Jak przenieść aplikację na Androida z jednego konta w sklepie Google Play na drugie?

Przenieś swoją aplikację na Androida z jednego konta w Sklepie Google Play na drugie - Knowband

Czy planujesz używać nowego konta Google na swoim urządzeniu z Androidem, ale Twoje aplikacje są opublikowane na innym koncie Google Play? Publikowanie aplikacji w sklepie Google Play, więc lepiej przenieś już opublikowane aplikacje (z poprzedniego konta) na nowe konto. Warunkiem wstępnym będą potrzebne zarówno (stare, jak i nowe) informacje o aktywnym koncie programisty oraz a Formularz przeniesienia aplikacji Google dla pracy. Teraz dowiedzmy się, jak w kilku prostych krokach przenieść aplikację na Androida na nowe konto:

Przenieś swoją aplikację na Androida z jednego konta w Sklepie Google Play na drugie - przewodnik krok po kroku autorstwa Knowband

Krok 1: Znajdź swój pakiet aplikacji:

 • Zaloguj się na swoje oryginalne konto programisty Google Play z tutaj.

Zaloguj się na swoje oryginalne konto programisty Google Play

 • Na liście wszystkich aplikacji znajdź swoją i wybierz ją.
 • Na następnej stronie na górze ekranu pojawi się nazwa Twojej aplikacji. Nazwa pakietu naszej aplikacji będzie znajdować się tuż pod nazwą w formie „przykład.aplikacja„. Możesz też po prostu odwiedzić Sklep Play w systemie Windows i wyszukać nazwę swojej aplikacji. Sufiks będzie zawierał nazwę pakietu aplikacji.

Odwiedź Sklep Play i wyszukaj nazwę swojej aplikacji. Sufiks będzie zawierał nazwę pakietu aplikacji.

Krok 2 w celu przeniesienia aplikacji z jednego konta programisty na drugie: Znajdź identyfikator transakcji dla oryginalnego konta programisty

Zaloguj się na swoje konto Centrum płatności Google i dodaj metodę płatności

 • Na następnej stronie będzie sekcja pt Subskrypcje i usługi, otwarty Wyświetl zakupy aby znaleźć jeden ze swoich zakupów i kliknij transakcję z tytułem „Google – Google Play”.

Subskrypcja i usługi w centrum płatności Google

 • Potwierdzenie transakcji wyświetli się po prawej stronie. Tutaj znajdziesz identyfikator transakcji swojego zakupu. Skopiuj ten identyfikator, będzie on wymagany w dalszych krokach migracja aplikacji na Androida pomiędzy 2 kontami programistów.

Krok 3: Uzyskaj identyfikator transakcji dla docelowego konta programisty

 • Tym razem zaloguj się do swojego Centrum płatności Google konto z poświadczeniami docelowego konta programisty.
 • Ponownie znajdź Subskrypcje i usługi opcja, otwórz Zobacz zakupy aby znaleźć jeden ze swoich zakupów i kliknij transakcję z tytułem „Google – Google Play”.

Krok 4: Nazwa programisty dla Twojego konta docelowego

Dodaj nazwę programisty do konta docelowego na koncie programisty Google Play

 • Zaloguj się do Konto programisty Google Play z informacjami o koncie docelowym.
 • W menu po lewej stronie otwórz plik Ustawienia
 • Na górze strony Ustawienia znajdziesz swoje „Nazwa programisty” .

Uwaga: Jeśli chcesz używać na nowym koncie tej samej nazwy, której używałeś na starym, najpierw zmień nazwę swojego początkowego konta. Następnie zaktualizuj nazwę na koncie docelowym.

Krok 5: Zintegruj Google Analytics

 1. Zaloguj się do Google Analytics.
 2. Wybierz Admin i przejdź do żądanego konto/usługa/widok.
 3. W Konto, Nieruchomośćlub Zobacz i wysłuchaj kolumnie (w zależności od tego, czy chcesz dodać użytkownika na poziomie konta, usługi czy widoku), kliknij Zarządzanie użytkownikami.
 4. Następnie pod Dodaj uprawnienia dla, wprowadź adres e-mail użytkownika Konto Google.
 5. Wybierz żądane uprawnienia. (Dowiedz się więcej nt uprawnienia)
 6. Wybierz Powiadom tego użytkownika e-mailem , aby wysłać powiadomienie do każdego dodawanego użytkownika.
 7. Kliknij Dodaj.

Sprawdź nasz najnowszy blog na temat „Jak skonfigurować GA 4 w Shopify Plus

 1. Zaloguj się do swojego Konto programisty Google. i kliknij Zarządzaj zasobami jak pokazano poniżej.Zaloguj się na swoje konto Google Developer. i kliknij Zarządzaj zasobami
 2. Wybierz wszystkie projekty dostępne na liście. Dodaj nowe docelowe konto e-mail za pomocą właściciel.Dodaj nowe docelowe konto e-mail z właścicielem na koncie programisty Google Play

Krok 7: Zintegruj swoje konto Firebase:

 1. Zaloguj się do swojego konta Konto Google Firebase i wprowadź prawidłowe dane uwierzytelniające.
 2. Wybierz Użytkownicy i uprawnienia.Zaloguj się do konta Google Firebase i wprowadź prawidłowe dane uwierzytelniające w polach user-and-permissions
 3. Kliknij na Zarządzaj zasobami jak pokazano poniżej.Kliknij Zarządzaj zasobami na koncie Google Firebase
 4. Na następnej stronie wybierz wszystkie projekty i dodaj nową pocztę konta docelowego z rolą an właściciel.wybierz wszystkie projekty i dodaj nową pocztę konta docelowego z rolą właściciela na koncie Google Firebase

Krok 8: Prześlij prośbę o przelew

Po wykonaniu poprzedniego kroku uzupełnij Formularz przeniesienia aplikacji podając adresy e-mail zarówno oryginalnych, jak i docelowych kont programistów.

Prześlij prośbę o przeniesienie na koncie Google Firebase

Po wypełnieniu formularza wszystkimi zebranymi informacjami będziesz mógł złożyć wniosek. Rozpatrzenie i przetworzenie Twojej prośby zajmuje Google zwykle około 48 godzin.

Zamknięcie

Stworzenie idealnej aplikacji mobilnej wymaga wiele wysiłku, podobnie jak jego dystrybucja. Tak więc, z jakiegokolwiek powodu, jeśli zmieniasz konto Google Play, łatwo przenieś swoje aplikacje na nowe konto, wykonując powyższe kroki. Ponadto aplikacje przesyłane do Sklepu Google Play często są odrzucane z pewnych powodów. Znajdź takie Powody odrzucenia aplikacji na Androida wraz z ich rozwiązaniami.

W Knowband oferujemy usługi tworzenia aplikacji mobilnych i stron internetowych dla różnych najnowszych, modnych technologii. Nasze dedykowane pakiety są efektem ponad 13-letniego doświadczenia w zakresie doskonałości i doświadczenia wykwalifikowanych techników. Napisz do nas na adres e-mail support@knowband.com i otrzymaj wycenę już dziś.

W Knowband zapewniamy aplikacja mobilna bez kodu rozwiązania dla wszystkich głównych platform eCommerce, takich jak Prestashop, Opencart, Magento, Magento 2 i Woocommerce.

Możesz także odwiedzić nasz najlepiej sprzedający się moduł – Aplikacja mobilna PrestaShop

 

 

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *