W jaki sposób Infinite Scroll może przynieść korzyści stronie e-commerce?

Infinite Scroll

Dzięki dostępności wielu sklepów e-commerce, kupujący online mają do wyboru wiele opcji. Ale co prowadzi do podejmowania decyzji przez kupujących, jeśli chodzi o wybór najlepszego sklepu spośród wszystkich? Czy wiesz?

To interfejs użytkownika. Oprócz interfejsu użytkownika jest to UX. Wygląd Twojej witryny jest pierwszym wrażeniem Twojego sklepu e-commerce dla odwiedzających. Jeśli nie wygląda to przyjemnie, nie będziesz w stanie zmusić odwiedzających do pozostania w Twoim sklepie. Po dobrym interfejsie użytkownika następuje dobra obsługa. Jeśli Twój interfejs użytkownika jest imponujący, ale nie zapewniasz odwiedzającym komfortowego przeglądania, prawdopodobnie nie zobaczysz ich w sklepie.

Tak więc, aby zapewnić klientom płynne i przyjemne doświadczenie, konieczne jest ulepszenie interfejsu użytkownika, a także doświadczenia użytkownika. Wypełnienie luki między doświadczeniem użytkownika a interfejsem użytkownika jest bardzo ważne dla sukcesu sklepu e-commerce. Handlowcy handlu elektronicznego używają różnych narzędzi i funkcji w swoich sklepach internetowych, aby uczynić go bardziej interaktywnym i wciągającym. Jedną z takich metod ulepszania interfejsu użytkownika i UX witryny eCommerce jest przewijanie Infinite.

Nieskończone przewijanie, zwane także Niekończącym się przewijaniem, eliminuje proces stronicowania ze sklepu, zapewniając automatyczne i ciągłe ładowanie. Gdy użytkownik przewija stronę w dół, lista produktów jest wypełniana. W rezultacie użytkownicy nie muszą klikać następnej strony, aby przeglądać dalej.

Moduł Infinite Scroll firmy Knowband pomaga sprzedawcom handlu elektronicznego pozbyć się konwencjonalnego systemu stronicowania. Dodaje automatyczne przewijanie na stronie z listą produktów i umożliwia użytkownikowi łatwe poruszanie się po produktach sklepu na jednej stronie. Jeśli prowadzisz sklep e-commerce na Prestashop, OpenCart, Magento lub Magento 2, możesz skorzystać z zalet tego modułu Infinite Scroll. Wypróbuj je:

Dodatek Infinite Scroll dla Prestashop

Rozszerzenie OpenCart Infinite Scroll

Rozszerzenie Infinite Scroll dla Magento

Rozszerzenie Infinite Scroll do Magento 2

Czy nadal siedzisz na przeszkodzie, czy wdrożyć tę nieskończoną funkcję przewijania w swoim sklepie, czy nie? Oto kilka istotnych powodów, które pomogą Ci podjąć decyzję.

Nieskończone przewijanie pozwala zaoszczędzić czas

Oszczędzacz czasu

Jako sprzedawca internetowy, twoim głównym celem powinno być utrzymanie przepływu użytkowników, gdy są oni obecni w Twoim sklepie. Proces stronicowania może zakłócić przepływ użytkowników i wywołać frustrację, gdy użytkownicy przechodzą przez wiele stron. Z kolei Infinite Scrolling sprawia, że ​​przeglądanie jest interesujące i oszczędza czas.

Nieskończone przewijanie zapewnia łatwe przeglądanie

Łatwe przeglądanie

Jedną z głównych zalet nieskończonego przewijania jest to, że ułatwia przeglądanie. Dzięki automatycznemu ładowaniu produktów klienci muszą tylko przewinąć, aby znaleźć żądany produkt. Czasami jednak ciągłe przewijanie może spowodować, że użytkownik będzie kopał tak głęboko, że trudno będzie ponownie sięgnąć na górę strony. W tym celu moduł przewijania Infinite zawiera przycisk „Idź do góry”, aby ułatwić użytkownikowi nawigację do górnej części strony.

Nieskończone przewijanie zwiększa czas trwania sesji

Prawdą jest, że użytkownicy są znudzeni i zmęczeni po przejrzeniu wielu stron. Nie patrzą nawet dalej, aby zobaczyć więcej wyników i wyjść ze sklepu. Nie jest tak w przypadku Infinite Scrolling. Gdy produkty są stale wyświetlane użytkownikom na jednej stronie, przeglądają więcej produktów i spędzają więcej czasu w sklepie, co pomaga zwiększyć średni czas spędzony przez użytkownika w witrynie.

Infinite Scroll oferuje szybkie przeglądanie

Klienci preferują szybkie ładowanie. Po prostu nie chcą czekać na załadowanie stron. Kilkakrotne kliknięcie na następnej stronie i oczekiwanie na załadowanie strony za każdym razem może wywołać u użytkowników odwiedziny. Nieskończone przewijanie pokonuje ten problem i automatycznie dodaje następną zawartość strony. Użytkownicy uważają ten sposób za wygodniejszy.

Niesamowite dla urządzeń z ekranem dotykowym

W ciągu ostatnich kilku lat urządzenia mobilne z ekranem dotykowym zdecydowanie dominują w urządzeniach z klawiaturą. Dzisiaj prawie każdy użytkownik posiada ekran dotykowy. Dlatego Infinite Scrolling jest uważany za idealny sposób i preferowany przez stronicujących e-commerce. Łatwo jest użyć kciuka, aby przejść do różnych stron. Facebook jest najlepszym przykładem.

Nieskończone przewijanie tworzy większe zaangażowanie użytkownika

Zaangażowanie klienta

Gdy zawartość zostanie szybko wczytana, powoduje to, że użytkownik zostaje dłużej na stronie zwiększa zaangażowanie klientów. Z powodu ciągłego pojawiania się produktów użytkownicy wchodzą w interakcję z twoim sklepem przez dłuższy czas.

Wnioski

Klienci uwielbiają funkcję nieskończonego przewijania. Zwiększa ich doświadczenie użytkownika i utrzymuje ich zaangażowanie w sklepie. Myślę, że to wystarczy, aby udostępnić tę funkcję w sklepie internetowym. Sprawdź moduły Infinite Scroll i daj mi znać wyniki, które uzyskasz później.

Podobał mi się ten artykuł? Te też się spodoba:

Paginacja vs nieskończone przewijanie

Infinite Scroll Optimization: zapisujesz się podczas przewijania


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *