Aplikacje mobilne opracowane dla rosyjskich sklepów PrestaShop przy użyciu Knowband Mobile App Builder

PrestaShop-App-Builder-iOS-Android-Mobile-Apps-Russian-examples

Aplikacje e-commerce pozwalają sprzedawać produkty klientom za pomocą aplikacji mobilnej. Wykorzystanie mobilne w handlu elektronicznym ewoluowało i rozwijało się jak nigdy w ciągu ostatnich dwóch lat. Tworzenie aplikacji dla Twojego eCommerce stało się ustawowe i nieuniknione. Aplikacje mobilne oferują unikalne funkcje, aby zmaksymalizować wrażenia z zakupów dla kupujących. Zebraliśmy pięć aplikacji na Androida/iOS opracowanych przy użyciu Kreator aplikacji mobilnych PrestaShop firmy KnowBand Dodatek, który zapewnia wyrafinowane zakupy.

1. Apteka24

Apteka24.TJ to pierwsza apteka internetowa w Tadżykistanie, a dzięki ich współpracy zakup leków stał się łatwym i wygodnym zajęciem. Apteka24.TJ dostarcza leki i artykuły higieniczne bezpośrednio do Twojego domu, oszczędzając czas i pieniądze. Dzięki ponad 1000 instalacji w sklepie Google Play, ta aplikacja mobilna PrestaShop pomaga ludziom dostać leki na wyciągnięcie ręki. Apteka24 Mobile App posiada oddzielną listę kategorii, spersonalizowany ekran główny i nieskomplikowaną nawigację, dzięki której klienci mogą znaleźć potrzebne leki. Wyszukiwanie produktów jest łatwe dzięki opcjom wyszukiwania głosowego i filtrom sortowania. Spójrz na ekrany kasy i płatności w aplikacji.

2. BabyButik-nsk

BabyButik to strona z odzieżą i akcesoriami dla dzieci. Znajdziesz u nas różnorodne buty i odzież wierzchnią dla dzieci. Sklep ma aplikację dla użytkowników iOS, którą stworzyli za pomocą narzędzia do tworzenia aplikacji mobilnych KnowBand. Aplikacja mobilna eCommerce sprawia, że ​​życie kupującego jest wygodniejsze. Posiadanie funkcjonalnego wyszukiwania w aplikacji zmniejsza tarcia na ścieżce zakupu. Opcja wyszukiwania głosowego zapewnia klientom spersonalizowaną obsługę. Dzięki loginowi OTP proces rejestracji staje się prosty. Ponadto wdrożenie obsługi czatu na żywo w aplikacji mobilnej PrestaShop zapewnia bezproblemową obsługę klienta i usługi.

Opcje wysyłki wymienione w aplikacji to:

Usługa kurierska CDEK, poczta rosyjska, zapewnia dostawę następnego dnia. Firma kurierska CDEK dostarcza do Białorusi, Kazachstanu i Kirgistanu. Mieszkańcy Nowosybirska mogą samodzielnie odebrać produkty. Przeczytaj: Wysyłka e-commerce: wyzwania i rozwiązania

3. ????? ??????

Colormarket to rynek usług, który od ponad dziesięciu lat zajmuje się sprzedażą części samochodowych. Skorzystaj z ich aplikacji mobilnej, aby wybrać farby samochodowe i materiały malarskie do swoich samochodów. To niezawodna i wysokiej jakości pomoc kosmetyczna do pielęgnacji samochodu w Rosji. Możesz przeglądać i wyszukiwać produkty w aplikacji mobilnej sklepu opracowanej w PrestaShop. Konstruktor aplikacji PrestaShop na iOS firmy KnowBand ma funkcję wysyłania niekończących się powiadomień push. Dzięki temu klienci zawsze będą otrzymywać powiadomienia o działaniach sklepu, takich jak stany magazynowe, pojawienie się nowych produktów itp. Proces realizacji transakcji jest łatwy dzięki prostej opcji rejestracji i rejestracji. Poznaj funkcje aplikacji:

4. Meni?ki

Meni?ki to aplikacja odzieżowa, w której znajdziesz kolekcję dla kobiet, odzież dla mężczyzn, dzieci oraz artykuły gospodarstwa domowego. Strona główna aplikacji jest interaktywna i ma dobre CTA. Posiada stronę kategorii, opcję sortowania, filtr produktów, koszyk na zakupy i inne spersonalizowane funkcje, aby zapewnić niesamowite wrażenia z zakupów. ten strona kasy aplikacji Meninki PrestaShop Mobile obsługuje wszystkie znane bramki płatności i metody wysyłki. Posiada prosty formularz rejestracyjny. Aplikacja mobilna umożliwia logowanie społecznościowe za pomocą Facebooka i Google. Posiada również funkcje takie jak logowanie odciskiem palca i logowanie na numer telefonu komórkowego. Poniżej znajdują się obrazy aplikacji:

PrestaShop-Mobile-App-Builder-Rosja-android

5. Gutmarkt

Gutmarkt to profesjonalny sklep dla artystów makijażu permanentnego i tatuażu. Aplikacja dla Gutmarkt jest rozwijana przy użyciu modułu PrestaShop Mobile App Builder. Pokazuje bestsellery, nowości i atrakcyjne banery na stronie głównej. Z drugiej strony możesz szukać produktów w sekcji kategorii. Każdy produkt w sklepie posiada informację opisową dla lepszego zrozumienia. Jego wyraźne CTA wpływają również na decyzję zakupową klienta.

PrestaShop-Konstruktor-aplikacji-mobilnych-Android-iOS-Mobile

Aplikacja mobilna, która zapewnia bezproblemowe zakupy, zwiększa współczynnik konwersji, retencję i pozyskiwanie klientów.

Funkcje modułu PrestaShop iOS i Android Mobile App Builder:

Zbuduj aplikację mobilną z PrestaShop Mobile App creator opracowanym przez Knowband. Wtyczka jest wysoce konfigurowalna i nie wymaga żadnego kodowania.

  1. Stwórz natywną aplikację iOS/Android dla swojej witryny
  2. Dane będą synchronizowane w czasie rzeczywistym
  3. Dostosuj projekt i układ strony głównej
  4. Umożliwia optymalizację tabletów i urządzeń mobilnych
  5. Obsługuje wszystkie typy produktów, w tym produkty cyfrowe
  6. Zintegruj się z WhatsApp i Zopim, aby uzyskać obsługę czatu na żywo
  7. Uproszczona realizacja transakcji z logowaniem społecznościowym, logowaniem odciskiem palca i rejestracją OTP
  8. Wysyłaj nielimitowane powiadomienia push do klientów
  9. Klienci mogą śledzić zamówienia
  10. Kompatybilny z modułem Marketplace dla wielu dostawców i aplikacją dla chłopców dostawczych.

Aby dostosować aplikację mobilną i dodać dodatkowe funkcje, napisz do nas e-mail na support@knowband.com. Możesz omówić swoje wymagania z naszymi ekspertami, a oni pomogą Ci stworzyć aplikację mobilną, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom.

Zalecane lektury:

Portfolio aplikacji mobilnych – aplikacje zaprojektowane i opracowane przez KnowBand

5 przykładów tego, jak PrestaShop Mobile App Builder odkrył wyzwania rozwojowe – Francja eCommerce

Odkryj modne aplikacje 5 opracowane dla Włoch za pomocą kreatora aplikacji mobilnych PrestaShop firmy Knowband

Historia sukcesu Sklep Scubamaster | Kreator aplikacji mobilnych PrestaShop

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *