10-important-website-elements-for design

10 najważniejszych elementów witryny, na które należy zwrócić uwagę

Każdy projekt strony internetowej musi być sprawny iw pełni funkcjonalny, a osiągnięcie tego wymaga wskazówek ekspertów. Istnieje kilka ważnych elementów witryny, które należy wziąć pod uwagę przed jej zaprojektowaniem. Czy to witryna do blogowania, Media społecznościowe, eCommercelub portfolio, musisz sprawić, by projekt przyciągał wzrok. Skuteczny projekt strony internetowej może być różnicą między nowym konwersja i przegrana szansa, czy celem jest zwiększenie rozpoznawalności marki, czy też sprzedaż produktu lub usługi. Twoja witryna internetowa to sposób, w jaki konsumenci dowiadują się, o czym jest Twoja marka. W przypadku witryny internetowej ostatnią rzeczą, którą chcesz, jest zniechęcenie odwiedzających witrynę do bycia klientami. Poniżej znajduje się kilka ważnych elementów witryny, które pomogą Ci przy planowaniu kolejnego projektu witryny.
 1. Mądrze wybierz nazwę domeny i hosting

Najważniejszym elementem witryny dla Twojego sukcesu jest wybranie właściwej nazwy domeny dla Twojej witryny internetowej przed zaprojektowaniem i wykonaniem. Jeśli wybierzesz niewłaściwą nazwę domeny, późniejsza konwersja bez szkody dla marki i rankingów wyszukiwania może być kłopotliwa. Dlatego wybór właściwej nazwy domeny od samego początku jest niezwykle ważny! Nie daj się zwieść domenom o niskich cenach, ale trzymaj się .com i możesz używać słów kluczowych podczas wyszukiwania nazwy domeny. Możesz wziąć hosting z wiarygodnego źródła.

 1. Zidentyfikuj grupę docelową

  element-witryny-zidentyfikuj-docelową-grupę docelową

Kierowanie reklam na konkretny rynek nie oznacza wykluczenia osób, które nie spełniają wymagań. Zamiast tego skoncentrowany marketing umożliwia skoncentrowanie budżetów marketingowych i przekazu marki na określonej grupie demograficznej, która jest bardziej prawdopodobna niż na innych rynkach. To sposób na dotarcie do potencjalnych klientów i stworzenie firmy o wiele bardziej dostępnej, wydajnej i skutecznej. Sprawdź swoje konkurencyjne firmy i marki, przeanalizuj swoje produkty i zoptymalizuj projekty produktów, stwórz osobowość użytkownika i nie zapomnij wziąć pod uwagę fizjograficznych zachowań klientów docelowych. Rozpoznaj i zrozum zapotrzebowanie na wdrożenie lepszego projektu strony internetowej element.

 1. Mobile Responsive to najwyższy priorytet

  mobilny-responsywny-jest-priorytetem

Około 5.2 miliarda ludzi korzysta z telefonów komórkowych, z czego 3.5 miliarda korzysta ze smartfonów. Ta liczba sama w sobie określa znaczenie witryny dostosowanej do urządzeń mobilnych. Dlaczego potrzebujemy witryny dostosowanej do urządzeń mobilnych?

 • Przyjazny dla urządzeń mobilnych interfejs sprawia, że ​​witryna jest bardziej dostępna.
 • Lepsze doświadczenia z konsumentami.
 • Responsywne projektowanie witryn internetowych jest opłacalne.
 • Responsywna witryna mobilna zwiększa przychody.
 • Witryna dostosowana do komórek zajmuje dobre miejsce w wyszukiwarce Google.
 1. Interaktywny projekt i układ strony internetowej mogą wymusić

Rosnąca liczba projektantów UX / UI dodaje teraz do swoich witryn interaktywne i dynamiczne komponenty, takie jak stany najechania kursorem, multimedia audio lub wideo, przewijane interakcje i nie tylko, w oczekiwaniu, że elementy interaktywne przyciągną i zainspirują więcej odbiorców do czytania i angażować się w zawartość witryny.

Zoptymalizuj swoją stronę docelową i zawartość strony produktu dla większego zaangażowania użytkowników.

 1. Zoptymalizuj czas ładowania strony

Odwiedzający byliby zdezorientowani, czekając na załadowanie strony internetowej. Prawie połowa odwiedzających oczekuje, że witryna załaduje się w ciągu 2 sekund lub krócej, aw ciągu 3 sekund może opuścić witrynę, która nie jest załadowana. Pomoże to szybciej załadować witrynę, optymalizując rozmiary obrazów. Dlatego ważne jest, aby zoptymalizować czas ładowania witryny.

 1. Napisz imponującą treść

Zarówno świetna architektura, jak i świetne treści zapewniają potężne możliwości projektowania witryn internetowych. Świetne treści mogą przyciągać turystów i wpływać na nich, zmieniając ich w klientów za pomocą przekonującego języka. Możesz pisać blogi, opowiadać historie swojej marki, aby budować lojalność i zaufanie klientów. Pisanie treści umożliwia Twojej marce tworzenie spójnych danych. Spójność jest jednym z ważnych czynników decydujących o rozwoju i sukcesie Twojej firmy, zwłaszcza w przekazie marki.

 1. Nawiguj do odwiedzających dzięki wezwaniu do działania

Kolejnym kluczowym elementem na stronie internetowej jest wezwanie do działania, które służy jako drogowskaz informujący użytkownika, co dalej robić. Użytkownik może nie wiedzieć, jakie kroki należy podjąć, aby kupić produkt lub zapisać się do newslettera bez określonego wezwania do działania i prawdopodobnie opuści sieć bez wypełnienia swojej misji. W jaki sposób wezwania do działania mogą pomóc w optymalizacji procesu podejmowania decyzji przez konsumentów, omówiono w ten blog.

 1. Media społecznościowe to podstawa

Wiele firm twierdzi, że samo założenie własnej strony internetowej wystarczy, aby wyróżnić się na tle rywali, ale platforma nadal miałaby trudności z przyciągnięciem znacznego odsetka osób, które korzystają z internetu do szukania nowych firm bez strony na Facebooku, która by ją wspierała. Aby zwiększyć świadomość marki, dodaj linki do udostępniania w mediach społecznościowych w swoich postach na blogu i na stronie produktu, aby użytkownik mógł udostępnić link. Media społecznościowe to ważny element strony internetowej, służący do budowania tożsamości marki. Możesz także dodać ikony platformy mediów społecznościowych, które mogą przekierowywać klienta na strony mediów społecznościowych.

 1. Często zadawane pytania i strona z informacjami kontaktowymi

  faqs-and-contact-information-page

Najczęściej zadawane pytania: Firmy najwyraźniej nie mogą pozwolić sobie na to, aby klienci czekali w tym hiperkonkurencyjnym środowisku. Ponadto produkty i usługi są również skorelowane z zapytaniami, które często pojawiają się w myślach użytkowników wielokrotnie. Firmy powinny również upewnić się, że mają specjalną stronę z często zadawanymi pytaniami, która obejmuje wszystkie podstawowe informacje o ich firmie, witrynie internetowej, produktach i / lub usługach.

Informacje kontaktowe: Ważne jest, aby witryna zawierała obszerne dane kontaktowe w widocznym miejscu. To silna strategia poprawy reputacji organizacji.

 1. SEO to ważny element strony internetowej

  seo jest ważne

Na świecie około 96% internautów wyszukuje w Google, szukając czegoś, na przykład synonimu lub usługi. Tak więc w pierwszych kilku wynikach wyszukiwania Google wszystkie witryny zaniżają swoje SEO, aby się pojawić. Ważnym krokiem w tworzeniu strony internetowej jest stworzenie responsywnej strony internetowej.

Bottom line

Właściciele firm ze wszystkich sektorów mogą zmaksymalizować swoje szanse na udany projekt strony internetowej, pamiętając o tych dziesięciu czynnikach, upewniając się, że ich oczekiwania są spełnione, a ogólny projekt wspiera ich cele biznesowe. Chcesz uzyskać więcej porad i wskazówek dotyczących niezbędnych elementów witryny i pomysłów na projekt? Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać codzienne aktualizacje na temat handlu elektronicznego. Dla każdego handlu elektronicznego pomoc w tworzeniu stron internetowychmożesz do nas napisać na adres knowband@support.com. Zalecane lektury:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *