30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy dla aplikacji mobilnych eCommerce | KnowBand

30-days-money-back-guarantee-for-ecommerce-mobile-apps-knowband

Aplikacje mobilne mają ogromne znaczenie zwłaszcza dla firm internetowych (eCommerce), które chcą uruchomić swoją nową aplikację mobilną. Posiadanie odpowiednich aplikacji mobilnych eCommerce z odpowiednim zestawem funkcji i funkcjonalności jest czymś, czego pragnie każda taka firma. Chociaż w niektórych scenariuszach niektóre firmy mogą nie czuć się zadowolone ze swojej aplikacji mobilnej i mogą chcieć ją zmodyfikować, a nawet mogą chcieć uzyskać zwrot pieniędzy.

Cóż, o tym jest ten artykuł. We wszystkich naszych rozszerzeniach eCommerce Mobile App Builder oferujemy rozszerzenie 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy. Rozszerzenie jest dostępne dla następujących platform eCommerce:

PrestaShop Mobile App Builder

OpenCart Mobile App Builder

Magento Mobile App Builder

Magento 2 Mobile App Builder

WooCommerce Mobile App Builder

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Na podstawie opinii kilku naszych klientów zdaliśmy sobie sprawę, że niektórzy klienci mogą potrzebować trochę czasu, aby dowiedzieć się, czy rozszerzenie do tworzenia aplikacji jest odpowiednie dla ich potrzeb. Mamy różne przewodniki w postaci artykułów, samouczków wideo, linków demonstracyjnych dla administratorów i bezpłatnej wersji naszych rozszerzeń eCommerce Mobile App Builder. Mimo to nadal może utrzymywać się pewna nieświadomość, co może prowadzić do niezadowolenia z twórcy aplikacji. Ta 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy będzie dla nich korzystna.

W przypadku niektórych klientów z innym lub unikalnym modelem biznesowym uogólniony układ naszych rozszerzeń do tworzenia aplikacji e-commerce może nie być odpowiedni lub może nie być odpowiedni dla nich, aby zmodyfikować ich ogólny układ aplikacji w celu przekształcenia jej w aplikację mobilną odpowiednią ich potrzeby. Ta 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy może również w dużym stopniu pomóc.

Uwaga:?With this offer, we will create and send APK to you for review. Money-back is only valid if you are not satisfied and don’t publish it on Google Play Store. If the app is published, we won’t offer you a refund.

Regularnie aktualizujemy i ulepszamy nasze rozszerzenia eCommerce Mobile App Builder, aby wyposażyć je w najnowsze technologie i funkcje. Zarówno na froncie, jak i na backendzie intensywnie testujemy nasze rozszerzenia, aby uniknąć błędów i usterek, tak abyśmy mogli jak najlepiej służyć naszym klientom. Dzięki temu otrzymaliśmy pozytywne recenzje i opinie większości naszych klientów.

Convert-your-ecommercet

Nie tylko my, ale nasi klienci oznaczyli nasze rozszerzenia do tworzenia aplikacji mobilnych eCommerce jako jedne z najbardziej wydajnych i opłacalnych rozwiązań do tworzenia aplikacji dla domen eCommerce.Jesteśmy dumni ze wszystkich naszych rozszerzeń eCommerce Mobile App Builder, a wprowadzenie gwarancji zwrotu pieniędzy jeszcze bardziej to potwierdza.

[Świetna okazja] Najważniejsze funkcje, które otrzymasz w aplikacjach zakupowych:

Najważniejsze funkcje dostępne w aplikacjach zakupowych

Aplikacje zakupowe dla stron internetowych oparte na PrestaShop, OpenCart, Magento 2 i WooCommerce są wyposażone we wszystkie podstawowe i niezbędne funkcje i funkcjonalności eCommerce. Oto lista najważniejszych z nich, dzięki którym Twoja firma rozwija się bez przeszkód:

# 1. Nieograniczone powiadomienia push:

W przypadku każdego rodzaju aplikacji mobilnych eCommerce powiadomienia push są koniecznością. Ich dominacja nad tradycyjnymi podejściami do marketingu e-mailowego i rosnące wskaźniki sprzedaży to solidne powody, dla których mobilne powiadomienia push są warte każdej firmy.

Również w aplikacjach zakupowych powiadomienia push odgrywają ogromną rolę w zwiększaniu zaangażowania, utrzymania i sprzedaży klientów. Ta funkcja jest czymś, w co dostaniesz

Kreator aplikacji mobilnych KnowBand oferuje nawet niestandardowe powiadomienia w panelu administracyjnym, które można wysłać do użytkowników i zmotywować ich do większej sprzedaży. Wszystkie aktualne oferty i promocje można promować za pomocą mobilnych powiadomień push.

Czytaj więcej:?Jak łatwo wysyłać powiadomienia push w aplikacjach mobilnych PrestaShop?

# 2. Obsługa wielu języków i wielu walut:

Aby zwiększyć zasięg odbiorców, coraz więcej sklepów internetowych obsługuje wiele języków i walut. Aby zaspokoić potrzeby takich firm i ułatwić im uruchamianie aplikacji, większość aplikacji zakupowych obsługuje obecnie te funkcje.

It?wasn’t facile to take your business to cross borders and sell products like your store was there only. Our Mobile Apps helps in achieving the same. The native eCommerce Apps come with all languages support including RTL ones like Arabic, Hebrew, Urdu, Persian, etc. Hence, whatever languages on your eCommerce store, same will be on the mobile apps as well.

Czytaj więcej:??Obsługa języków RTL (od prawej do lewej) dla aplikacji mobilnych

# 3. Synchronizacja w czasie rzeczywistym:

Jest to obowiązkowa funkcja dla każdego rodzaju aplikacji, w tym aplikacji zakupowych. Dzięki tej funkcji zarówno telefon komórkowy, jak i strona internetowa zawsze pozostają ze sobą w synchronizacji na żywo. W ten sposób administratorzy sklepu nie muszą oddzielnie zarządzać swoją aplikacją mobilną.

Właściciele sklepów eCommerce często skarżą się na problemy z zarządzaniem ich ogromnymi zapasami zarówno w witrynach, jak i aplikacjach. Aby zmniejszyć wysiłek ręczny, zaoferowaliśmy 100% synchronizację w naszych aplikacjach, umożliwiając automatyczne aktualizacje w czasie rzeczywistym w spisie aplikacji za każdym razem, gdy jakiekolwiek nowe dodatki lub zmiany dokonane w sklepie.

Czytaj więcej:?Kodowanie lub niekodowanie: co wybrać w aplikacji mobilnej eCommerce?

# 4. Zamówienie jednostronicowe:

Żadna firma eCommerce nie chce, aby jej klienci byli sfrustrowani z powodu długich procesów kasowych. Aby pomóc, funkcja „One-Page Checkout” jest obecnie powszechna w prawie każdej aplikacji do zakupów online.

Użytkownicy uzyskują uproszczoną obsługę transakcji dzięki łatwemu składaniu zamówień z szybkim przeglądem szczegółów związanych z zakupem.

Czytaj więcej:?Kasa z jedną stroną a kasa z wieloma stronami

# 5. Obsługa czatu na żywo (Zopim i WhatsApp):

Opcje czatu na żywo są pierwszą linią obsługi klienta dla każdej aplikacji do zakupów online. W rozszerzeniach eCommerce Mobile App Builder obsługa czatu Whatsapp i Zopim jest domyślnie dostępna. To dwie bardzo popularne platformy. Szczególnie Whatsapp jest obecnie używany przez każdego internauty.

chcesz uruchomić natywne zakupy

Wszystkie wymienione powyżej funkcje, a nawet więcej, są dostępne w naszych rozszerzeniach E-Commerce Mobile App Builder dla platform takich jak PrestaShop, OpenCart, Magento i WooCommerce. Naszym celem jest umieszczanie najlepszych i najnowszych w naszych rozszerzeniach i nadal będziemy to robić, aby lepiej obsługiwać naszych klientów.

Mamy nadzieję, że nasze rozszerzenia aplikacji mobilnych eCommerce okażą się jeszcze bardziej pomocne i wygodne. Jak zawsze możesz skontaktować się z nami pod adresem support@knowband.com w przypadku jakichkolwiek pytań lub pomocy.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *