Unlock the secrets of how penalties would work in Google Penguin 4.0 update | KnowBand

Odblokuj tajniki działania kar w aktualizacji Google Penguin 4.0?

Wprowadzając nową aktualizację Google Penguin 4.0, firma Google wyraźnie zaznaczyła, że ​​kary łączne będą teraz bardziej dynamiczne. Jednak kiedy Google ogłosiło, że jego "charakter" został zauważony, "Penguin jest teraz w czasie rzeczywistym."W przeciwieństwie do wcześniejszych wersji Penguin, takich jak Penguin 3.0 i wszystkie poprzednie wersje, nowy Penguin nie czekał na aktualizację, aby zostać odświeżonym.P pingwin 4.0 odświeżyłby się teraz w czasie rzeczywistym i bez żadnego powiadomienia, jak każda część podstawowego algorytmu Google. dowiedz się więcej o powiadomieniu od Google, możesz się przyjrzeć moje poprzednie badania w tym tygodniu.

W jaki sposób kary będą trwały od teraz?

Granularity:Szczegółowe podejście, jak sugeruje blog Google'a, mówi, że spamowanie będzie teraz bardziej zdewaluowane. Nowy Penguin 4.0 jest kompetentny do wychwytywania sygnałów spamujących i odpowiedniego karania stron.

Karanie danego linku zamiast całej witryny-

Jeśli strona zostanie uznana za naruszającą zasady gry, kary zostaną nałożone na samą stronę, zamiast karać ją za całą witrynę.

Sygnały spamu będą sprawdzane we wszystkich sekcjach, a nie tylko na stronach

Sygnały spamowania będą teraz przeszukiwane w każdej części witryny, w tym na stronach, obrazach, tagach, linkach, linkach z powrotem, folderach, katalogach itp. Orientacja na poziomie strony w aktualizacji Penguin 4.0 sprawi, że ziarnistość zostanie zachowana w podstawowy algorytm.

Zlokalizowane spamerskie linki również byłyby skoncentrowane na

Nowa aktualizacja Penguin 4.0 skupi się na spamowych linkach i nieuczciwych graczach w zlokalizowanych linkach. Zlokalizowane łącza zostaną skumulowane, aby zweryfikować reguły gry.

Jak poszłyby teraz strategie SEO odporne na pingwiny?

Linkowanie do stron internetowych –

Powinieneś zacząć budować link do swoich wewnętrznych stron internetowych. Im bardziej koncentrujesz się na budowaniu linku za pomocą odpowiednich linków wstecznych, tym większa widoczność dostaniesz w SERPach.

Lokalne SEO jest teraz ważniejsze-

Zlokalizowane spamerskie linki są teraz bardziej skoncentrowane. Spraw, aby Twoje wyszukiwania lokalne były coraz bardziej trafne i użyteczne dla użytkowników. Docieraj do lokalnych użytkowników tak bardzo, jak to możliwe.

Poza stroną, SEO byłoby pomocne-

Na stronie SEO jest ważniejsze, ale zaniedbanie off off strony SEO nie byłoby świetnym pomysłem w tym przypadku. Praktyki off-side w połączeniu z przyjaznymi praktykami Penguin 4.0 bardzo by pomogły. Poza stroną powinny zostać przyjęte strategie uwzględniające potrzeby i wymagania Google Hummingbird.

To nie tylko Penguin 4.0, ale jest też więcej 200 więcej sygnałów –

To nie tylko Penguin wpływa na pozycję w rankingu serwerów Google. Pamiętaj, że Penguin 4.0 jest obecnie częścią algorytmu Core, więc podstawowy algorytm Google jest bardziej zaradny niż kiedykolwiek. Google wykorzystuje łącznie sygnały 200 do oceny stron i linków; Penguin to tylko jeden z nich. Nie pomijaj więc innych sygnałów w obecności strategii przeciwko pingwinom.

Nie kupuj linków, polegaj na ruchu ekologicznym

Łącza Rouge są zawsze głównym celem każdej aktualizacji pingwina, która do tej pory zaszła. Spróbuj budować bardziej odpowiednie linki przez udostępnianie społecznościowe, publikowanie blogów, udział w forum, opinie, wywiady itp. Krótko mówiąc, spraw, by Twoja obecność poza wizytówką była płodna.

Kilka kluczowych faktów dotyczących pingwina Google'a

  • Po raz pierwszy wprowadzono go w 2012, aby zwalczać spam w sieci.
  • Nałożono na kilka stron internetowych spamem linki.
  • Kary zostały nałożone przez wyczyszczenie linków rouge z serwerów Google.
  • Kiedyś przyłapano na całej stronie, jeśli został złapany w nieuczciwą grę. (ale teraz zasady się zmieniają)
  • Strony internetowe ukarane przez aktualizację Penguin zostaną odświeżone dopiero przy następnej aktualizacji Penguin.

Otrzymuj powiadomienia o moich zaktualizowanych badaniach dotyczących aktualizacji Penguin 4.0 i dowiedz się:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *