Niesamowita podróż Knowband z Little-Cecile: tworzenie aplikacji mobilnych !!

Knowband’s Incredible Journey with Little-Cecile: Mobile App Development!!

Rozpoczęcie działalności online opartej na handlu elektronicznym wymaga wyjątkowej mieszanki marzeń i poświęcenia. W dobie nowoczesności, w której króluje technologia, ponad 50% wszystkich zakupów odbywa się w Internecie. To właśnie w tym bezkresnym krajobrazie cyfrowym rozwinęły się niezliczone historie sukcesu. Pokaz siły ducha przedsiębiorczości i triumfu niezachwianej determinacji.

Wspierając tradycję, mamy również niesamowitą historię paryskiego Kids Emporium. Mała Cecylia to jedno z najmodniejszych centrów mody dziecięcej, w którym można znaleźć wszystkie potrzeby i pragnienia dzieci. Oferowanie szerokiej gamy produktów i usług dostosowanych do ich grup wiekowych i zainteresowań.

o-małej-cecile

O Małej Cecile!!

Za małą Cecile kryje się Cécile, mama czwórki dzieci i zamiłowana farmaceutka. Jej wyselekcjonowany asortyment jest skarbnicą dla małych dzieci, starannie wybierając każdego projektanta i markę. Z przekonaniem, że dzieci są najcenniejsze i zasługują na to, co najlepsze. Kolekcja Little Cecile łączy podstawowe marki, spersonalizowane przedmioty i limitowane edycje.
Każdy przedmiot emanuje słodyczą, wyobraźnią i wyjątkowością. Kraina małej Cecile to miejsce, w którym rodzice odkrywają niezwykłe skarby, wiedząc, że zostali wybrani z miłością. Dzieciństwo jest obchodzone jako czas cudów, a każde dziecko zasługuje na przedmioty, które inspirują i pielęgnują jego marzenia.
Wraz ze sklepami offline zlokalizowanymi w Lille w Paryżu, little-Cecile oferuje szeroką gamę produktów za pośrednictwem witryny e-commerce.

Aplikacje mobilne Little-Cecile na Androida i iOS:

Little-Cecile zapewnia spersonalizowany sklep eCommerce i aplikacje mobilne dla ich cenionych klientów. Ich aplikacja mobilna Little-Cecile, zbudowana z Knowband Kreator aplikacji mobilnych, oferuje mnóstwo fantastycznych funkcji. Gwarantuje to bezproblemową obsługę dla obu stron Użytkownicy Androida i iOS. Zespół Little-Cecile oferuje również ekscytujące oferty wyłącznie użytkownikom aplikacji mobilnych, mając na celu poprawę ich relacji biznes-klient.

Aplikacje mobilne Little-Cecile na Androida i iOS
Sklep internetowy Little-Cecile oparty jest na platformach Prestashop eCommerce, co daje ogromne możliwości społeczności sprzedawców. Opracowany z Kreator aplikacji mobilnych Prestashop przez Knowband, aplikacja zawiera mnóstwo dostosowań wraz ze wszystkimi domyślnymi funkcjami oferowanymi przez Knowband Mobile App Builder.
Wraz z różnymi bogato załadowanymi funkcjami aplikacje mobilne zapewniają klientom najlepszą użyteczność aż do najdrobniejszych szczegółów.
Niestandardowe zespoły programistów aplikacji Flutter firmy Knowband osiągnęły jeden z ostatnich kamieni milowych, dostarczając jedno z arcydzieł w wyznaczonych ramach czasowych.

Konstruktor aplikacji mobilnych Prestashop:

Mobile App Maker dla Prestashop to kompletne rozwiązanie bez kodu do tworzenia bogatych w funkcje aplikacji mobilnych na Androida i iOS dla sklepów eCommerce Prestashop. Wtyczka zapewnia jednorazową płatność i dożywotnią użyteczność. Oznacza to, że nie będziesz musiał co roku lub co miesiąc odnawiać wsparcia ani subskrypcji, aby Twoje aplikacje działały.

referencja-aplikacja mobilna
Ponadto oddany personel techniczny Knowband dba o każdy aspekt, od instalacji modułu po udostępnienie aplikacji w sklepie. Zapewnij spokój ukochanej społeczności sprzedawców Prestashop.
Co więcej, aplikacje opracowane za pomocą narzędzia do tworzenia aplikacji mobilnych Prestashop zawierają mnóstwo funkcji, takich jak logowanie Apple, logowanie odciskiem palca, synchronizacja zapasów w czasie rzeczywistym, obsługa wszystkich rodzajów płatności i metod wysyłki itp. Ponadto jesteśmy również otwarci na wszelkiego rodzaju dostosowania i dodatkowe wymagania w bardzo rozsądnych cenach.

Zawijanie!!

Firmy takie jak Little-Cecile wykonują świetną robotę, wzmacniając wolę zrobienia kolejnego kroku naprzód w społeczności eCommerce. Tego rodzaju historie nie tylko zwiększają entuzjazm wśród sprzedawców internetowych, ale także prowadzą do sukcesu
W Knowband, wraz z Prestashop, możesz także znaleźć Mobile App Builders i PWA dla innych platform eCommerce, takich jak WooCommerce, Magento, Magento 2 i OpenCart.
Ponadto, w przypadku wszystkich pytań lub wątpliwości, możesz również wysłać do nas wiadomość e-mail na adres support@knowband.com.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *