Powody, dla których Twoja firma handlu elektronicznego potrzebuje aplikacji mobilnej

mobile-ecommerce-business

Hiperboliczne byłoby stwierdzenie, że "obecne ludzkie pokolenie kieruje się smartfonami i tabletami" promocja biznesu i zakupy. Ze względu na powszechne korzystanie ze smartfonów i tabletów coraz więcej osób robi zakupy online za pośrednictwem tych urządzeń. W związku z nagłą zmianą zachowań konsumentów w zakresie zakupów, tworzenie aplikacji mobilnych stały się biznesową koniecznością, która napędza konwersje i sprzedaż na całym świecie. Jeśli nie masz wydajnej aplikacji mobilnej dla swojego sklepu internetowego, możesz pozostawać w tyle za swoimi rywalami. Oto kilka powodów, które mogą pomóc w osiągnięciu oszałamiającej aplikacji mobilnej dla Twojego sklepu eCommerce.

1. Są kochani przez kupujących online-

Telefony komórkowe są aktywnie wykorzystywane przez ludzi na całym świecie. Dzięki ich zwiększonemu wykorzystaniu ludzie używają obecnie telefonów komórkowych do przeglądania określonej witryny e-commerce i współdziałają z urządzeniami mobilnymi zamiast z komputerami stacjonarnymi i laptopami. Biorąc pod uwagę ten zmieniający się wzór konsumencki, musisz mieć niesamowite aplikacje mobilne, które pomogą użytkownikom mobilnym swobodnie robić zakupy w sklepie eCommerce. Zawsze pamiętaj, że konsumenci przeglądają witrynę eCommerce z podstawowym zamiarem dokonania zakupu produktu, więc odpowiednio zaprojektuj swoją aplikację mobilną.

2. Aplikacje mobilne znacznie ułatwiają proces płatności

Aplikacje mobilne znacznie ułatwiają proces płatności | knowband

Każdy klient internetowy chce szybko dokonać zakupu produktu, ale często utrudnia to skomplikowany i czasochłonny proces płatności. Aby uprościć to ważne zadanie, musisz zaprojektować aplikację mobilną w taki sposób, aby mogła zintegrować popularne metody płatności w celu bezproblemowego pobrania. Twoja aplikacja mobilna może zapamiętać wpisy dotyczące płatności dla użytkownika i może pomóc mu / jej szybsze zakupy doświadczenie i współczynniki konwersji.

3. Aplikacje mobilne udostępniają funkcję powiadomień push-

Aplikacje mobilne udostępniają funkcję powiadomień push | knowband

Dzięki aplikacjom mobilnym właściciele sklepów mogą zapewnić usprawnioną i spersonalizowaną obsługę użytkowników Androida lub iPhone'a. Poprzez integrację powiadomień push z różnymi Rozszerzenia eCommercemożesz przekazywać swoim klientom powiadomienia o lokalizacji lub powiadomienia dotyczące różnych ofert specjalnych. Dzięki tym powiadomieniom push właściciele sklepów mogą informować swoich klientów o różnych wydarzeniach w ich sklepach eCommerce w celu zwiększenia zaangażowania klientów i sprzedaży produktów.

4. Oferują klientom bardziej kontrolowane wrażenia

Ze względu na ograniczony rozmiar ekranu i możliwości nawigacyjne programiści aplikacji mobilnych muszą zapewnić niesamowitą aplikację, która może zoptymalizować zakupy dla różnych kupujących online. Opierając się na docelowych platformach mobilnych, możesz zaprojektować aplikacje mobilne w taki sposób, aby dostarczyć klientom niezapomnianych wrażeń na podstawie konkretnej platformy mobilnej, takiej jak Android, iOS, RIM i inne.

5. Właściciele mogą wykorzystywać wbudowane funkcje telefonów komórkowych do użytku biznesowego-

Każdy podstawowy telefon komórkowy jest wyposażony w różne wbudowane funkcje, takie jak lokalizator lokalizacji, aparat fotograficzny, mikrofon i inne elementy, które można wykorzystać do poprawy wrażenia zakupowego użytkowników mobilnych. Jeśli Twoja aplikacja może najlepiej wykorzystać te funkcje, możesz odnieść sukces, przyciągając maksymalną uwagę klientów, by uzyskać lepsze współczynniki konwersji i sprzedaży.

6. Pomagają w poprawie Twojej obecności społecznej i tożsamości marki-

Aplikacje mobilne mogą zdziałać cuda na Twoją obecność społeczną i reputację wśród swoich rywali biznesowych, aby zwiększyć swoje szanse na wzrost. Możesz wykorzystać usługi opracowywania wtyczek firm takich jak Knowband, które mogą dostarczyć pełnoekranowe rozszerzenia e-commerce do integracji platform mediów społecznościowych z Twoją aplikacją. Gdy tylko klient będzie miał łatwy dostęp do swoich kont społecznościowych za pośrednictwem aplikacji, zaangażowanie społeczne i reputacja sklepu eCommerce z pewnością będzie dobrze prosperować, aby uzyskać optymalne wyniki biznesowe.

Zdecydowanie najwyższy czas zaprojektować inteligentną aplikację mobilną dla Twojego sklepu eCommerce, aby osiągnąć wyższy poziom współczynniki przeliczeniowe i sprzedaż. Jeśli nadal nie jesteś poważny w tym aspekcie, z pewnością spotkasz się z poważnymi konsekwencjami zmieniających się wiatrów biznesowych, które mogą zrujnować twoje biznesowe fortuny. Zawsze pamiętaj, że "Mała aplikacja może zmienić oblicze całej firmy i może działać jako mechanizm wzrostu"

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *