5 Sposoby kontrolowania szybkości wyjścia z Twojej witryny

Shopiy Exit Rate

Zachowanie odwiedzających w przypadku zakupów online jest dość nieprzewidywalne. Klient może chcieć pozostać w sklepie internetowym pod warunkiem, że jest w stanie połączyć się z różnymi aspektami witryny. Gdy stracą kontakt z treścią oferowaną przez sklep, mogą nie być zainteresowani pozostaniem dłużej. W tym momencie ważne staje się, aby właściciele eCommerce utrzymywali klientów w sklepie internetowym. Aby to zrobić, muszą stosować różne podejścia i metody.

Stopa wyjścia klientów na stronie internetowej jest jednym z największych problemów firm eCommerce. Zgodnie z badaniem około 65% klientów opuszcza witrynę po przejrzeniu kilku stron. Dane te są dość przerażające dla właściciela witryny, ponieważ tracą dużą część sprzedaży z tymi klientami, a efektywna liczba konwersji na stronie również spada. W związku z tym bezpośrednia potrzeba kontrolowania tego współczynnika wyjścia z witryny musi być dokonywana przez właścicieli sklepów internetowych.

Nie ma żadnego szczególnego powodu dla kursów wyjściowych na stronie internetowej, ale można podjąć przyzwoite starania, aby kontrolować te liczby i spróbować przywrócić klientów do sklepu. Nigdy nie jest łatwym zadaniem zwabić klienta z powrotem do sklepu po tym, jak zdecydowali się wyjść. Strona internetowa musi starać się dostarczyć im mocnych motywów, aby mogli poczuć się, jakby patrzyli na witrynę lub wypróbowywali inne funkcje. Przy pewnych przyzwoitych wysiłkach i lepszym podejściu właściciel może odzyskać przyzwoitą liczbę klientów do sklepów, które zdecydowały się opuścić.

Poniżej omówiono kilka sposobów, w jaki można kontrolować szybkość wyjścia z witryny.

Optymalizacja zawartości witryny

Zoptymalizuj zawartość witryny

Jedną z ważnych kwestii, która uderza w umysł właściciela witryny po zobaczeniu dużej liczby kursów wyjściowych w witrynie, jest optymalizacja witryny. Tak, głównym problemem może być zawartość strony. Klienci będą się bawić tylko ze stroną internetową, o ile rozumieją treść i znajdują się na tej samej stronie co strona internetowa, ale gdy tylko różnica w komunikacji się wzrośnie, klient zaczyna się oddalać, ostatecznie opuszczając stronę internetową. Dlatego lepszym rozwiązaniem byłoby zoptymalizowanie witryny pod kątem większego zaangażowania. Liczba CTA, ich pozycjonowanie, obrazy, obrazy ALT, wszystkie te funkcje odgrywają dużą rolę w angażowaniu klienta, dlatego optymalizacja witryny może pomóc w obniżeniu wskaźników wyjścia.

Wyjdź z ankiet

Exit Survey

Bardzo ważne są również ankiety na wyjazdach, które pomagają właścicielom sklepów poznać dokładne przyczyny przyczyny wyjścia klientów. Witryna internetowa może korzystać z atrakcyjnych wyskakujących okienek, aby uzyskać powody odejścia klienta. Ankiety z wyjazdami dostarczają niezbędnych informacji o poziomie zadowolenia z produktów Twojej firmy, cen lub UX witryny, szybkości ładowania i wielu innych rzeczy. Witryny mogą wykorzystywać wyniki ankiety, aby zmniejszyć wskaźniki wyjściowe za pomocą logiki rozgałęzień. Proces ten wymaga zaangażowania klientów i przekonania ich do konwersji poprzez rzucenie światła na pozytywne aspekty strony internetowej. Stwierdzono, że ankiety na temat wyjścia mają na celu poznanie przyczyny niezadowolenia klienta ze strony internetowej, tak aby można było poprawić usługi, a wskaźnik wyjścia można kontrolować w najbliższej przyszłości. Dlatego klasyczne ankiety nie pomogą ci poprawić

Wydajność witryny

wydajność strony

Jest prawie jeden spadek 7% współczynników konwersji witryny internetowej z powodu opóźnienia 1 sec w ładowaniu strony. Wskazuje to na pilną potrzebę poprawy wydajności witryny. W dobie marketingu online opcje są liczne, klienci nie muszą czekać dłużej, aby dokonać zakupu. Jeśli strony internetowe nie mogą zapewnić im wydajnych i szybkich rezultatów, niż prawdopodobnie się wyprowadzą. To sprawia, że ​​jest to jedna z możliwych przyczyn wysokiego wskaźnika wypływów. W związku z tym strony internetowe muszą być w odpowiednim czasie sprawdzone pod względem wydajności i materiału źródłowego. Jeśli współczynnik odpowiedzi jest opóźniony w jakiś sposób, niż sklep internetowy musi to sprawdzić.

Zamknij wyskakujące okienka

Wyjdź Popup

Jednym ze skutecznych sposobów kontrolowania szybkości wyjścia jest użycie interaktywnego celu wyjścia. Wyskakujące okna wyjściowe są zaprojektowane w taki sposób, że gdy klienci mają tendencję do opuszczania sklepu, te pojawiają się na ekranie. Wyskakujące okienka wyjściowe wypełnione są atrakcyjnymi ofertami i rabatami dla klientów, z których klienci mogą korzystać i korzystać. Shopify spin i wygraj jest jednym z takich przykładów atrakcyjnych wyskakujących okien wyjściowych dla sklepów Shopify. Takie gamowane wyskakujące okienka są nawet dostępne na inne platformy, takie jak Prestashop, Magento i inne. Wheelio ogranicza przychylność klientów, oferując różne kuszące prezenty. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych sposobów na to, aby klienci ponownie zastanowili się nad wyjściem i zmotywowali ich do złożenia zamówienia.

Testy A / B

Testy A / B

Testowanie A / B jest obecnie jednym z ważnych rozwiązań wszystkich problemów związanych z konwersją. Właściciel strony musi znać konkretne powody, dla których witryna nie działa. W tym wysiłku właściciel witryny może skorzystać z Testy A / B podejście. Zazwyczaj lepiej jest rozpocząć testowanie stron od dolnej części ścieżki, bo wyraźniej zobaczysz zmiany w przychodach. Jeśli to udana zmiana, dostaniesz większą sprzedaż i bonus. Z drugiej strony, jeśli test się nie powiedzie, nie stracisz zbyt wiele, ponieważ jest to tylko test, a wyłączyłeś tylko próbkę ruchu.

Do Ciebie

Wskaźniki wyjściowe witryny mogą prowadzić do niechcianych wyników. Dlatego konieczne jest wyeliminować przyczyny wypadków, stosując lepsze podejścia i optymalizacja strony internetowej w celu uzyskania lepszych wyników.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *