W jaki sposób sprzedawca może przyciągnąć klientów na rynek wielu dostawców podczas świątecznych wyprzedaży?

Prestashop Marketplace | Sale

W okresie świątecznym ludzie planują, jak je wydać, a jednocześnie kupują nowe przedmioty zgodnie z ich potrzebami. W okresie świątecznym uśmiech powraca na twarze klientów, a także sprzedawców. Klienci mogą wreszcie sprawdzić, jakie przedmioty są im potrzebne, a sklep internetowy ma obecnie ogromne możliwości sprzedaży produktów klientom. Dlatego jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych okresów w roku.

Wraz z nadejściem sezonu świątecznego większość sprzedawców na rynku musi wymyślić lepsze pomysły, aby poprawić sprzedaż. Jeśli odpowiednio spojrzymy na rynek wielu dostawców, możemy łatwo zauważyć, że istnieje pewna konkurencja pomiędzy sprzedającymi na rynku. Wszyscy sprzedawcy chcą uzyskać lepszą sprzedaż i uzyskać wyższe zyski, co jest jedynym kryterium wejścia na rynek. Lepsze podejście i właściwe połączenie z klientami jest kluczem do dotarcia do maksymalnych klientów i dokonania ogromnej sprzedaży.

Sprzedawcy mogą formować informacje o kliencie na ich korzyść i próbować sprzedać klientom. Sklep internetowy obrócił rynek z pomocą Moduł Prestashop Marketplace wielu sprzedawców już sprzedaje, więc każdy sprzedawca musi udowodnić wartość swoich produktów, aby zostać wybranym i uzyskać wysoką sprzedaż.

Omówmy niektóre z technik, które mogą być stosowane przez sprzedawców, aby przyciągnąć klientów do dokonania zakupu na rynku wielu dostawców podczas świątecznej sprzedaży.

1. ?Attractive Themes

Atrakcyjne motywy

Co może być lepszym pomysłem niż wykorzystanie świątecznego motywu dla twojego sklepu z produktami na rynku. Wykorzystanie odpowiednich motywów jest jednym z istotnych czynników, które pomagają klientom połączyć się ze sklepem internetowym mentalnie. Więcej odwiedzających chce odkryć swoje produkty, gdy zobaczą ekscytujące i atrakcyjne tematy pasujące do sytuacji i sezonu. Dlatego sprzedawca musi właściwie wykorzystać motywy i układ, aby wydobyć to, co najlepsze w prezentacji produktu.

2.

Obroty

Większość klientów czeka na pełny rok, aby dokonać zakupu. W takim przypadku, jeśli klient widzi serię wyprzedaży flash na dowolnym produkcie, będzie on skłonny dokonać zakupu. Pomaga w podnoszeniu morale klienta, a także daje klientowi poczucie lepszej oferty. Klient czuje się tak, jakby tworzył produkt po jego zakupie przy określonej stawce% zniżki. Tak więc jedna z ważnych technik, które mogą być stosowane przez sprzedawców, aby uzyskać lepsze zyski.

3. ?Jumbo offers

Oferty Jombo

Oferty jumbo mogą być mieszane z super sprzedażą, ale są zupełnie inne. Podczas gdy super sprzedaż obejmuje znaczną część różnych produktów, oferta jumbo obejmuje oferty oferowane przez sprzedającego na wybrane marki, a stawka może wynosić nawet 30% ceny pierwotnej, a jednocześnie sprzedawca może również zapewnić pewien rodzaj szansy dla klienta na wzięcie udziału w losowaniu, w którym mają szansę wygrać mega nagrodę za sezon. Większość klientów chciałaby spróbować szczęścia i dokonać zakupu.

4.

Lepsza opcja zakupu

Wraz z nadejściem sezonu świątecznego klient jest skłonny wydać znaczną ilość pieniędzy na produkty. Teraz zależy od sprzedawców, jak zwiększyć sprzedaż klientom. Przez większość czasu klient chciałby dokonać zakupu i musiał zapłacić kwotę za pomocą innego medium. Dlatego sprzedawca musi uwzględnić maksymalną liczbę opcji płatności dla właścicieli sklepów internetowych. Cóż, co może być gorsze niż klient, który anulował transakcję tylko ze względu na opcje zakupu? Więcej opcji płatniczych może obejmować różne akceptacje kart i CoD, podczas gdy lepszym podejściem byłoby zapewnienie klientom części nagrody od płatności za pośrednictwem wybranych trybów.

5.

Dostępność produktu

Klient chciałby dokonać zakupu tylko po tym, jak uzna przydatność produktu i jego wartość w wydatkowaniu takiej kwoty. Dlatego większą szansę na dokonanie sprzedaży produktów stanowiłaby duża dostępność. Sprzedawcy muszą mieć duży zbiór produktów, aby nie zabrakło im produktów. Klienci mogą otrzymać różne opcje, gdy pytają o produkty. Sprzedający musi być przygotowany na najgorszy scenariusz, w którym popyt na produkty może przekroczyć pierwotne oczekiwania.

6. ?Free shipping assistance

Bezpłatna wysyłka

Klient chciałby otrzymać bezpłatną pomoc wysyłkową po dokonaniu zakupu. Wraz z nadejściem sezonu świątecznego każdy dobry gest przedstawiony przez sprzedawców może bezpośrednio doprowadzić do konwersji. Klient może czuć się dobrze z dostarczoną im pomocą jakościową i może rozważyć dokonanie kolejnego zakupu u sprzedawcy. Dlatego sprzedawca musi starać się zapewnić klientowi wszelką potrzebną pomoc. W każdym razie, zapewnienie bezpłatnej pomocy podczas wakacji może oznaczać niewielki symbol miłości od sprzedającego w prezencie. Pomaga także w poprawie liczby zadowolonych klientów.

Wnioski

Sezon wakacyjny daje wiele możliwości dla sprzedawców. Więc sprzedawca musi przygotować stronę internetową, aby uzyskać wysoką sprzedaż w okresie świątecznym. Zapewnienie właściwego podejścia i niewielkich informacji o zachowaniu i zrozumieniu klienta może pomóc sprzedającemu w osiągnięciu ogromnych zysków, a także w ulepszeniu bazy klientów sklepu do przyszłych referencji.

Aby uzyskać więcej informacji o module Prestashop Marketplace odwiedź tutaj: –

Link modułu:?https://www.knowband.com/prestashop-marketplace

Link do Youtube:https://www.youtube.com/watch?v=q-nKfkV2NZg

Link do instrukcji obsługi:https://www.knowband.com/blog/user-manual/prestashop-marketplace/

To również Cię zainteresuje:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *