Jak korzystać z nowo wprowadzonych bębnów Instagrama w marketingu biznesowym

Use-the-newly-launched-Instagram reels

Instagram Stories już zaznaczył znaczącą zmianę w sposobie tworzenia, udostępniania i interakcji z treściami w mediach społecznościowych. Ten styl treści jest zabawny, swobodny i szybki, i jest wdrażany na masową skalę. Ludzie już używają Instagrama do celów marketingowych, a wielu prowadzi swoje firmy na samym Instagramie. Ważne jest, aby mieć obserwujących za zwiększenie zaangażowania na stronie produktu. #hashtag jeśli chodzi o media społecznościowe, zwłaszcza Instagram.

Co to jest rolka Instagrama?

co-jest-instagram-rolka

Minął miesiąc, kiedy Instagram wprowadził bębny?in the year 2020, no doubt they snagged this interesting idea from the popular competent app TikTok. From a survey, 9 na 10 Amerykanów uważa, że ​​Instagram Reels jest podobny do TikTok. Rolka Instagrama pozwala użytkownikowi tworzyć wciągające, zabawne i krótkie klipy wideo, które można opublikować jako rolkę, historię lub w kanale wiadomości. Kołowrotki w sekcji Eksploruj będą prezentować najpopularniejszą kulturę na Instagramie. Odkryj zabawny, spersonalizowany wybór bębnów wykonanych przez kogokolwiek na Instagramie.

Kołowrotki Instagram w marketingu biznesowym

instagram-reels-in-business-marketing

Dam ci 7 sposoby wykorzystania bębnów do marketingu biznesowego? Ale zanim wyjaśnię, że chciałbym, abyś zapoznał się z popularnymi bębnami i dowiedział się, jak robią to inni. Zawsze dobrze jest uczyć się od innych, kiedy skaczesz do czegoś, czego nigdy wcześniej nie robiłeś.

Utwórz klip samouczka

Jeśli interesujesz się edukacją, a nie prawdziwym wykładowcą lub nauczycielem na tablicy, zamiast tego robisz samouczki lub filmy krok po kroku dotyczące produktów lub wskazówek w Twojej branży, z pewnością Reels może tworzyć filmy w podobnym stylu.

Kołowrotek Make-a-Tutorial-Clip-instagram

Daj kilka wskazówek dla profesjonalistów

Zajmujesz się już marketingiem cyfrowym lub jesteś ekspertem w swojej dziedzinie? W takim przypadku bębny na Instagramie mogą być dobrą platformą do udzielania światu profesjonalnych wskazówek i porad. Zrób krótki klip i nie zapomnij wyraźnie umieścić w swoich treściach wezwania do działania.

Zrób to sam na Reel

Klip wideo „Zrób to sam” można nagrać za pomocą aplikacji Instagram Reel. Najczęściej oglądane są majsterkowanie, a ludzie lubią odkrywać nowe pomysły na budowanie, modyfikowanie lub naprawianie rzeczy bez bezpośredniej pomocy ekspertów lub profesjonalistów.

Najlepszy sposób na wyświetlanie strojów

Osoba mająca wpływ na modę lub właściciel firmy handlowej może wyświetlać jak najwięcej strojów w jednym krótkim klipie. Trzymaj urządzenie w jednym miejscu i podziel klips na kilka części. Stworzy to atrakcyjne wideo do wyświetlania dla Twoich strojów.

Dlaczego nie klip zza kulis?

Fajnie jest oglądać filmy zza kulis. Możesz go zrobić dla swojego samouczka IGTV, który niedawno opublikowałeś lub do filmu na YouTube z twojego kanału spożywczego. to świetny pomysł!

Prezentacja produktu

Czy jesteś Influencerem, który promuje inne produkty? Czy Twoja firma wprowadza nowy produkt? Skorzystaj z kołowrotków Instagram. Stwórz wersję demonstracyjną produktu i pozwól użytkownikom zapoznać się z nią w swoich kanałach.

Montaż produktu

Jeśli jesteś właścicielem firmy meblarskiej, zrób rolkę do montażu produktu. Nie tylko meble, ale także rolka montażowa produktu może być wykonana dla każdego przedmiotu, który wydaje się ludziom jako Jig-Sa.

Jak stworzyć swój pierwszy kołowrotek na Instagramie?

It’s easy to create your Reels on Instagram App but it only supports the mobile device.

You need to follow these basic steps:

  • Nagraj swój film na rolkach lub użyj wcześniej nagranego klipu wideo lub sekwencji klipów nie dłuższych niż 15 sekund
  • Jeśli nagrywasz bez dźwięku, wybierz popularną piosenkę lub pożycz dźwięk z cudzego filmu, ale nie naruszaj praw Copywrite.
  • Edytuj swój film za pomocą wbudowanych narzędzi do edycji na Instagramie, takich jak zsynchronizowane w czasie napisy, filtry i nakładka przejść.
  • Niech świat zobaczy Twój film jako historie lub kanały informacyjne!

Final Thoughts

Marketerzy i firmy muszą przyjąć nową strategię. W dobie marketingu cyfrowego platformy nieustannie się zmieniają. Menedżerowie mediów społecznościowych i marketerzy muszą być elastyczni i chętni do ciągłego uczenia się. Nie mogę powiedzieć, że jest to najlepsza możliwa opcja, ale możesz spróbować swoich starych klipów wideo lub kilku zdjęć, aby sprawdzić wyniki. Jak powiedziałem wcześniej, zbadaj więcej, zanim stworzysz jeden dla własnej firmy. Ma pewne ograniczenia dla kont firmowych, takie jak funkcja audio nie jest dostępna, ale możesz znaleźć sposób, aby uczynić swój film bardziej interesującym i wciągającym. Jeśli masz jakieś wskazówki i porady, a po przeczytaniu tego zamierzasz wypróbować, napisz poniżej komentarz i daj mi znać, jak poszło? Nagraj film, zmontuj, prześlij i baw się dobrze!

Zalecane lektury:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *