Zwiększ wartość marki swojego sklepu e-commerce dzięki naszemu dodatkowi Prestashop Social Login

Uzyskanie wsparcia i lojalności klientów jest bardzo ważne dla każdej organizacji biznesowej, która niestrudzenie pracuje nad zwiększeniem ruchu klientów i zysków. Media społecznościowe były w stanie przełamać granice geograficzne i pomogły w nawiązywaniu relacji z klientami między różnymi osobami. Pojawiła się jako globalna platforma, na której organizacje biznesowe i potencjalni klienci mogą swobodnie wchodzić ze sobą w interakcje i mogą zwiększać swoje szanse na rozwój działalności. Budując relacje społeczne z klientami, organizacje biznesowe mogą z łatwością tworzyć niezbędną wiedzę o swoich reklamowanych produktach w celu zwiększenia sprzedaży. Organizacje handlu elektronicznego odnotowują dynamiczny wzrost zaangażowania w mediach społecznościowych i mogą lepiej łączyć się z ludźmi w związku z pojawieniem się tego Moduł społecznościowy Prestashop. Przyjrzyjmy się, dlaczego moduł społecznościowy Prestashop jest jednym z najbardziej poszukiwanych modułów

Łatwe logowanie do konta- Często zdarza się, że większość klientów denerwuje się z powodu czasu pochłonięcie procesu logowania do konta i pozostawić proces w środku z powodu częstych przerw, awarii technicznych i przerw. Ale teraz wszystko zmienia się za pomocą tego modułu społecznościowego Prestashop, który umożliwia klientom rejestrację bezpośrednio przy pomocy kont mediów społecznościowych. Ponadto istnieje również "Szybkie logowanie“? facility in this Prestashop social login module, which helps in the faster account login by eliminating the need to fill any account details.

Świetna funkcjonalność i swoboda w administrowaniu sklepem Teraz administratorzy sklepu mogą łatwo włączać i wyłączać konta mediów społecznościowych swoich klientów za pośrednictwem zaplecza. Prestashop Social login plugin zapewnia również administratorowi sklepu swobodę wprowadzania zmian w tekście łącza do logowania i nagłówka paska społecznościowego. Co więcej, ten moduł społecznościowy Prestashop pozwala administratorowi sklepu decydować o wyświetlaniu ikon społecznych w pionie lub poziomie, zgodnie z ich zainteresowaniem.

Pomaga w śledzeniu historii mediów społecznościowych klientów Dzięki tej wtyczce Prestashop Social Login właściciele sklepów mogą z łatwością śledzić historię mediów społecznościowych swoich klientów za pomocą szczegółowych raportów. Mogą także uzyskać kluczowe informacje o najczęściej używanych platformach społecznościowych przez klientów, dzięki czemu można skuteczniej reklamować swoje produkty na tych portalach społecznościowych.

Odgrywa kluczową rolę w zwiększaniu świadomości marki i sprzedaży produktów Angażując klientów w swoją witrynę i reklamowane produkty, sklep e-commerce może łatwo wpłynąć na ludzi, którzy dokonają zakupu za pośrednictwem swojej witryny e-commerce. Moduł społecznościowy Prestashop pomaga również zwiększyć świadomość marki i globalny urok marki, gdy odwiedzający Twoją witrynę dzielą się swoimi pozytywnymi opiniami, opiniami, opiniami i recenzje produktu z członkami rodziny i przyjaciółmi. W ten sposób doceniamy to, że inni użytkownicy witryny są bardziej skłonni do reklamowanych produktów i przygotowuje je do zakupu za pośrednictwem sklepu e-commerce.

Tak więc, wraz z rosnącym wykorzystaniem mediów społecznościowych w środowisku biznesowym, jest to złota szansa dla twojej organizacji handlu elektronicznego na skonsolidowanie pozycji rynkowej za pomocą tego modułu społecznościowego Prestashop. To zaangażowanie społeczne z Twoimi klientami będzie bardzo korzystne dla Twojej organizacji biznesowej pod względem sprzedaży produktów i współczynników konwersji. Przygotuj się, aby zamówić moduł społecznościowy Prestashop z naszej strony www.knowband.com i ponownie napisać o swoim przeznaczeniu biznesowym.

To również Cię zainteresuje:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *