featured-image

Dlaczego warto sprzedawać na Etsy Marketplace? : mCommerce obecność Etsy

Etsy jest unikalnym rynkiem, który zajmuje się głównie handlem online rękodziełem i przedmiotami zabytkowymi, w tym biżuterią, zabawkami, artykułami sportowymi itp. Jest to platforma, na której sprzedawcy mogą zarabiać na swojej sztuce i kreatywności i mogą zarobić ogromną część zyski. Sprzedaż na Etsy Marketplace jest wciąż marzeniem wielu sprzedawców, więc aby poznać proces sprzedaży na Etsy, możesz dowiedzieć się, jak sprzedawać na Etsy Marketplace.

Popularność mCommerce Etsy:

Korzystanie z aplikacji mobilnych stale rośnie z dnia na dzień. Etsy ma świetną aplikację mobilną, która działa skutecznie i jest używana przez wielu klientów na całym świecie. W 2018 55% sprzedaż była generowana przez urządzenia mobilne. Dlatego jest to aplikacja mobilna zapewniająca dobrą sprzedaż i zyski.

picture1

Jednak zwiększone użycie aplikacji mobilnych nie gwarantuje ogromnej sprzedaży i zysków. W tym celu ważne jest, aby uszereguj swoje produkty wysoko w wynikach wyszukiwania Etsy. Sprzedawcy muszą uzbroić się w cierpliwość i stosować najlepsze praktyki, aby osiągnąć swoje cele. Jeśli jednak martwisz się bardziej rankingiem produktów w wynikach wyszukiwania, możesz zapoznać się z tematem „Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie Etsy. Zawiera on strategie szybkiego wzrostu rankingu produktów w Etsy i zdobycia większej uwagi klientów, która pozwoli zmusić ich do natychmiastowego zakupu.

Korzyści ze sprzedaży na Etsy Marketplace:

Wcześniej drobni dostawcy nie mogli sprzedawać ręcznie wytwarzanych produktów, wśród dużych nie. publiczności. Ci rzemieślnicy sprzedawali swoje produkty na targach, na otwartych rynkach lub w ramach konsygnacji. Jednak wprowadzenie Etsy Marketplace pomógł tym małym handlowcom sprzedawać swoje produkty online, ponieważ jest to szybki, umiarkowany i łatwy sposób na uzyskanie dostępu do milionów klientów na całym świecie, przynoszący dobre zyski. Umożliwiło to sprzedawcom założenie sklepu firmowego ze wszystkimi udogodnieniami bez żadnych zaawansowanych inwestycji. Będąc właścicielem sklepu eCommerce dla dowolnych platform CMS, takich jak PrestaShop, Magento, Shopify, i OpenCart, mogą sprzedawać na Etsy i wykorzystać następujące korzyści.

Korzyści są wymienione w następujący sposób:

1. Spersonalizuj swój sklep:

spersonalizuj swój sklep

Szansa na personalizację witryny sklepu jest dostępna tylko w mniejszej liczbie Marketplaces, takich jak Etsy. Etsy daje sprzedawcom wyjątkową okazję, dzięki której sprzedawcy mogą odpowiednio wystawiać swoje produkty, umieszczać logo marki i tworzyć spersonalizowane slogany i zasady dotyczące produktów. Pomoże to sprzedawcom poprawić wizerunek marki i zdobyć popularność wśród klientów, co w rezultacie zapewni ogromną sprzedaż.

2. Przyciągnij ogromną publiczność:

przyciągnąć ogromną liczbę odbiorców

Jak już poznaliśmy powyżej Etsy ma miliony aktywnych klientów 39.5. Niewątpliwie sprzedawcy mają duże szanse na dobrą sprzedaż i zyski, ponieważ opinie klientów pokazują swoją miłość do Etsy. Ponadto automatycznie zapewnia sprzedawcom dostęp do milionów klientów na całym świecie. Umożliwia im to także zwiększenie sprzedaży transgranicznej.

3. Zaangażowanie klienta:

zaangażowanie klienta

Jest to kolejna elastyczność oferowana przez Etsy zewnętrznym sprzedawcom. Etsy pozwala sprzedawcom na:

  • Zostaw swoje uchwyty w mediach społecznościowych,
  • Oferuj rabaty i kupony na swoje produkty,
  • Zbieraj e-maile, aby wysyłać powiadomienia o przypomnieniach.

Strategie te pomagają zaangażować docelowych odbiorców, a także nakładają na sprzedawców odpowiedzialność za ich listy produktów. Z drugiej strony zwiększa zaangażowanie klientów w Etsy Marketplace, co może zmusić klientów do natychmiastowego zakupu.

4. Niski koszt uruchomienia:

niski koszt uruchomienia

Ponieważ Etsy Marketplace ma wszystko skonfigurowane w jednym miejscu, detalista nie musi dokonywać żadnych inwestycji oprócz kilku wydatków. Zatem minimalny koszt jest związany ze sprzedażą na rynku w porównaniu do sprzedaży na stronie eCommerce. Etsy pobiera tylko: miesięczną opłatę subskrypcyjną za sprzedaż na swojej platformie

I,

Opłata za wpis lub prowizja, która jest standardową kwotą za każdy produkt wymieniony w katalogu Marketplace.

5. Zwiększona widoczność marki Twojego sklepu:

marka

Jeśli jesteś nowicjuszem w branży eCommerce i starasz się jak najlepiej zaznaczyć swoją obecność na klientach, Etsy Marketplace pomoże Ci poprawić widoczność Twojej marki i zdobyć zaufanie klientów, co bezpośrednio zmusi klientów do natychmiastowego zakupu, a to spowoduje zwiększenie sprzedaż i przychody.

6. Potężna i wspierająca społeczność Marketplace:

Etsy sprawia, że ​​czujesz się jak rodzina, która pośrednio zapewnia ogromną sprzedaż. Etsy ma fora i zespoły, które zawsze pozostają w kontakcie ze sprzedawcami i pomagają w każdy możliwy sposób. Pomaga to budować zaufanie sprzedawców, co w sumie sprawia, że ​​cały Etsy Marketplace jest silny.

Wreszcie,

Sprzedaż na Etsy jest najmniej złożonym sposobem na zapewnienie dobrej sprzedaży i przychodów. Sprzedaż na Etsy MarketplacNie jest to łatwy cel do osiągnięcia, więc na szczęście, jeśli sprzedawcy będą mieli okazję sprzedawać na Etsy, to wyżej wymienione korzyści pomogą im zapewnić dobre zyski. Niezależnie od rynku, na którym zdecydujesz się sprzedawać, ważne jest, aby zdawać sobie sprawę z najnowszego trendu w branży eCommerce i wdrożyć go w przyszłości dla zyskownego biznesu. Sprzedaż na Etsy Marketplace nie była wcześniej taka łatwa. KnowBand oferuje integratory Etsy dla różnych platform CMS, takich jak PrestaShop, Magento, Shopify i OpenCart, który pozwala sprzedawcom zintegrować swój sklep eCommerce z Etsy Marketplace za pośrednictwem integratora API. Dzięki bezproblemowej technologii sprzedawcy mogą łatwo prezentować swoje produkty większej grupie odbiorców, a także zachęcać do świadomości marki.

Znajdź więcej powiązanych artykułów tutaj:

  1. Jak sprzedawać na Etsy Marketplace?
  2. Jak uruchomić Marketplace jak Etsy i Ebay?
  3. Jak uszeregować produkty w wynikach wyszukiwania Etsy?
  4. Jak dodać lub zaktualizować profil wysyłki w Etsy Marketplace?
  5. Jak dodać partnerów produkcyjnych i połączyć się z aukcją w Etsy Marketplace?
  6. Jak dodać lub aktywować / dezaktywować produkt w Etsy Marketplace?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *