commerce. Wszystko to stało się tak bardzo uproszczone wraz z nadejściem tego cudownego rozszerzenia.

Jest wyposażony w bezpłatną instrukcję obsługi, ułatwiającą instalację i zrozumienie funkcji wtyczki

Jedną z cudownych cech tego modułu jest darmowy podręcznik użytkownika, który zawiera szczegółowe informacje na temat instalacji tej wtyczki i wyjaśnia klientom różne funkcje oferowane przez to rozszerzenie e-commerce. Nie ma potrzeby drapania głowy ze względu na brak znajomości cech tego rozszerzenia Magento, ponieważ instrukcja użytkownika jest na ratunek.

Więc nie musisz się napawać o funkcję logowania w sklepie e-commerce, jak to Rozszerzenie Magento?will take effective control of this issue by providing a quick login facility through Facebook accounts. You just need to surf our e- commerce site www.knowband.com i wypatruj tej wtyczki w naszym sklepie, aby zakończyć długo oczekiwany problem nieskutecznej rejestracji strony.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *