Etsy wyprzedza brazylijski rynek Elo7 dla ręcznie robionych przedmiotów

Etsy-overtaking-elo7-brazilian-marketplace

Etsy wyprzedza Elo7, brazylijski rynek, który jest popularny ze względu na ręcznie robione produkty. Elo7 to wyjątkowa platforma dla ręcznie robionych przedmiotów w Brazylii, która znajduje się na liście 10 najlepszych. Etsy to znany na całym świecie rynek, który słynie z wyjątkowych, ręcznie robionych produktów. Sprzedawcy mogą sprzedawać swoją sztukę i rękodzieło osobom, które podziwiają i rozumieją wartość ręcznie robionych przedmiotów. oficjalne ogłoszenie został wykonany na platformie Etsy. Elo7 ma około 1.9 miliona aktywnych kupujących i 56000 sprzedawców, co jest wielką zaletą dla Etsy. Firma sprzedaje swoje udziały Etsy za 217 mln USD w gotówce z pewnymi korektami. Elo7 to ogromny rynek z ponad 8 milionami produktów na sprzedaż. Wygląda na to, że w najbliższych dniach Etsy przyniesie ogromne zyski z tego przejęcia. Jeśli chodzi o to duże przejęcie, Josh Silverman, dyrektor generalny Etsy, Inc., powiedział: „Elo7 to «Etsy of Brazil» o celu i modelu biznesowym podobnym do naszego”.

Dlaczego Etsy wyprzedza Elo7?

Jak wspomniano, Elo7 jest czołowym brazylijskim rynkiem peer-to-peer z dużą bazą klientów. Kilku lokalnych sprzedawców i miliony produktów przyniesie Etsy na różne sposoby. Kolejną zaletą Etsy jest to, że firma nie będzie musiała wprowadzać dużych zmian w zasadach, ponieważ obie mają tę samą niszę. Oczekuje się, że Elo7 zapewni Etsy szereg lokalnych marek na szybko rozwijającym się rynku Ameryki Łacińskiej. Wraz z tym penetracja handlu elektronicznego wynosi około 10%, ponieważ Brazylia jest największym rynkiem handlu elektronicznego w regionie. Oczekuje się, że rynek handlu elektronicznego osiągnie do 1 r. 2020 bilion dolarów. W 2021 r. Oczekuje się, że wyniesie około 29 miliardów dolarów, z prognozowanym 26% wzrostem CAGR do 2024 r. Elo7 ma dobrą pozycję, aby skorzystać z doświadczenia Etsy w celu przyspieszenia wzrostu i tworzenia wartości na brazylijskim rynku.

Etsy nabyło również Depop

Niedawno Etsy nabyło inny znany marketplace Depop, który ma bardzo podobny model biznesowy do Etsy. Akwizycja z Depopem i Elo7 jest znacząca, co daje ogromne możliwości rozwoju w poszczególnych krajach.

O Etsy Marketplace

Etsy, Inc. wspiera kreatywne osoby od 2005 roku dzięki dwustronnemu rynkowi internetowemu. Skupia miliony entuzjastycznych i kreatywnych kupujących oraz kupców z całego świata. Etsy.com to globalne miejsce na jedyne w swoim rodzaju i kreatywne przedmioty. Kupujący Etsy czerpią inspirację z ręcznie robionych, unikalnych produktów przygotowanych przez kreatywne firmy. Reverb, wiodący globalny rynek online do kupowania i sprzedaży nowych, używanych i zabytkowych instrumentów muzycznych, również należy do Etsy, Inc.

Jak sprzedawać na Etsy?

Zacznij sprzedawać na Etsy z prostą rejestracją i zostań sprzedawcą. Jeśli jesteś właścicielem firmy, która tworzy wyjątkowe produkty, Etsy jest platformą dla Ciebie. Każdy może zostać sprzedawcą w tym centrum kreatywnym. Istnieje szansa, że ​​sprzedajesz już produkty na swojej stronie. W rezultacie staje się to zniechęcające, gdy musisz zarządzać tymi samymi zapasami w dwóch różnych miejscach. Aby uchronić się przed tym strasznym zadaniem, powinieneś skorzystać z integratora rynku. To rzeczywiście zmniejsza dodatkowe wysiłki i pomaga zarządzać zamówieniami i zapasami z samej witryny.

Integracja KnowBand Etsy Marketplace Etsy

Integracja z etsy-marketplace

Pandemia integracja z rynkiem dla Etsy jest solidna, która pozwala połączyć swoją witrynę z profilem Etsy. Synchronizacja w czasie rzeczywistym, łatwe zarządzanie zamówieniami, zarządzanie zapasami i zarządzanie zapasami staną się łatwe i bezproblemowe. Wtyczka integracji Etsy Marketplace jest instalowany w ponad 450 sklepach PrestaShop. Wtyczki KnowBand Marketplace są dostępne dla PrestaShop, OpenCart, Magento i Magento2 platformy. Istnieje ponad 100 pobrań dla każdej platformy. Funkcje zapewniane przez integrację Etsy Marketplace:

  • Zautomatyzowana lista produktów
  • Bezproblemowa integracja sklepu
  • Przyjazny dla użytkownika interfejs użytkownika / UX
  • Łatwe zarządzanie zamówieniami
  • Regulamin płatności i wysyłki

Dostępna jest wersja demonstracyjna integracji z Marketplace. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Wreszcie Etsy to niesamowita platforma, na której można znaleźć dobre możliwości biznesowe. Twórz wyjątkowe rzeczy i zacznij sprzedawać na jedynej na świecie platformie, która nadała wartość ręcznie robionym produktom i ich kreatywności. Polecane lektury:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *