Infinite Scroll Optimization: rejestrujesz się podczas przewijania

Prestashop Infinite Scroll

W ciągu ostatnich kilku lat nastąpił znaczny wzrost liczby sklepów e-commerce. Z jednej strony otworzyło to wiele opcji dla kupujących online, podczas gdy z drugiej strony, ten ogromny wzrost sprawił, że e-detaliści musieli trzymać swoich klientów w sklepie. Konkurencyjny rynek skłonił sprzedawców eCommerce do wymyślania unikalnych pomysłów w swoich sklepach w regularnych odstępach czasu, aby zapewnić swoim gościom płynne doświadczenie i pozostać lojalnymi. Jednym z takich pomysłów przyjętych przez e-kupców jest użycie Nieskończonego Zwoju, znanego również jako nieskończony zwój.

Niezwykłe doświadczenie użytkownika jest niezbędne, aby zapewnić pozyskiwanie klientów, a także utrzymanie klientów. Aby upewnić się, że użytkownicy korzystają z bezproblemowego przeglądania, Knowband oferuje moduł Infinite Scroll dla właścicieli sklepów Prestashop, OpenCart, Magento i Magneto 2.

Moduł Infinite Scroll eliminuje tradycyjny system stronicowania ze sklepu e-commerce i optymalizuje witrynę, aby automatycznie ładować produkty następnej strony na tej samej stronie. Pomaga klientom łatwo przeglądać produkty w sklepie bez konieczności ręcznego przechodzenia do następnej strony. Nieskończony moduł przewijania oszczędza czas i wysiłek Twoich klientów.

Dlaczego preferujemy moduł Infinite Scroll?

Moduł Infinite Scroll okazał się bardzo skuteczny w zwiększaniu współczynnika konwersji. W jaki sposób? Sprawdź punkty wymienione poniżej.

Wydajny

wydajny

Dzięki modułowi Infinite Scroll sprzedawcy mogą teraz zapewnić swoim klientom łatwe przeglądanie. Dzięki ciągłemu ładowaniu klienci mogą teraz przeglądać wszystkie produkty danej kategorii na jednej stronie. Ponieważ użytkownik musi włożyć minimalny wysiłek w przeglądanie zawartości, powoduje to, że nieskończone przewijanie jest wydajnym modułem, ponieważ oszczędza czas, który w przeciwnym razie zostałby zmarnowany podczas przełączania wielu stron. Wraz z tą funkcją klienci otrzymują przycisk łącza „Idź do góry”, klikając na który mogliby przejść na górę strony za pomocą kliknięcia przycisku.

Ujmujący

ujmujący

Dostępność Infinite Scrolling okazała się bardzo interesująca dla klientów, co pomogło właścicielom sklepów w utrzymaniu wysokiego wskaźnika zaangażowania klientów w ich sklepie. Potencjalni nabywcy nie muszą teraz przeskakiwać ze strony na stronę, aby przeglądać pożądany produkt. Opcja przeglądania wszystkich produktów na jednej stronie sprawia, że ​​nieskończony moduł przewijania jest bardziej przekonujący i zapewnia interaktywny interfejs do sklepu. Dzięki łatwemu automatycznemu przewijaniu sprzedawcy detaliczni stwierdzili znaczny wzrost średniego czasu spędzanego przez klienta w sklepie e-commerce.

Skuteczny

skuteczny

Nieskończony moduł przewijania okazał się bardzo skuteczny, jeśli chodzi o konwersje. W większości przypadków, gdy klienci nie widzą produktu odpowiadającego ich oczekiwaniom po przewinięciu kilku stron, z pewnością zabija ich zainteresowanie dalszym przeglądaniem. Kto wie, czy mieli doskonałe dopasowanie na następnej stronie? Ale ponieważ zatrzymali się po pewnym czasie, nie mogli zostać przekonwertowani na potencjalnych nabywców. Powoduje to wpływ na sprzedaż. Dzięki wprowadzeniu nieskończonego modułu przewijania klienci mogą łatwo szukać produktów bez przechodzenia do innej strony. Nie przerywa ich przepływu i utrzymuje bardzo wysokie szanse na konwersję.

Emerging

wschodzących

Nieskończony moduł przewijania dał nową definicję przeglądania produktów. Koncepcja pojawiła się i zaczęła przyciągać uwagę zarówno kupców, jak i klientów. Większość klientów poszukuje funkcji Infinite Scrolling w różnych sklepach e-commerce. Nie będzie błędem stwierdzenie, że „Nieskończony zwój to nowe fajne rozwiązanie” dla branży e-commerce. Większość sklepów internetowych zdecydowała się już na tę funkcję. Jeśli Twój sklep pozostaje w tyle, poważnie brakuje Ci świetnej okazji do zwiększenia skali ścieżki konwersji.

Oczywisty

oczywisty

Obsługa klientów o lepszych funkcjach i funkcjach, aby zapewnić im niesamowite wrażenia użytkownika, jest koniecznością dziś każdego właściciela sklepu. Nieskończony moduł przewijania jest jedną z cech, które najwyraźniej okazały się dobrodziejstwem dla sprzedawców eCommerce. Zapewnia to nie tylko lepsze współczynniki konwersji, ale także obiecuje utrzymać klientów w nienaruszonym stanie w sklepie internetowym na przyszłe zakupy.

Jeśli prowadzisz sklep e-commerce na Prestashop, OpenCart, Magento lub Magneto 2, spróbuj tego modułu już dziś. Sprawdzić: Dodatek Infinite Scroll dla Prestashop, Rozszerzenie Infinite Scroll dla OpenCart, Rozszerzenie Magento Infinite Scroll, Rozszerzenie Magento 2 Infinite Scroll.

Wnioski

Trudna konkurencja na rynku e-commerce wymusiła na firmach internetowych wymyślanie kreatywnych pomysłów na wyróżnienie się na rynku. Firmy chętnie poszukują sposobów na improwizowanie doświadczeń użytkowników, a zmniejszenie liczby kliknięć to jedna z najlepszych praktyk w tym zakresie. Jeśli ten artykuł okazał się pomocny, usuń komentarz w sekcji komentarzy poniżej.

Czy czytasz:

Pagination vs Infinite Scrolling: Co jest lepsze i dlaczego?

W jaki sposób Infinite Scroll może przynieść korzyści stronie e-commerce?


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *