5 najlepszych wskazówek i wskazówek, jak zwiększyć sprzedaż na Etsy w 2023 r

top-5-tips-and-tricks-to-boost-your-etsy-sales

Bycie sprzedawcą internetowym nie jest łatwe. W obecnych czasach konkurencja w branży biznesu online osiąga szczyt. Na rynku powstają tysiące start-upówZwłaszcza na dużych giełdach, jak np eBay i Etsy. Liczba sprzedawców eCommerce sprzedających swoje produkty na rynku jest znaczna. Dlatego z tego samego powodu potrzeba kilku sztuczek i strategii, aby pokonać ruchliwą konkurencję rynkową.

Z drugiej strony Etsy jest jednym z dobrze znanych rynków internetowych. Etsy słynie nie tylko z różnorodności produktów, ale także platforma zapewnia sprzedawcom natywną obsługę przypominającą stronę internetową.Co więcej, jeśli umieścimy Etsy i inne rynki w tej samej tabeli porównawczej. Etsy wygrywa grę nie z powodu proces kupna-sprzedaży ale także ze względu na swoją popularność. Wyłącznie dla sprzedawców Etsy, w poniższym artykule wskażemy 5 najbardziej zaufanych wskazówek i wskazówek, jak zwiększyć sprzedaż na Etsy.

5 najbardziej zaufanych porad i wskazówek, jak zwiększyć sprzedaż na Etsy

5 najbardziej zaufanych porad i wskazówek, jak zwiększyć sprzedaż na Etsy

Promocja mediów społecznościowych

Chociaż Etsy ma dedykowany dział marketingu i promocji, który pracuje nad pozyskiwaniem ruchu na platformie. Jednak możesz również odegrać swoją rolę za pomocą marketingu w mediach społecznościowych.

Na przykład, jeśli masz już konto swojej firmy na Instagramie, możesz opublikować swoje zdjęcie Etsy na swoim oficjalnym koncie. Poniższa metoda nie tylko pomoże Ci uzyskać ruch w Twoim sklepie Etsy. Ale także pomoże Ci zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki. Chociaż poniższa sztuczka może wydawać ci się jeszcze trochę nowa, znajduje się na liście najbardziej wartościowych, ale mniej znanych.

Wykonaj obliczenia słów kluczowych

wykonaj matematykę słów kluczowych

Słowa kluczowe są jednym z głównych źródeł, które odgrywają ważną rolę w przynosząc ruch niestandardowy do dowolnej witryny internetowej. To samo dotyczy rynku Etsy. Ponieważ nawet na Etsy klienci czasami nie znają rzeczywistych nazw produktów. Zamiast szukać po nazwie produktu, w większości przypadków próbują wyszukiwać za pomocą odpowiednich słów kluczowych.

Podczas całego procesu kupcy, którzy dodali odpowiednie słowa kluczowe, wygrywają grę. Na przykład, jeśli jesteś sprzedawcą, który zajmuje się rękodziełem, możesz znaleźć wiele innych. Wszystko, co musisz zrobić, to przeprowadzić badanie słów kluczowych na temat niektórych z najlepszych sprzedawców.�Podobnie możesz dodawać względne słowa kluczowe do swoich produktów, aby zwiększyć ruch klientów.

Utrzymuj doskonały wizerunek sprzedawcy

Wraz ze sprzedażą innym ważnym czynnikiem pozwalającym w pełni wykorzystać rynki, jest pozytywny wizerunek sprzedawcy. Klienci nie tylko preferują sprzedawców, którzy mają dobry zwrot pieniędzy, zasady zwrotów i oceny podczas składania zamówienia. Ale także daje ci przewagę nad konkurencją.

Funkcje rynku Knowband etsy

Na przykład, jeśli sprzedajesz produkt w cenie 10 USD, a inny sprzedawca Jan sprzedaje to samo za 8 USD. Jedyną różnicą między wami jest to, że John ma 4 gwiazdki, a ty 5. Szanse klientów na rozważenie twoich produktów w porównaniu z John’s są znacznie większe ze względu na wizerunek sprzedawcy.

Dlatego podczas sprzedaży na targowiskach utrzymanie pozytywnego wizerunku sprzedawcy jest ważną częścią biznesu.

Płatna promocja

Płatna promocja to jeden z najszybszych sposobów generowania ruchu klientów. Chociaż będziesz musiał wydać trochę więcej na płatną promocję. Jeśli jednak szukasz budowania swojej marki w krótkim czasie. To może być najlepsza opcja, z jaką możesz iść.

Co więcej, jeśli masz trochę ograniczony budżet, możesz również skorzystać z płatnych promocji przy specjalnych okazjach. Na przykład możesz wyświetlać reklamy Offsite Ads podczas świąt, takich jak Boże Narodzenie, Święto Dziękczynienia, Cyberponiedziałek itp.

Zintegruj swoje strony internetowe z Etsy

Jeśli sprzedajesz na Etsy Marketplace wraz ze swoją witryną, musiałeś napotkać problemy podczas zarządzania dwoma panelami administracyjnymi. Nie tylko będziesz musiał utrzymywać dwa oddzielne pulpity nawigacyjne, jednocześnie nadążając za zamówieniami, ale także trudno będzie zarządzać zapasami na obu platformach.

Informacje zwrotne Knowband-Etsy

W przypadku wspomnianego problemu nasz zespół techniczny zaprojektował najbardziej zaawansowane łączniki Etsy Marketplace. The Wtyczki integracji Etsy są już dostępne dla platform OpenCart, PrestaShop, Magento 2 i WooCommerce. Co więcej, korzystając z Dodatek integracji PrestaShop Etsy, sprzedawcy mogą nie tylko sprzedawać te same towary w sklepie PrestaShop i Etsy w tym samym czasie. Ale także PrestaShop Etsy Connector pozwala sprzedawcom śledzić wszystkie zamówienia Etsy bezpośrednio w panelu administracyjnym sklepu.

Ponadto Etsy jest dobrze znaną platformą ze względu na swoje opłaty i prowizje. Aby przezwyciężyć ten fakt, dodaliśmy funkcję zarządzania cenami w module PrestaShop Etsy Marketplace. Z jego pomocą sprzedawcy PrestaShop mogą sprzedawać swoje produkty na Etsy po podwyższonej/obniżonej cenie ze swojego sklepu PrestaShop.Podobnie OpenCart, Magento 2 i WooCommerce sprzedawcy internetowi mogą również sprzedawać na rynku Etsy i nadal mogą zarządzać wszystkim z panelu administracyjnego swojego sklepu. Ponadto integrator Knowband Etsy Marketplace oferuje opcję jednorazowej płatności. Dzięki temu, aby czerpać radość z usług, nie będziesz musiał co roku odnawiać abonamentu. Ponadto, jeśli masz pytania lub sugestie dotyczące sprzedaży na Etsy, znajdź nas pod adresem support@knowband.com.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *