6 przykładów hiszpańskich aplikacji biznesowych PrestaShop opracowanych przy użyciu modułu KnowBand Mobile App Builder Module

6-examples-of-spanish-PrestaShop-business-apps

Aplikacja mobilna zwiększa możliwości biznesowe, ponieważ umożliwia obsługę informacji w czasie rzeczywistym. Aby stworzyć aplikację, programista musi przeprowadzić wiele badań w oparciu o platformę, rodzaj produktu, niszę, grupę docelową itp. Praca nie kończy się na tym, ale wymaga również przystępnego interfejsu użytkownika. Twoja aplikacja eCommerce powinna zapewniać wspaniałe wrażenia użytkownika wszystkim, niezależnie od demografii czy regionu. KnowBand opracował kilka aplikacji, biorąc pod uwagę potrzeby użytkownika dla różnych klientów eCommerce na całym świecie. Opracowaliśmy moduł Application Builder, który wymaga tylko aktualizacji ustawień konfiguracyjnych, a Twoja aplikacja będzie gotowa do uruchomienia w sklepie Play. Zebraliśmy kilka przykładów hiszpańskich mobilnych aplikacji biznesowych kompilacja przy użyciu PrestaShop Mobile App Builder Moduł.

Moduł Konstruktora Aplikacji Biznesowych PrestaShop

Od konwersji po utrzymanie klienta, aplikacje mobilne są najskuteczniejszymi narzędziami dla każdego biznesu eCommerce. Posiada kilka funkcji, które poprawiają wrażenia z zakupów online w Twoim sklepie.

  • Kreator aplikacji jest dostępny zarówno dla systemów iOS, jak i Android.
  • Działa w synchronizacji w czasie rzeczywistym ze stroną internetową
  • Sprzedawca może dodawać lub zmieniać banery, aby przeprojektować stronę główną
  • Na stronie produktu ma funkcję sortowania i filtrowania
  • Prosty i łatwy proces płatności z logowaniem społecznościowym, logowaniem OTP i logowaniem na numer telefonu komórkowego
  • Obsługuje wiele opcji płatności i wysyłki

Przyjrzyjmy się tym funkcjom modułu konstruktora aplikacji z kilkoma prawdziwymi przykładami hiszpańskiego e-commerce.

6 przykładów PrestaShop aplikacji biznesowych opracowanych dla hiszpańskiego eCommerce

1. Leyva Decoration – aplikacja mobilna eCommerce

Jeśli niedawno przeniosłeś się do nowego mieszkania lub chcesz je wyremontować, Leyva Decoration może pomóc w zaprojektowaniu i wyremontowaniu go, aby osiągnąć doskonałe rezultaty. Dzięki nowemu projektowi i dużemu wyborowi produktów, zainspiruj się i kupuj w dowolnym miejscu i czasie dzięki aplikacji Leyva Decoration opracowanej i zaprojektowanej przy użyciu modułu PrestaShop Mobile App Builder Module. Możesz użyć aplikacji do: -Przeglądania produktów dekoracyjnych według kategorii -Korzystania z zaawansowanej wyszukiwarki do przeprowadzania wyszukiwania, Płać szybko i bezpiecznie, Płać gotówką lub kartą kredytową w momencie dostawy, Śledź zamówienia, Zaloguj się do Facebooka i Google. Wybierz adres wysyłki swoich produktów, Otrzymuj powiadomienia o zniżkach i ofertach specjalnych, Porównaj produkty itp. Pobierz aplikację za darmo i korzystaj z codziennych promocji Decoration Leyva.

leyva-decoration-hiszpański-przykład-aplikacji-biznesowych

2. DISHORECA- Aplikacja mobilna PrestaShop

DISHORECA to aplikacja mobilna, która umożliwia zamawianie napojów 24 godziny na dobę. Aplikacja umożliwia również składanie zamówień w ciągu kilku sekund, oszczędzając czas i pozwalając skupić się na biznesie. Dishoreca to popularna strona internetowa w Hiszpanii, a do stworzenia swojej aplikacji użyli narzędzia do tworzenia aplikacji mobilnych KnowBand. Ta aplikacja mobilna PrestaShop jest przeznaczona dla profesjonalistów z branży HORECA, sklepów ogólnospożywczych i supermarketów. Za pomocą aplikacji możesz składać zamówienia, powtarzać zakupy jednym kliknięciem, przeglądać dane historyczne oraz otrzymywać wiadomości, oferty, oferty specjalne i inne funkcje, które ułatwią zakupy w Twojej firmie. Zapoznaj się z funkcjami aplikacji:

dishoreca-PrestaShop-hiszpański-przykład-aplikacji-biznesowych

3. bawone- PrestaShop eCommerce Mobile App

Bawone to internetowy supermarket z towarami afrykańskimi i łacińskimi, w którym można znaleźć dowolny produkt z dowolnego kraju i zaoszczędzić czas i pieniądze. Bawone jest zbudowany na platformie PrestaShop i do stworzenia aplikacji mobilnej dla użytkowników Androida użyli kreatora aplikacji KnowBAnd PrestaShop na Androida. Znajdziesz wszystkie artykuły spożywcze, a dzięki filtrom możesz łatwo znaleźć pożądane produkty.

bawone-PrestaShop-hiszpański-aplikacje-biznesowe-przykład-e-commerce-android-ios

4. AXXA Market- Aplikacja biznesowa PrestaShop

W AXXA Market możesz uzyskać najlepsze artykuły kulinarne bez wychodzenia z wygody własnego domu. Zainstaluj teraz i zacznij się bawić! Aplikacja wysyła powiadomienia push z najnowszymi informacjami na lokalnym rynku o wysokiej jakości, zdrowych i dietetycznych produktach. Jako użytkownik tej aplikacji otrzymasz powiadomienie o naszych ofertach specjalnych, gdy tylko zostaną opublikowane. W przypadku obsługi klienta odpowiadają na Twoje obawy za pośrednictwem WhatsApp, poczty lub telefonu. Filtry aplikacji mogą pomóc w identyfikacji i sortowaniu produktów, które pasują do Twojej diety i stylu życia, takich jak Paleo, Keto (ketogeniczne), wegańskie i inne. Omówiliśmy wszystko, co musisz wiedzieć o dbaniu o swoje zdrowie i jego ochronie. Zapoznaj się z funkcjami aplikacji ze stroną kasy i bramkami płatności.

axxa-market-PrestaShop-hiszpański-przykład-aplikacji-biznesowych

5. Farmacollection- Aplikacja mobilna na Androida

Aplikacja Next Mobile eCommerce na liście to aplikacja mobilna Farmacollection. Posiadają szeroką gamę okularów dla każdego typu twarzy. Aplikacja jest tworzona za pomocą kreatora aplikacji mobilnych PrestaShop firmy KnowBand, co ułatwia łatwe wyszukiwanie w celu znalezienia odpowiednich okularów. Klient może zakupić odpowiedni produkt, stosując filtry i funkcje sortowania. Aby dokonać zakupu w aplikacji mobilnej Farmacollection, użytkownik będzie musiał się najpierw zarejestrować, podając numer telefonu komórkowego i adres e-mail. Po zarejestrowaniu klient może zalogować się za pomocą adresu e-mail, numeru telefonu lub za pomocą czujnika odcisków palców.

farmacollection-hiszpański-PrestaShop-przykład-aplikacji-biznesowych

6. Aplikacja mobilna Kangumarket na Androida

Kangumarket to kolejny prawdziwy przykład hiszpańskich aplikacji biznesowych PrestaShop stworzonych przez KnowBand przy użyciu modułu do tworzenia aplikacji mobilnych PrestaShop. Obejmuje wszystkie funkcje. Aplikacja zapewnia również łatwy dostęp do produktów, jest łatwa do znalezienia i buduje wiarygodność wśród klientów.

kangumarket-hiszpański-PrestaShop-aplikacje-biznesowe-przykład-aplikacja-mobilna-eCommerce

Myśl finału

Na razie aplikacja mobilna eCommerce pozostanie na dłuższą metę, a jako właściciel firmy eCommerce posiadanie aplikacji mobilnej dla sklepu będzie przemyślaną decyzją. Kliknij tutaj aby uzyskać kreatora aplikacji mobilnych, a nasz zespół ekspertów pomoże Ci skonfigurować i skonfigurować go pod kątem Twojego biznesu eCommerce. Jeśli szukasz oprogramowania do zarządzania dostawami, to aplikacja dla chłopca z dostawą może ci pomóc. Przeglądaj więcej Aplikacje i moduły PrestaShop!

Zamówienie Więcej rzeczywistych przykładów aplikacji mobilnych PrestaShop

Aplikacje mobilne opracowane dla rosyjskich sklepów PrestaShop przy użyciu Knwoband Mobile App Builder

3 solidne aplikacje stworzone za pomocą wtyczki KnowBand Mobile App Builder dla polskich sklepów PrestaShop

5 przykładów tego, jak PrestaShop Mobile App Builder odkrył wyzwania rozwojowe – Francja eCommerce

Odkryj modne aplikacje 5 opracowane dla Włoch za pomocą kreatora aplikacji mobilnych PrestaShop firmy Knowband

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *