Co robi

Google Penguin being real time
Było to w 2012, gdy Google First wprowadził na rynek swoją aktualizację Penguin. Całkowitą odwrotność zaobserwowano w jego SERP. Zauważyliśmy, że niektóre wysokie firmy ponoszą ogromną stratę z powodu aktualizacji Penguin. Czy było to naprawdę konieczne? Jaka była przyczyna, która skłoniła Google do trafienia w te wysokie firmy?
Cóż, Google nie miał osobistej urazy do tych wymazanych linków. Cała kampania prowadzona przez Google w aktualizacji Penguin miała na celu polepszenie jakości swoich SERP, z większą ilością sygnałów, które należy zachęcać. To był czas, kiedy Google musiał działać, aby zapisać te linki / sygnały, które były rzeczywiście istotne. Większość linków i stron usuniętych z SERPs Google została przechwycona przez aktualizację Penguin, robiąc coś, co pogarszało trafność i dokładność wyników w swoich SERP. Kupowanie linków, upychanie słów kluczowych, złe linki, nieistotne linki zwrotne itp. To niektóre z tak zwanych nieuczciwych praktyk, które miały wpływ na trafność jego SERP.

Co się stanie, jeśli Twoja witryna została trafiona przez Google Penguin?

Wcześniej, gdy Twoja strona internetowa została kiedyś dotknięta przez aktualizację Penguin, była to kolejna aktualizacja Penguin, która pomogłaby ci odzyskać pozycję w rankingu; warunkiem jest, że w międzyczasie zdołasz naprawić swoje błędy. Aktualizacja pingwina jest bardziej jak odkażanie SERPs Google z linków rouge i wyniki, które wpływały na jakość tych SERPs. Google wydało do tej pory cztery aktualizacje pingwinów. Możesz rzucić okiem na mój post "Google Penguin 4.0 działa na żywo z rdzeniowym algorytmem czasu rzeczywistego"aby dowiedzieć się więcej o datach publikacji poprzednich aktualizacji Penguin przez Google.
Jak to się teraz dzieje, że "aktualizacja 4.0 Penguin 2016 jest obecnie na żywo jako rdzeń algorytmu w czasie rzeczywistym", to mnie zastanawia; Co dokładnie oznacza dla Ciebie i Twojej firmy czas rzeczywisty?
Według oficjalnych blogu at Blog Google dla webmasterów, stworzyli Pingwina jako integralną część podstawowego algorytmu Google. Oznacza to, że nie będzie więcej aktualizacji pingwinów z tego punktu. Są pewne konsekwencje, które drażnią mnie z tą nową naturą Google Penguin.

Jeśli nie będzie więcej aktualizacji pingwina, w jaki sposób Google będzie kontrolować fałszywe sygnały?

Jedna z głównych implikacji tego powiadomienia od Google oznacza również, że Penguin nie jest teraz zagrożeniem sezonowym. Byłoby to bardziej jak częstym "dacoit", który okradłby twoje bogactwo, gdybyś nie przestrzegał zasad. Bycie częścią podstawowego algorytmu oznacza również, że zostaniesz ukarany ze skutkiem natychmiastowym, jeśli Google wykryje, że naruszasz jego warunki.
Ludzie nazywają go również "Aktualizacją Spamu". Penguin jest narzędziem Google, za pomocą którego penalizuje strony internetowe, które zostały zoptymalizowane w nienaturalny sposób. Załóżmy, że te witryny miały mnóstwo złych linków, niezależnie od ich znaczenia. Google użył swojego "pingwina" jako zabójcy kontraktu, aby pozbyć się tych fałszywych linków / sygnałów i stron internetowych, i to naprawdę zadziałało. Pingwin zawsze przerażałby takie nieuczciwe praktyki. To było tak niekonwencjonalne, że przedstawiał tak uroczego ptaka jako potężne narzędzie odkażania; Tylko osobisty komentarz.

Musi spojrzeć na te pozytywne implikacje Pingwina w czasie rzeczywistym –

  1. Jeśli Penguin jest teraz w czasie rzeczywistym, oznacza to, że często dostajesz karę, jeśli Google złapie nadużyć. Ale dostaniesz także uczciwe szanse na naprawienie swoich błędów i odzyskanie rankingu bez czekania na kolejną aktualizację Penguin.
  2. Jeśli grasz zgodnie z zasadami, nie musisz obawiać się innych oszustów, ponieważ wszyscy będą teraz pod stałym monitorem.

Jako sedno tej aktualizacji Penguin 4.0, jest bardziej jak regularne porządkowanie i system czasu rzeczywistego, aby nuke przestępców.

Otrzymuj powiadomienia o moich zaktualizowanych badaniach i dowiedz się:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *