W jaki sposób aplikacje mobilne mogą poprawić Twoje szanse biznesowe?

How can mobile apps improve your business chances? | Knowband

Wraz ze zmieniającym się krajobrazem biznesu online aplikacje mobilne zyskały znacznie większe znaczenie niż wcześniej. Szybki wzrost wykorzystania urządzeń przenośnych na całym świecie sprawił, że te aplikacje mobilne stały się nieodłączną częścią działalności gospodarczej online. Co więcej, jak wynika z niedawnego raportu App Annie, firma badawcza, która oferuje wgląd w wykorzystanie aplikacji mobilnych, przedstawiła pewne niesamowite fakty dotyczące korzystania z aplikacji mobilnych w Internecie. Te kluczowe fakty zostały opisane poniżej:

  • Zgodnie z raportem przychody wygenerowane przez globalne aplikacje mobilne wzrosną do 51 miliardów w roku 2016.
  • Wskaźnik globalnych pobrań aplikacji mobilnych znacznie wzrośnie i osiągnie wartość 284 miliardów w skali roku 2020.
  • Sklepy z aplikacjami mobilnymi odnotują znaczny wzrost ich wzrostu do końca roku 2020, a Google Play osiągnie poziom 166 miliarda wraz z udziałem w rynku systemu iOS, który wzrośnie do poziomu 35.2 miliarda.

Wpływ aplikacji mobilnych na biznes online nie może być w ogóle ignorowany przez powyższe, zaskakujące fakty. Jeśli nadal nie jesteś aktywny w kierunku rozwoju aplikacji mobilnych, będziesz musiał ponosić ciężkie konsekwencje biznesowe. Rozumiemy znaczenie aplikacji mobilnych w środowisku biznesowym online dla lepsze konwersje i sprzedaż.

Oferują większą wartość docelowym klientom

Aplikacje mobilne to świetny sposób na docieranie do klientów i ulepszanie losów firmy bez żadnych kłopotów. Właściciele sklepów mogą nadać większą wagę swoim docelowym klientom, udostępniając programy lojalnościowe za pośrednictwem aplikacji mobilnych, aby zwiększyć zaangażowanie klientów i sprzedaż. Możesz także zaoferować dedykowane oferty i nagrody klientom mobilnym za poprawę sprzedaży i przychodów Twojej firmy. W szczególności aplikacje mobilne eCommerce są bardziej zdolne do przyciągnięcia większej liczby sprzedaży i klientów do swojej działalności online.

Aplikacje mobilne pomagają zwiększyć wartość marki firmy

Ze względu na coraz powszechniejsze korzystanie z urządzeń mobilnych na całym świecie firmy mają większe szanse na dotarcie do swoich docelowych klientów poprzez angażowanie mobilnych aplikacji. Jeśli masz witrynę PrestaShop, teraz łatwiej ją przekształcić w atrakcyjną Aplikacja mobilna PrestaShop za pomocą tej wtyczki PrestaShop Mobile App Builder ze sklepu Knowband. W ten sposób, dzięki głębszemu zasięgowi wśród docelowych klientów, witryna może w znacznym stopniu podnieść wartość marki i popularność.

Aplikacje mobilne zapewniają klientom lepszą obsługę

Często zdarza się, że klienci niechętnie dokonują zakupów online ze względu na skomplikowaną obsługę strony. Biorąc pod uwagę wyzwania napotykane przez klientów, aplikacje mobilne oferują lepsze wrażenia użytkownika dzięki obecności wielu funkcji i funkcji w urządzeniu mobilnym. Deweloperzy aplikacji mobilnych mogą korzystać z takich funkcji, jak GPS, kamera, NFC i inne tego typu komponenty, aby zapewnić atrakcyjne powiadomienia push o nowych ofertach, ofertach i produktach, ofertach geograficznych dla klientów, narzędziu płatności internetowych i innych zapewniających lepsze wrażenia użytkownika dla docelowych klientów.

Pomaga w skutecznym marketingu Twojego biznesu online-

Znaczenie marketingu nie może być negowane w środowisku biznesowym ze względu na rosnącą konkurencję w każdym segmencie biznesowym. Tworząc niesamowite Aplikacja mobilna OpenCart za pomocą modułu OpenCart Mobile App Builder można teraz łatwo usprawnić marketing witryny OpenCart. Możesz łatwo integrować różne serwisy społecznościowe, takie jak Facebook, Twitter, Linked In

Aplikacje mobilne pomagają budować zaangażowanie klientów i sprzedaż

Dzięki aplikacjom mobilnym o wiele łatwiej jest pozostać w kontakcie z klientami, niezależnie od lokalizacji komputera. Te aplikacje pomagają zapewnić lepsze wyniki zaangażowanie i sprzedaż klientów dla każdej firmy ze względu na łatwość mobilnej łączności z firmą. Zwłaszcza w przypadku sklepów eCommerce aplikacje mobilne mogą zachęcać klientów do szybkiego zakupu produktu i mogą w znacznym stopniu poprawić sprzedaż.

Jeśli próbujesz wprowadzić firmę na nowy poziom zaangażowania biznesowego, aplikacje mobilne muszą zostać uwzględnione w planach rozwoju działalności. Są pomocne w poprawie komfortu użytkowania, współczynniki przeliczeniowe i sprzedaż firmy w dużym stopniu. Stwórz więc niesamowitą aplikację mobilną OpenCart i aplikację mobilną PrestaShop na swoją stronę internetową, aby pobierać wyższe konwersje i sprzedaż.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *