Dodaj te popularne usługi eCommerce w swoim sklepie internetowym, aby rozpocząć 2021 rok

the-future-of-ecommerce-top-trends-2021

Każdego roku tysiące nowych firm pokłada nadzieję, że stanie się kolejnym wielkim sukcesem. Większość z nich nie osiągnie wysokich szczytów, powiedzmy, Amazona czy Facebooka (nie uogólniając), ale kilka z nich niewątpliwie stanie się liderami branży. To firmy, które pomogą kształtować przyszłość dzięki kreatywnym produktom, skutecznym pomysłom i silnym umiejętnościom przywódczym. Zaczęły się pojawiać różne nowe trendy, które dojrzeją i osiągną swój prawdziwy potencjał do 2021 roku. Możesz poczynić wielkie postępy i rozpocząć 2021 rok w dobrym stylu, odkrywając te trendy i usługi eCommerce. Ponieważ sytuacja pandemii jest jasna dla wszystkich, jeśli zaczyna się jakakolwiek nowa firma, powinna ona przejść do technologii cyfrowej. Obecnie dla nowych firm jest to obowiązkowe. Jeśli więc wybierasz się na tworzenie aplikacji mobilnych lub wdrażasz AI i AR, to jest tego warte. Oto 9 najważniejszych usług eCommerce i trendy na radarze na 2021 r.

1. ReCommerce ujrzy nowy świt

ReCommerce może rządzić światem handlu detalicznego i eCommerce, dlatego utrzymuję go na szczycie mojej listy. Obecnie branża re-commerce nie ma już obrazu sprzedaży garażowej z przeszłości. Drugie rozdanie jest nie tylko dobrą alternatywą dla ceny, ale stało się również przyjaznym dla środowiska sposobem na życie. ReCommerce i handel używanymi towarami mają ogromny potencjał. Znajduje to odzwierciedlenie nie tylko w wysoce popytowym sektorze elektronicznym, ale konsumenci nie mogą się doczekać ReCommerce w każdej branży. Obecny wzrost, który obserwujemy w zakresie odkupów, odzwierciedla ogromny potencjał w szczególności w handlu detalicznym i elektronice użytkowej.

2. Logistyka eCommerce

e-commerce-logistyka-trendy-2021

Aplikacje do dostawy do domu i rynki oferujące usługi na żądanie są najpopularniejszym trendem biznesowym, który podąża po COVID-19. Wszyscy liczą na rok 2021, więc może to być nowy impuls dla firm kurierskich. Internetowe firmy zajmujące się dostawami żywności, dostawami świeżych towarów, dostawami leków i wieloma innymi dostawami do domu mogą w tym roku odnotować wzrost. Ludzie szukają ulepszeń, a dostawa do domu na czas jest tym, na co nie mogą się doczekać.

3. Rezerwacje i usługi wynajmu

COVID-19 zmienił sposób, w jaki ludzie, zarówno krajowi, jak i zagraniczni, określają swoje plany podróży. Chociaż podróżni są gotowi dostosować się do nowego standardu, „oczekuje się, że warunki podejmowania decyzji dotyczących różnych aspektów podróży i zakwaterowania ulegną bezprecedensowej zmianie.

usługi-rezerwacji-wynajmu-do-rozpoczęcia-w-2021 roku

Możesz świadczyć usługi wynajmu i rezerwacji z usługą utrzymania higieny, co z pewnością będzie dobrą usługą po wystąpieniu COVID. To sprawi, że będziesz się wyróżniać na tle konkurencji i jest niezbędny do nowej normalności. Oczekuje się, że wraz ze zbliżającym się rokiem 2021 podróżni zmienią sposób latania i rozwoju. Oczywiście oczekuje się, że jeden uderzający aspekt będzie kontynuowany: wszechstronność i wartość dla podróżnych pozostaną głównym priorytetem i zademonstrują postęp w nadchodzącym roku. Więc oferowanie obiektów z wcześniejszą rezerwacją i usług wynajmu dla hoteli, restauracji, rezerwacji taksówek itp. zapewni dobry start do usług hotelarskich.

4. Hiperlokalne firmy przeżywają boom

Uruchom usługi hiperlokalne w 2021 roku

Wielkość rynku usług hiperlokalnych została zmierzona na 1,324.2 mld USD w 2019 r., A do 2027 r. Ma osiągnąć 3,634.3 mld USD, przy CAGR wynoszącym 17.9% od 2021 do 2027 r. Usługi hiperlokalne to usługi świadczone w niewielkim regionie geograficznym, w którym dostawcy są w stanie dostarczyć produkty lub usługi w minimalnym czasie. Usługi hiperlokalne obejmują dystrybucję produktów i usług; na przykład, dostawa żywności i artykułów spożywczych, leki, meble, artykuły elektroniczne i inne szybko zużywające się produkty. Możesz rozpocząć działalność związaną z dostawami do domu za pomocą aplikacji Delivery Boy lub uruchomić rynek z gotowymi modułami hiperlokalnego rynku i zarządzać nim przy minimalnym wysiłku.

5. Sprzedawaj spersonalizowane produkty na żądanie

Dzięki temu, że Twoja firma e-commerce zostanie zauważona, personalizacja witryny odgrywa ważną rolę. W Internecie dostępny jest szeroki wachlarz towarów, a każdy produkt należy przedstawić właściwemu konsumentowi we właściwy sposób. Jeśli tego nie zrobisz, Twoje produkty pozostaną w stanie stagnacji w zapasach bez dotarcia do klientów, którzy ich potrzebują. Personalizacja e-commerce polega na poznaniu preferencji i potrzeb każdego klienta i zapewnieniu mu specjalnego, dostosowanego do potrzeb klienta doświadczenia. Ten artykuł to kompletny przewodnik, w jaki sposób zapewnić spersonalizowaną obsługę klienta.

6. Cyfrowe aplikacje do opieki zdrowotnej

aplikacja-cyfrowej-opieki-zdrowia zyskuje popularność w 2021 roku

Internetowe aplikacje zdrowotne i fitness zyskały popularność na wyższym poziomie w ciągu ostatnich kilku lat, a pandemia znacznie przyczyniła się do sukcesu aplikacji opieki zdrowotnej. Możesz coś zrobić, jeśli jesteś silny fizycznie. Dlatego dla rynku jest to ważna aplikacja. Można zapewnić tak wiele nowych rzeczy. Twoje zdrowie w dzisiejszych czasach musi być śledzone przez jakąś aplikację. Możesz zapewnić im pewne ułatwienia, takie jak obliczanie BP, cukru itp., Które są obowiązkowe w przypadku regularnych testów. Tego typu udogodnienia z pewnością spowodowałyby popyt na Twoją aplikacjęMobile AppZ gotowym modułem.

7. Aplikacja do treści edukacyjnych

Jeśli mówimy o przyszłości, najważniejszym elementem jest edukacja. Filarem rozwoju kraju jest edukacja. Zapewnia osobie tożsamość, myśli itp. Jeśli sugerujesz, że kształcenie powinno odbywać się tylko na poziomie wyższym, możesz pomyśleć o zapewnieniu małym dzieciom podstawowego materiału. Jak na start-up to genialny pomysł. Należy zapewnić uczniom wyjątkowe treści, aby mogli pozostać w kontakcie z Twoją aplikacją. Uruchomienie rynku usług może być platformą startową dla twórców treści edukacyjnych i innych freelancerów.

czytać: Utwórz hiperlokalny rynek usług, taki jak Fiverr i UrbanCompany

8. Kupuj online i odbieraj z usług sklepu

Ludzie często woleli kupować produkty offline po dokładnym zbadaniu sytuacji w Internecie. Inni mogą robić coś przeciwnego niż szukanie informacji offline i kupowanie ich online. Decydują się na usługi BOPIS, ponieważ ma kilka zalet omówionych tutaj w moim poprzedni artykuł. Prawie 88% konsumentów przegląda internet przed zakupem. Nawet jeśli nie jest to niedawne, liczba osób stosujących tę strategię wzrośnie w 2021 roku.

9. AI i AR ustawią scenę

To było idealne rozwiązanie dla Alexy i Google Home do włączania światła, informowania o pogodzie i odtwarzania ulubionych stacji radiowych. Ale po cichu przejęli też rynek e-commerce. Sztuczna inteligencja (AI) działa jako partner w sklepie internetowym, dostarczając klientom spersonalizowane porady i opinie. AI wykorzystuje wcześniejszą historię zakupów i nawyki przeglądania kupujących, aby pokazać im przedmioty, które są bardziej skłonni do zakupu. Kupujący online nie przymierzają ani nie testują fizycznie produktu, który chcą kupić, w przeciwieństwie do sklepów fizycznych. Rozszerzona rzeczywistość (AR) pomaga wyeliminować tę barierę, umożliwiając konsumentom zobaczenie, jak będą patrzeć na dany produkt tuż przed zakupem. Na pewno zobaczysz wzrost konwersji i spadek stopy zwrotu, wprowadzając AI i AR w swoim sklepie internetowym.

Wnioski:

Na rynku e-commerce od zawsze dominował model B2B. Aby przetrwać i odnieść sukces, nie tylko konsumenci, ale także każda organizacja potrzebuje produktów i usług. Dokładne zrozumienie swoich pragnień i doświadczeń zakupowych to jedyna praca. W 2021 roku ten wzorzec będzie się nasilał. Poczekajmy i obserwujmy ogromny rozwój branży eCommerce. Czy ten artykuł był pomocny? Napisz komentarz poniżej i daj nam znać, jeśli masz coś więcej do dodania.

Zalecane lektury:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *