2019-07-23

How to Sell on Etsy Marketplace?

Za każdym razem, gdy myślimy o zakupie produktów ręcznie online, pierwszym słowem, które przychodzi nam do głowy, jest Etsy. Etsy Marketplace to profesjonalna społeczność sprzedawców, która koncentruje się głównie na produktach ręcznie wykonanych lub zabytkowych przedmiotach i produktach zorientowanych na rzemiosło, takich jak biżuteria, odzież, zdrowie i uroda oraz wiele innych. Można go również uznać za platformę C2C, ponieważ handlowcy wymienieni w Etsy są właścicielami małych firm. Niesamowite wrażenia z zakupów w Etsy sprawiają, że jest to jeden z najpopularniejszych rynków na całym świecie.

picture1? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? Source: Statista

Przewodnik tego sprzedawcy jest bramą dla wszystkich aspirujących sprzedawców, którzy oczekują sprzedaży na Etsy Marketplace.

Najlepiej sprzedające się przedmioty w Etsy

Etsy Marketplace

Etsy to wyjątkowa strona internetowa poświęcona handlowi elektronicznemu, skupiająca się głównie na ręcznie wytwarzanych lub zabytkowych artykułach i materiałach, a także na unikalnych produktach wytwarzanych fabrycznie. Aby sprzedać przedmiot na Etsy, ważne jest, aby sprawdzić ranking produktów również w wynikach wyszukiwania.

Zanim zaczniemy, powinniśmy przyjrzeć się najlepiej sprzedającym się produktom na Etsy Marketplace:

 • Biżuteria.
 • Odzież
 • Akcesoria i narzędzia rzemieślnicze.
 • Dzieci i dziecko.
 • Vintage przedmioty
 • Cukierki domowej roboty lub specjalistyczne.
 • Dekoracje świąteczne.
 • Dostawy winylu i ciepła.

Podczas gdy bestsellery na Etsy Marketplace obejmują szeroki zakres kategorii, takich jak biżuteria, torby, odzież, wystrój domu i meble, zabawki, sztuka, a także artykuły rzemieślnicze i narzędzia.

Koszt sprzedaży na Etsy

koszt do sprzedaży na etsy

Istnieją różne rodzaje opłat 4, gdy wystawiasz swoje produkty na sprzedaż na Etsy Marketplace. Są to:

a) Opłata za wystawienie:

Wyświetlanie produktów w Internecie na stronie Etsy Marketplace kosztuje sprzedawców kwotę 0.20 dolarów (bez zmian) dla 4 miesięcy. Na przykład, jeśli sprzedajesz zabytkowe przedmioty, które należą do różnych kategorii lub odmian 4, będzie cię to kosztować dolary 0.80 (4 x $ 0.20). Po miesiącach 4 sprzedający muszą odnowić aukcje ręcznie lub mogą ustawić opcję automatycznego odnawiania, a ponownie zastosowany koszt to 20 centów za aukcję. Dodatkowa ilość jest również pobierana przez $ 0.20, który sprzedaje tylko za jedną transakcję. Oznacza to, że jeśli w zamówieniu 1 jest więcej niż 1, to za każdy przedmiot zostanie pobrana opłata $ 0.20. Aby uzyskać więcej informacji, możesz przejść przez poniższy link: Opłaty za wiele ilości

b) Opłata za proces wysyłki:

Opłaty za wysyłkę są ustalane, ponieważ służą do dostarczenia produktu na podany adres. Koszty przesyłki są zmienne w zależności od wagi produktu, odległości od miejsca i firmy przewozowej.

c) Opłata transakcyjna:

W ramach tego uwzględniane są typy opłat 2. Pierwszy to opłata za transakcję wysyłkową i stanowi 5% kosztów wysyłki. Druga opłata to opłata transakcyjna, która stanowi 5% całkowitej wartości produktu. Dodatkowa opłata w wysokości 3% jest pobierana za wybranie „Natychmiastowej realizacji transakcji” Etsy. Oprócz bycia rozsądnym, Etsy Marketplace zapewnia elastyczność w sprzedaży produktów ze sklepu internetowego. Tak więc, jeśli masz sklep Magento, możesz łatwo sprzedawać produkty Magento na Etsy.

d) VAT:

Po pierwsze, powinniśmy wiedzieć, że istnieją typy opłat VAT od 2: VAT za przetwarzanie i VAT za usługi sprzedawcy. Po pobraniu wszystkich rodzajów opłat, podatek VAT jest naliczany, jeśli sprzedający je wykorzystują. Zostaną one nałożone tylko w przypadku korzystania z opłat, takich jak opłata za przetwarzanie płatności Etsy, konwersja waluty depozytowej, promowane aukcje, reklamy w Zakupach Google i oferty ukierunkowane. Teraz podano wszystkie informacje związane z produkcją. Przejdźmy więc dalej do omówienia procesu sprzedaży na Etsy Marketplace:

Krok 1: Zacznij

picture2Po pierwsze, załóż konto sprzedającego na Etsy i zapoznaj się z zasadami Etsy i upewnij się, czy Etsy Marketplace jest idealny dla Twojej firmy, czy nie.

picture3

Po utworzeniu konta Etsy zarejestruj swój profil, wprowadzając adres e-mail, nazwę użytkownika i hasło lub możesz bezpośrednio zarejestrować się za pośrednictwem konta w serwisie społecznościowym.

Krok 2: Po utworzeniu profilu Utwórz własny sklep

Kliknij opcję „Sprzedaj na Etsy”. Po kliknięciu tej opcji zostaniesz przekierowany na stronę sklepu, a teraz musisz wprowadzić pewne informacje w następujący sposób: a) Preferencje sklepu b) Nazwij swój sklep c) Zapas swojego sklepu d ) W jaki sposób otrzymasz wynagrodzenie e) Skonfiguruj rozliczenia

Krok 3: Sekcja wykorzystania sklepu Etsy

Ta sekcja została dołączona do różnych kroków, w których sprzedawcy muszą załadować logo sklepu i zdjęcie okładki, itp. Sprzedający muszą również zaktualizować sekcję „Informacje o sklepie”. Wykorzystaj możliwości swoich segmentów sklepowych, aby klienci odkryli Twoje produkty w sklepie i skorzystali z natychmiastowego zakupu.

Krok 4: Branding i reklama na rzecz rozwoju sklepu Etsy

Stworzenie sklepu Etsy nie jest kompletnym procesem, naprawdę ważne jest, aby Twój sklep z marką był popularny na Etsy. Sprzedawcy powinni sprawdzić optymalizację swoich danych sklepowych dla Etsy Search. Sprzedawcy mogą zrobić krok naprzód i zamieścić lokalizację sklepu, aby Twój sklep mógł być zlokalizowany przez pobliskich klientów. Sprzedawcy powinni skupić się na promowaniu swojego sklepu poprzez bezpłatne lub płatne reklamy. Mogą oferować swoim klientom wspaniałe oferty i rabaty, aby klienci mogli natychmiast kupić.

Krok 5: Zarządzanie sklepem poprzez utrzymanie dobrego SEO

Sprzedawcy powinni zapewnić spełnienie wszystkich wymagań po spełnieniu wszystkich powyższych procedur dotyczących ETSy's Dealer Insurance Approach. Sprzedawcy powinni być w kontakcie z platformą Etsy's Survey i powinni mieć pomysł na zawarcie pierwszej umowy. Dla dobrego biznesu online w Etsy, utrzymanie dobrego SEO jest bardzo ważne, co może pomóc zwiększyć zaangażowanie klientów i optymalizację strony. Sprzedawcy powinni zwracać uwagę na następujące punkty:

 • Wskaźnik zaangażowania klientów w sklepie Etsy.
 • Opinie (pozytywne lub negatywne) od Twoich klientów.
 • Wskaźnik jakości produktu
 • Linki przychodzące

Aby uzyskać więcej informacji na jednym zdjęciu, możesz zapoznać się z poradami, aby ocenić swoje produkty w wynikach wyszukiwania na Etsy Marketplace.

Kto płaci za wysyłkę za pośrednictwem Etsy kupującego lub sprzedającego?

Koszty wysyłki różnią się w zależności od produktu. Niektóre produkty są dostarczane bez opłat za dostawę, gdy sprzedawcy ponoszą koszty wysyłki, podczas gdy niektóre produkty mają dodatkowe koszty dostawy, a klienci muszą za to zapłacić. Różnią się one w zależności od produktu. Niektóre produkty oferowane są za darmo, gdy sprzedający ponoszą koszty wysyłki, podczas gdy niektórzy wymagają od kupujących zapłaty za wysyłkę. Zależy to od wartości zamówienia, miejsca wysyłki i wybranej przez kupujących metody wysyłki.

W końcu

Etsy to globalny rynek. Sprzedaż tutaj to szansa dla sprzedawców, którzy chcą zarabiać na swoich talentach i kreatywności. Etsy Marketplace to kompleksowe rozwiązanie dla tych artystów, którzy mogą sprzedawać swoje produkty, aby zarobić ogromną część zysków. Mają także szansę na dostęp do ogromnego nie. publiczności na całym świecie, co zwiększa również sprzedaż transgraniczną.

Jak KnowBand może pomóc Ci w sprzedaży na Etsy Marketplace?

Oferty Knowband Rozszerzenie integracji Etsy które jest inteligentnym rozwiązaniem dla właściciela sklepu e-commerce, aby wyjaśnić złożoność sprzedaży produktów w Walmart. Działa poprzez udostępnienie API Integrator między sklepem eCommerce a rynkiem Walmart. To wypełnia lukę między twoim sklepem e-commerce a Etsy, dzięki czemu sprzedawcy mogą łatwo mapować swoje oferty produktów na stronie internetowej Marketplace. Po pomyślnej integracji administrator może zaktualizować wszystkie aukcje produktów w Walmart Marketplace z poziomu zaplecza, nawet nie odwiedzając witryny Marketplace.PrestaShop,?Magento,?Shopify, iOpenCart, sprzedający mogą łatwo pobrać i zainstalować go na swojej stronie internetowej bez żadnych niedogodności. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwemsupport@knowband.com.

Dowiedz się więcej powiązanych artykułów tutaj

 1. Jak uruchomić Marketplace jak Etsy i Ebay?
 2. Jak dodać lub zaktualizować profil wysyłki w Etsy Marketplace?
 3. Jak sprzedawać w Walmart Canada?
 4. Jak sprzedawać na Walmart Marketplace?
 5. Jak utworzyć konto sprzedawcy w serwisie eBay Marketplace?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *