Etsy-overtaking-elo7-brazilian-marketplace

Etsy wyprzedza brazylijski rynek Elo7 dla ręcznie robionych przedmiotów

Etsy wyprzedza Elo7, brazylijski rynek, który jest popularny ze względu na ręcznie robione produkty. Elo7 to wyjątkowa platforma dla ręcznie robionych przedmiotów w Brazylii, która znajduje się na liście 10 najlepszych. Etsy to znany na całym świecie rynek, który słynie z wyjątkowych, ręcznie robionych produktów. Sprzedawcy mogą sprzedawać swoją sztukę i rękodzieło osobom, które podziwiają i rozumieją wartość ręcznie robionych przedmiotów. oficjalne ogłoszenie został wykonany na platformie Etsy. Elo7 ma około 1.9 miliona aktywnych kupujących i 56000 sprzedawców, co jest wielką zaletą dla Etsy. Firma sprzedaje swoje udziały Etsy za 217 mln USD w gotówce z pewnymi korektami. Elo7 to ogromny rynek z ponad 8 milionami produktów na sprzedaż. Wygląda na to, że w najbliższych dniach Etsy przyniesie ogromne zyski z tego przejęcia. Jeśli chodzi o to duże przejęcie, Josh Silverman, dyrektor generalny Etsy, Inc., powiedział: „Elo7 to «Etsy of Brazil» o celu i modelu biznesowym podobnym do naszego”.

Dlaczego Etsy wyprzedza Elo7?

Jak wspomniano, Elo7 jest czołowym brazylijskim rynkiem peer-to-peer z dużą bazą klientów. Kilku lokalnych sprzedawców i miliony produktów przyniesie Etsy na różne sposoby. Kolejną zaletą Etsy jest to, że firma nie będzie musiała wprowadzać dużych zmian w zasadach, ponieważ obie mają tę samą niszę. Oczekuje się, że Elo7 zapewni Etsy szereg lokalnych marek na szybko rozwijającym się rynku Ameryki Łacińskiej. Wraz z tym penetracja handlu elektronicznego wynosi około 10%, ponieważ Brazylia jest największym rynkiem handlu elektronicznego w regionie. Oczekuje się, że rynek handlu elektronicznego osiągnie do 1 r. 2020 bilion dolarów. W 2021 r. Oczekuje się, że wyniesie około 29 miliardów dolarów, z prognozowanym 26% wzrostem CAGR do 2024 r. Elo7 ma dobrą pozycję, aby skorzystać z doświadczenia Etsy w celu przyspieszenia wzrostu i tworzenia wartości na brazylijskim rynku.

Etsy nabyło również Depop

Niedawno Etsy nabyło inny znany marketplace Depop, który ma bardzo podobny model biznesowy do Etsy. Akwizycja z Depopem i Elo7 jest znacząca, co daje ogromne możliwości rozwoju w poszczególnych krajach.

O Etsy Marketplace

Etsy, Inc. wspiera kreatywne osoby od 2005 roku dzięki dwustronnemu rynkowi internetowemu. Skupia miliony entuzjastycznych i kreatywnych kupujących oraz kupców z całego świata. Etsy.com to globalne miejsce na jedyne w swoim rodzaju i kreatywne przedmioty. Kupujący Etsy czerpią inspirację z ręcznie robionych, unikalnych produktów przygotowanych przez kreatywne firmy. Reverb, wiodący globalny rynek online do kupowania i sprzedaży nowych, używanych i zabytkowych instrumentów muzycznych, również należy do Etsy, Inc.

Jak sprzedawać na Etsy?

Zacznij sprzedawać na Etsy z prostą rejestracją i zostań sprzedawcą. Jeśli jesteś właścicielem firmy, która tworzy wyjątkowe produkty, Etsy jest platformą dla Ciebie. Każdy może zostać sprzedawcą w tym centrum kreatywnym. Istnieje szansa, że ​​sprzedajesz już produkty na swojej stronie. W rezultacie staje się to zniechęcające, gdy musisz zarządzać tymi samymi zapasami w dwóch różnych miejscach. Aby uchronić się przed tym strasznym zadaniem, powinieneś skorzystać z integratora rynku. To rzeczywiście zmniejsza dodatkowe wysiłki i pomaga zarządzać zamówieniami i zapasami z samej witryny.

Integracja KnowBand Etsy Marketplace Etsy

Integracja z etsy-marketplace

Pandemia integracja z rynkiem dla Etsy jest solidna, która pozwala połączyć swoją witrynę z profilem Etsy. Synchronizacja w czasie rzeczywistym, łatwe zarządzanie zamówieniami, zarządzanie zapasami i zarządzanie zapasami staną się łatwe i bezproblemowe. Wtyczka integracji Etsy Marketplace jest instalowany w ponad 450 sklepach PrestaShop. Wtyczki KnowBand Marketplace są dostępne dla PrestaShop, OpenCart, Magento i Magento2 platformy. Istnieje ponad 100 pobrań dla każdej platformy. Funkcje zapewniane przez integrację Etsy Marketplace:

  • Zautomatyzowana lista produktów
  • Bezproblemowa integracja sklepu
  • Przyjazny dla użytkownika interfejs użytkownika / UX
  • Łatwe zarządzanie zamówieniami
  • Regulamin płatności i wysyłki

Dostępna jest wersja demonstracyjna integracji z Marketplace. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej. Wreszcie Etsy to niesamowita platforma, na której można znaleźć dobre możliwości biznesowe. Twórz wyjątkowe rzeczy i zacznij sprzedawać na jedynej na świecie platformie, która nadała wartość ręcznie robionym produktom i ich kreatywności. Polecane lektury:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *