Why you should invest in mobile app?

Mobile App

W świecie, w którym na każdym kroku jest dużo konkurencji, posiadanie strony internetowej nie przyniesie dochodów. Musisz iść do przodu i zrobić coś, czego szuka rynek, a także coś, dzięki czemu klienci mogą dotrzeć do Ciebie. Być może zoptymalizowałeś swoją witrynę internetową, by była kompatybilna ze smartfonami, ale czy kiedykolwiek myślałeś o posiadaniu swojej firmy jako aplikacji mobilnej eCommerce? Z uwagi na popularność smartfonów i tabletów Twoja firma na pewno będzie miała nowy wzrost TYLKO jeśli będziesz pamiętać o pewnych rzeczach. Niezależnie od tego, czy jesteś sprzedawcą produktu, czy usługodawcą, powinieneś inwestować w twórca aplikacji mobilnych budować świadomość marki i wiarygodność wśród klientów.

W dzisiejszych czasach aplikacje mobilne są wykorzystywane do wszystkiego. Niezależnie od tego, czy chodzi o surfowanie po Internecie, dokonywanie płatności online, zakupy, doładowania telefonów komórkowych czy cokolwiek innego, bardzo przydatna jest aplikacja mobilna. Przechodząc do punktów, w których uzyskasz dokładniejszy obraz tego, dlaczego powinieneś inwestować w aplikację mobilną, znajdź je poniżej.

Świat jest mobilny

Mobile App

Czy możesz zaprzeczyć, że świat stał się mobilny? Nie zaprzeczysz, że większość zakupów i przeglądania odbywa się na ogół na smartfonach. Dzięki nowszym technologiom dostępnym w smartfonach ludzie przestali spędzać dużo czasu na laptopach i komputerach. Jeśli spojrzeć na statystyki, będziesz wiedzieć, że liczba aplikacji w Google Play, Apple App Store i innych znacznie wzrosła. Ma to sens, ponieważ ludzie zaczynają korzystać z urządzeń przenośnych, a aby firmy mogły dotrzeć do potencjalnych klientów, niezbędna jest aplikacja mobilna. Smartfon ułatwia życie użytkownika, ponieważ można uzyskać dostęp do jego ulubionego sklepu w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca, nie myśląc wiele. Każdy chce łatwego dostępu do witryny za pomocą jednego kliknięcia, a aplikacja mobilna to optymalne rozwiązanie.

Doskonały kanał marketingu bezpośredniego

Marketing bezpośredni

Inwestycja w aplikację mobilną na początku będzie zdecydowanie kosztować, ale jako długoterminowa inwestycja, korzyści, które będziesz miał, są niezliczone. Jeśli uważasz, że jest to jednorazowa inwestycja, która służy bezpośrednio marketingowi Twojej firmy, nie miałbyś nic przeciwko wydatkom na rozwój aplikacji mobilnej. Jeśli masz już firmę, która generuje dla Ciebie dobre dochody, byłby to element, który zwiększy Twój zasięg. Dzięki temu, że Twoi klienci mogą łączyć się z Tobą za pośrednictwem tej aplikacji i zakupów, kiedy tylko zechcą, nie zastanawiając się, czy dany produkt jest dostępny, czy nie. Później będą rozpowszechniać informacje i zwiększy to natężenie ruchu, a Ty nigdy nie wiesz, kiedy dzięki temu współczynnik konwersji się poprawi.

Płatności mobilne są nowe wysokie

Płatności mobilne

Czy nosisz przy sobie dużo gotówki, aby po prostu natknąć się na coś, co lubisz i kupić w tym momencie? W świecie, w którym bezpieczeństwo jest najważniejsze, płatności mobilne bardzo ułatwiają życie społeczności. Teraz banki wprowadzają nowe technologie w celu zapewnienia bezpiecznych transakcji, w których użytkownicy nie muszą udostępniać swoich danych osobowych nikomu, łącznie z danymi karty, i mogą dokonywać płatności z dowolnego miejsca.

Aplikacja mobilna zintegrowana ze wspólnymi opcjami płatności zapewni poczucie bezpieczeństwa Twoim klientom. Podczas gdy klienci będą czuli się bezpiecznie ze swoimi szczegółami, banki zarabiają piękną kwotę zwaną opłatami transakcyjnymi z tego samego tytułu.

Lepsza łączność z klientami

Twoją motywacją do prowadzenia działalności poza konwersją jest utrzymywanie ich aktywnie zaangażowanych w twoją stronę. Projektując aplikację mobilną, która reaguje na dodatkowe funkcje, takie jak Lucky Wheel Plugin lub Free Giveaways, będziesz w stanie pozostać w kontakcie z klientami. Ponadto współczynnik konwersji wzrósłby w odpowiednim czasie. Z punktu widzenia klienta wszystko, czego oczekują od aplikacji, zapewnia bezproblemową obsługę z potencjalnymi opcjami, których szukają i odpowiednimi metodami płatności.

Jeśli przyjrzysz się uważnie, możesz pozostać w kontakcie ze swoimi klientami dzięki powiadomieniom push o wspaniałych ofertach oferowanych obecnie kupującym. W rzeczywistości spersonalizowane oferty i kupony rabatowe są częścią aplikacji mobilnych, które sprawiają, że klienci wracają do Ciebie od czasu do czasu. Na przykład Uber, Amazon i inne rynki wysyłają powiadomienia z kuponami rabatowymi przez ograniczony czas, aby przekonwertować swoich klientów.

Maksymalne przychody i konwersje

Dochód

 

Pierwszym krokiem konwersji jest moment, w którym użytkownik pobierze aplikację mobilną i zarejestruje się lub zaloguje za pomocą swoich danych uwierzytelniających. Jeśli wierzysz w Business of Apps, globalne przychody z aplikacji mobilnych w roku 2016 były $ 88 mld a liczby z pewnością wzrosną z czasem. Dzięki ofertom i zniżkom oferowanym przez sklepy.

W końcu, gdy związek pomiędzy użytkownikiem a aplikacją mobilną pod względem dostarczania tego, co jest oczekiwane, staje się mocny, zyskujesz sobie powracającego klienta.

Wnioski

Stało się powszechną normą, aby mieć aplikację mobilną, gdy patrzy się na większy zasięg i lepszą relację z klientem. Bądź na bieżąco dzięki mobilności dzięki aplikacji mobilnej.

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *