4 Ultimate Tips Aby zwiększyć sprzedaż w serwisie eBay

eBay Marketplace Integration by Knowband

Marketplace to profesjonalna społeczność sprzedawców, która zapewnia sprzedawcom platformę do sprzedaży swoich produktów i zarabiania ogromnej części zysków. eBay jest jednym z najlepszych i najpopularniejszych platform handlowych na całym świecie. Sprzedaż w serwisie eBay z pewnością pomoże sprzedawcom zarobić ogromną część zysków. Sprzedawcy mają dostęp do milionów klientów na całym świecie, co szybko zwiększy sprzedaż i przychody. Z ponad 182 milion aktywnych użytkowników, eBay to stale rozwijający się rynek, który zapewnił wielu sprzedawców

1) Nawiąż przyjazną komunikację z klientami:

przyjaciel i sprzedawca

Ten punkt może zabrzmieć mrocznie, ale zaufaj mi, to jest najbardziej przydatny sposób dla wszystkich twoich tropów. W dzisiejszym świecie musisz grać elegancko i starać się zapewnić swoim ukochanym klientom lepsze wrażenia zakupowe, aby pamiętać o długoterminowej i powtarzającej się sprzedaży. Zamiast dążyć do rzeczy materialnych, sprzedawcy powinni sprawdzać jakość produktu, ponieważ jest on bezpośrednio związany z opiniami konsumentów. eBay uzyskał wynik dzięki przyjaznemu interfejsowi dla sprzedawców na rynku, który zachęca ich do większej sprzedaży i dodawania do niej większej liczby produktów. Bardzo ważne jest, aby zrozumieć bazę rynkową i podjąć właściwą decyzję, która najlepiej pasuje do Twojej niszy. Na przykład, jeśli masz do czynienia z okularami, a sezon letni jest tuż za rogiem, mój drogi przyjacielu, powinieneś dodać kilka fajnych okularów przeciwsłonecznych do swoich ofert i zarobić ogromny kawał zysków i ogromną bazę klientów.

2) Użyj odpowiednich narzędzi do zwiększenia sprzedaży:

odpowiednie narzędzia

Sprzedawcy powinni skutecznie angażować się w sprzedaż wielokanałową, ponieważ jest to obecnie duży dobrodziejstwo. W ciągu ostatnich lat 10-20 sprzedaż wielokanałowa jest jednym z najpopularniejszych sposobów marketingu we wszystkich formach sprzedaży, a nawet w przyszłości. Wszystkie kanały sprzedaży są skutecznie ze sobą powiązane, aby osiągnąć każdy możliwy aspekt i przekształcić je w owocne kontakty do potencjalnych klientów. Zatem wzajemne powiązanie i ponowne połączenie z Twoją witryną na różnych platformach sprzedaży i blogach internetowych byłoby dla Ciebie korzystne pod względem sprzedaży i przychodów. Chociaż proces ten wydaje się nieco trudny ze względu na obecność niektórych narzędzi, ale wierzy mi, narzędzia te pomagają łatwo zarządzać produktami, zapasami i ich cenami. Oto kilka omówionych narzędzi, które pomagają zwiększyć sprzedaż w serwisie eBay:

i) Bezpośrednio zarządzając zamówieniami w serwisie eBay:

Bezpośrednie zarządzanie zamówieniami może być gorącym zadaniem w serwisie eBay. Jednak podróż od sprzedaży w sklepie do sprzedaż w serwisie eBay zrobił kilka kroków do przodu. Oto niektóre usługi z listą produktów, które z pewnością pomogą Ci wyświetlić listę produktów za jednym kliknięciem.

ii) W przypadku zarządzania zamówieniami w sklepie internetowym:

eBay Marketplace obsługuje wszystkie narzędzia wykorzystywane do optymalizacji współczynnika konwersji oparte na koncepcji sprzedaży wielokanałowej. Jeśli posiadasz sklep eCommerce na platformie open source, takiej jak Magento, PrestaShop itp., Lub na platformach opartych na SaaS, takich jak Shopify itp., Możesz użyć różnych Aplikacje integracyjne na eBayu które mają następujące funkcje:

 1. Lista produktów
 2. Bezproblemowa integracja ze sklepem
 3. Przesyłanie na podstawie profilu
 4. Zarządzanie zamówieniami
 5. Przepisy dotyczące płatności i wysyłki
 6. Aktualizacja zapasów
 7. Pulpit sprzedawcy
 8. Wyświetl błąd
 9. Przyjazny dla użytkownika interfejs

Jest to pewna metoda na osiągnięcie optymalizacji współczynnika konwersji!

3) Optymalizacja szczegółów produktu:

Szczegóły Produktu

Wyobraź sobie, że klienci cieszą się zainteresowaniem, ale nie opisałeś skutecznie swojego produktu. Jak będzie się czuł klient? Sfrustrowany, prawda? Dlaczego tak jest? Wynika to z tego, że sposób, w jaki opisałeś swój produkt, nie był zrozumiały dla klienta, co spowoduje utratę sprzedaży. Ważna jest również optymalizacja szczegółów produktu do uszeregowania list produktów w wynikach wyszukiwania. Jeśli Twoje produkty nie są widoczne na górze wyników wyszukiwania, optymalizacja szczegółów produktu nie przynosi korzyści. Poniżej znajduje się kilka punktów, o których należy pamiętać, ponieważ pomogą one sprzedawcom bezpośrednio uszeregować swoje produkty na górze wyników wyszukiwania.

a) Słowa kluczowe i tytuły powinny być priorytetem!

Najważniejszym zadaniem do wykonania jest umiejętność identyfikowania i używania poprawnych słów kluczowych. Słowo kluczowe produktu powinno być przyjazne dla użytkownika, więc postaw się w sytuacji klienta i spróbuj myśleć podobnie jak on, a następnie wyszukaj dowolny produkt za pomocą słów kluczowych, które przyjdą Ci do głowy. Tytuły powinny być ładne i przyjazne dla użytkownika i ważne jest, aby używać odpowiednich słów kluczowych. Tytuł pomoże przyciągnąć ogromną ilość ruchu do twojego aukcje eBay. Chociaż eBay ustawił własny algorytm, strategia ta jest całkowicie nieunikniona i może naprawdę pomóc w ustaleniu pozycji na liście produktów.

b) Dołącz wiele obrazów wysokiej jakości:

Wyszukiwarka eBay analizuje zdjęcia produktów poprzez analizę liczby zdjęć i przekazywanych przez nie informacji o produkcie. Jeśli więc chcesz umieścić swój produkt na szczycie listy, ważne jest, aby używać wysokiej jakości zdjęć ze szczegółowymi informacjami o produkcie. Unikaj używania zbyt jasnych kolorów i kliknij zdjęcie na jasnym tle o wysokiej rozdzielczości, aby uzyskać wyraźny obraz produktu. Zawsze staraj się klikać wiele zdjęć produktu pod różnymi kątami, ponieważ pomaga to klientom dowiedzieć się więcej o produkcie. Obraz powinien być uporządkowany i nie powinien być nałożony na inny tekst lub grafikę liniową.

c) Wymień swój produkt w odpowiedniej kategorii:

Wybór odpowiedniej kategorii jest niezwykle ważny, ponieważ ma to bezpośredni wpływ na wyniki wyszukiwania i pomaga kupującemu znaleźć Twoje produkty. Wybór niewłaściwej kategorii z pewnością ograniczy Cię do znalezienia przez klientów. Więc wypisz odpowiednio swoje produkty w kategorii, a Twoje oferty powinny być zgodne z algorytmami eBay.

4) Popularność i efektywność na rynku w celu budowania zaufania klientów:

zaufanie klientów

W bieżącym scenariuszu, w którym klient jest

ty

 • Recenzje: Czasami są klienci, którzy nie są pewni co do jakości produktu w momencie zakupu. Aby temu zaradzić, bardzo ważne jest, abyś zebrał opinie od swoich klientów na temat swoich produktów, aby upewnić się, że produkty działają dobrze i co jest potrzebne do poprawy.
 • reklama e-mail: e-mail marketing jest obecnie jednym z najlepszych sposobów promocji firmy. Za pomocą poczty e-mail możesz inicjować różne kampanie e-mailowe, aby poinformować klientów o nadchodzących produktach.
 • Marketing mediów społecznościowych:?Marketing mediów społecznościowych jest obecnie kluczem do klucza marketingowego. Obecnie konsumenci są przynajmniej obecni na jednym profilu w mediach społecznościowych, dzięki czemu możesz zrobić z nich przewagę, promując swoją markę w ten sam sposób. Możesz stworzyć swój profil marki i śledzić losowych klientów. Pomoże to nie tylko promować Twoją markę, ale także pomoże skierować obserwujących na eBayu, co w zamian da ci dobre kontakty.

Wnioski:

Powyższa kompilacja ostatecznych wskazówek 4 zdecydowanie pomoże Ci zoptymalizować, ulepszyć i wyłonić się jako wiodący sprzedawca w serwisie eBay. Wystarczy postępować zgodnie z tymi prostymi wytycznymi, takimi jak opis produktu, proces wysyłki, recenzje klientów i wiele innych. Postaraj się więc uwzględnić wszystkie te strategie i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i technikami i osiągaj doskonałe wyniki, jak nigdy dotąd! Możesz teraz wyświetlić listę produktów i opisów za pomocą kilku kliknięć przycisku za pomocą Integratorzy eBay przez Knowband. Knowband zapewnia integratorów dla różnych platform CMS, takich jak PrestaShop eBay Integration Addon, Magento eBay Integrator, jak również Wtyczka OpenCart do integracji eBay.

Znajdź więcej powiązanych artykułów tutaj:

 1. Jak uruchomić Marketplace jak Etsy i Ebay?
 2. Jak oceniać wyższe i uzyskiwać swoje aukcje w wyszukiwarce eBay?
 3. Jak założyć konto eBay Sandbox?
 4. Jak utworzyć aplikację eBay, aby uzyskać wymagane klucze API i token użytkownika?
 5. Czym są witryny piaskownicy w serwisie eBay Marketplace?
 6. Jak zweryfikować i zrestartować w serwisie eBay Marketplace?
 7. Jak wyświetlić produkt w serwisie eBay Marketplace?


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *