Klucze do pomyślnego zakupu online i odbioru w sklepie

1

Codzienny rozwój handlu elektronicznego nie jest już ukryty. Klienci czują się komfortowo kupując online, siedząc w strefie komfortu i oszczędzając czas i energię. Jednak wielu kupujących wierzy w odbiór produktu w sklepie w pobliskim sklepie. The zapotrzebowanie na odbiory w sklepach jak również zwroty z zakupów online szybko rosną. Będąc właścicielem sklepu e-commerce, powinieneś spełnić to żądanie, aby zwiększyć swoje znaczenie między klientami. Spełnienie oczekiwań klientów doprowadzi Cię do ogromnego sukcesu poprzez zwiększenie sprzedaży i przychodów. Jednak ważne jest, aby powiedzieć, że połowa sprzedawców internetowych nie jest zainteresowana oferowaniem tych możliwości swoim ukochanym klientom. Sprzedawcy internetowi powinni spróbować wdrożyć BOPIS czynnik na swojej stronie internetowej, tj Kup online, odbiór, w sklepie.

Wdrożenie tej strategii będzie działać, ale oprócz tego istnieją różne taktyki, które należy zastosować, aby ta praca działała pomyślnie. Tak więc, zanim zaczniesz sugerować BOPIS, musisz podążać za kilkoma ważnymi czynnikami, aby skutecznie ulepszyć swój sklep internetowy.

1. Zaczyna się od promocji na miejscu:

promocja na miejscu

Jak wszyscy wiemy, najlepiej kupujący produkt przyciąga uwagę klientów. Faza rozważań to czas, w którym produkt przyciąga uwagę klienta prezentującego i przekonującego, aby wypróbować inną alternatywę dla tego samego produktu. Dzięki integracji oferty BOPIS na wczesnym etapie przeglądania, tj. Przed fazą rozważań, przyciągnęłoby to klientów i przekształciło je w najlepszy zakup mądrze, który mógłby prowadzić sprzedających, aby uzyskać dobre współczynniki konwersji.

2. Wysyłanie wiadomości e-mail po sprzedaży:

e-mail po sprzedaży

Ilekroć klient wybiera tryb BOPIS w momencie zakupu, e-mail po sprzedaży powinien zostać wysłany do klientów ze wszystkimi standardowymi szczegółami zamówienia. Ale powinny również zawierać informacje przewidujące potrzeby klientów, takie jak (i) co muszą przynieść w celu odzyskania ich zamówienia, (ii) linki do adresu na mapach, (iii) specjalne informacje o parkowaniu oraz (iv) gdzie wejść do sklepu. Możesz także dołączyć zdjęcie lub inne elementy wizualne tego, co klienci powinni starać się uzyskać do swojego sklepu.

3. Dostępność parkingu:

parking

Prawie wszyscy posiadają dziś samochody. To dość oczywiste, że klienci muszą kierować się do swojego sklepu w swoich samochodach. Obowiązkiem sprzedawców detalicznych jest zapewnienie klientom dogodnego miejsca parkingowego. Wygodny parking dla klientów zorientowanych na czas. Zamiast wydawać pieniądze na reklamę billboardową, spróbuj wykopać odpowiedni parking w gęstym mieście miejskim.

4. Utrzymanie dyscypliny w sklepie:

dyscyplina

Kto lubi chaos? Oczywiście nikt. Fizyczny właściciel sklepu wie, jak ważna jest dyscyplina w sklepie. Konsumenci musieli stać w kolejce godzinami, aby czekać na swoją kolej. Długie kolejki są wynikiem zniekształconego zarządzania sklepem. BOPIS zachęca do tworzenia dedykowanych doświadczeń do odbioru w sklepie. Detaliści mogą szybko pobierać zamówienia bez przekierowywania (i frustrujących) sprzedawców. Pomaga to w skróceniu kolejek i zmniejszeniu chaosu w sklepie.

5. Eksperymentowanie i doskonalenie to klucz do sukcesu:

eksperymentowanie-ulepszanie

Najbardziej oczywistym powodem, dla którego sklep nie oznacza odbioru w sklepie, jest koszt. Przebudowa logistyki zaplecza, modernizacja sklepów i szkolenie pracowników jest kosztowna. Mniej oczywistym problemem jest szybkość ewolucji BOPIS. Wielu sprzedawców detalicznych ma trudności ze znalezieniem najlepszego rozwiązania dla nich i ich klientów. Ponieważ jednak ta generacja opiera się na innowacjach i postępie, powinieneś eksperymentować i ulepszać swój sklep. Innowacyjne firmy nigdy nie boją się eksperymentów – podkreślając swoje mocne strony, aby zachęcić do zakupów w sklepie. Podczas gdy odbiór w sklepie nie obciąża sprzedawców, zasadniczo zwiększa wartość wizyt w sklepie. Klienci mogą z łatwością wyjść, przyjmując zamówienie, nie rozmawiając z detalistami lub mogą łatwo opuścić produkt, jeśli nie są z niego zadowoleni.

6. Postępują innowacyjne firmy

innowacja

Firmy, które nieustannie eksperymentują ze swoimi strategiami biznesowymi i wprowadzają w nie innowacje, nieustannie dążą do sukcesu. Sprzedający powinien starać się oferować niektóre oferty, aby przyciągnąć coraz więcej konsumentów do Twojej witryny. Na przykład sprzedawcy powinni oferować fajne oferty i zniżki konsumentom, którzy zdecydowali się na odbiór w sklepie. A jeśli ta strategia okaże się opłacalna, możesz zwiększyć wykorzystanie tej strategii w celu osiągnięcia ogromnego sukcesu. Zwroty online to dziś dobrodziejstwo w zwiększaniu sprzedaży. Zwrot w sklepie pozwolił sprzedawcom na zmianę produktu w zależności od jego wielkości, dopasowania lub błędów właściciela prezentu o dobrych intencjach.

Do Ciebie:

Krótko mówiąc, istnieje wiele sposobów wykorzystania wizyt w sklepie. Wraz ze wzrostem oczekiwań konsumentów i wyzwaniami ze strony Amazon, szukaj więcej eksperymentów od sprzedawców detalicznych. KnowBand oferuje lokalizator i pickup dla różnych platform CMS PrestaShop, Magento,?Magento 2?and OpenCart. Administrator sklepu eCommerce może pozwolić klientom znaleźć dostępność sklepu. Klienci mogą znaleźć najbliższy sklep, a także odebrać produkt. Rozszerzenie odbioru sklepu umożliwia administratorowi udostępnienie klientom opcji odbioru. Sprzedawca elektroniczny może wyświetlić szczegóły sklepu na mapie Google. Klienci mogą również mieć wskazówki dojazdu. The Wtyczka Google Maps Store Locator jest wysoce konfigurowalny. Administrator może również wyświetlać odległość, numer kontaktowy i czas przechowywania. Moduł odbioru w sklepie PrestaShop oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs. Administrator może łatwo skonfigurować ten dodatek PrestaShop. Wtyczka pickup PrestaShop oferuje kompatybilność z wieloma językami. Znajdź więcej artykułów tutaj: porady 8, aby zwiększyć liczbę klientów na rynku

6 Summer Holiday eCommerce błędy wysyłki, których należy unikać


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *