Jak klienci reagują na moduł integracji Google Shopping Marketplace firmy KnowBand

how-clients-are-reacting-to-knowbands-google-shopping-marketplace-integration-module

Chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców? Dlaczego nie sprzedawać za pośrednictwem Zakupów Google!

Założenie sklepu i zarządzanie nim samo w sobie jest żmudną pracą i jeśli ktoś poprosi Cię o zrobienie tego dwa razy, rozwali Ci głowę. Co zrobić, jeśli istnieje rozwiązanie, które może pomóc w zarządzaniu wykazami i pełną aktywnością sklepu w Zakupach Google z poziomu Twojego sklepu eCommerce.

KnowBand opracował moduły, które łączą Twój sklep eCommerce z Zakupami Google. Super inteligentny moduł integracyjny Marketplace! To narzędzie automatyzuje wyświetlanie informacji o produktach w Zakupach Google i ogranicza dodatkowe wysiłki. Integracja z rynkiem Zakupów Google jest dostępna dla platform PrestaShop, OpenCart i Magento.

W jaki sposób integracja z Google Marketplace pomaga sprzedawcom handlu elektronicznego?

Moduł integracji Marketplace wraz z wbudowanymi modelami katalogów marketplace zapewnia bezpośrednie połączenia API z niszowymi, lokalnymi i globalnymi platformami handlowymi, dzięki czemu możesz wchodzić na nowe rynki i kupować towary online z dnia na dzień.

Integracja bezproblemowego rynku rozszerza zasięg cyfrowy, łącząc zamówienia na scentralizowanym pulpicie nawigacyjnym z rynkami na całym świecie i jednocześnie je monitorując.

Skaluj poza granice i zwiększ globalną sprzedaż trafiając do uwielbianych przez siebie rynków z rozwiązaniem integracyjnym, aby komunikować się z większą liczbą kupujących.

Pełna łączność dla wielu kanałów– Kluczem do umocnienia ekspozycji produktów online dla przyszłych pokoleń jest płynna i bezpieczna integracja z rynkiem.

Co klient ma do powiedzenia na temat integracji z rynkiem Zakupów Google

google-shopping-marketplace-recenzja-integracji

Moduł integracji Google Shopping Marketplace KnowBand dla platform PrestaShop, Magento i OpenCart

Zakupy Google to platforma, która umożliwia klientom wyszukiwanie, przeglądanie i porównywanie produktów na stronie wyszukiwania Google. Integracja z rynkiem Zakupów Google pomaga właścicielom sklepów eCommerce mapować swoje produkty do Zakupów Google bez dodatkowych wysiłków.

knowbands-google-shopping-marketplace-integration-module-for

Jak integracja z rynkiem Zakupów Google działa najlepiej dla sprzedawców:

Możesz zmapować całą kategorię sklepu eCommerce (PrestaShop, Magento lub OpenCart Platform) na Google Shopping.

Jest wysoce kompatybilny ze środowiskiem wielosklepowym. Ponadto integracja z Marketplace dla Zakupów Google umożliwia zbiorcze przesyłanie produktów.

Administrator może wyświetlać lub wykluczać produkty z platformy Zakupy Google, dodając filtry, takie jak produkty poniżej określonej ceny, produkty bez unikalnych identyfikatorów (EAN13/JAN lub UPC).

Co więcej, automatyczna synchronizacja przez cron automatyzuje cały proces w czasie rzeczywistym.

Poza tym pomaga w przesyłaniu produktów opartych na profilach ze sklepu eCommerce.

Administrator może aktualizować zapasy produktów z zaplecza dodatku integracyjnego z rynkiem.

Następnie każdy, kto kliknie produkt na stronie Zakupów Google, zostanie przekierowany do Strona produktu strony internetowej.

Integracja Google Shopping Marketplace jest dostępna dla wszystkich głównych platform eCommerce, takich jak OpenCart, Magento i PrestaShop.

Kliknij na linki poniżej, aby zobaczyć demo Integracja z rynkiem Zakupów Google:

Zakupy Google Magento

Magento 2 Zakupy Google

Zakupy Google Opencart

Prestashop Zakupy Google

Wreszcie, zmniejsza to dodatkowe wysiłki, a właściwa optymalizacja SEO może pomóc w szybkim rozwoju firmy. Wyszukiwarka Google, która jest gigantyczną nazwą w branży online, wymienia Twoje produkty na szczycie, jeśli znasz grę SEO. Ułatwi optymalizację wydajności Twojego sklepu eCommerce poprzez dostarczanie wysokiej jakości feedu produktowego. Pomaga również odnieść sukces dzięki odpowiednim reklamom produktów.

Kliknij tutaj dowiedzieć się, jak sprzedawcy mogą skorzystać z bezpłatnych informacji o Zakupach Google. Jeśli chcesz poznać najlepszy sposób sprzedawania w Zakupach Google, Kliknij tutaj. Aby sprzedawać na innych rynkach, takich jak eBay, ETSY, z bezpłatnymi automatycznymi aukcjami, Kliknij tutaj.

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *