Zalety korzystania z Reesual Checkout Prestashop

Mając to na uwadze, wprowadziliśmy zadziwiająco szybsze i bezproblemowe zakupy w Twoim sklepie – wszystko nowe "Prestashop Responsive Checkout "

Przy prawie połowie ruchu w witrynie pochodzącego z urządzeń mobilnych bardzo ważne jest, aby mieć responsywny projekt strony kasy Twojej witryny.

Prestashop One Page Responsive Super Checkout jest zaprojektowany specjalnie dla rozmiaru ekranu używanego przez klienta. Responsywny projekt tego rozszerzenia jest nie tylko przyjemny dla oczu, ale także poprawia konwersje, zapewniając klientom szybsze i łatwiejsze doznania.

Bezpłatna i szybka realizacja transakcji

Elastyczne wzornictwo ma na celu zapewnić płynniejszą i szybszą nawigację. Uważnie i inteligentnie rozważamy każdy szczegół procesu zakupu, aby proces płatności był bezproblemowy dla użytkowników. Dostosowując się do dowolnego rozmiaru ekranu, to rozszerzenie zapewnia Twoim klientom przyjazne dla użytkownika doładowanie. Ogólna szata graficzna jest tak jasna, prosta i łatwa do zrozumienia, że ​​pozwala klientom skupić się na złożeniu zamówienia.

Na urządzeniach mobilnych nieruchomość na stronie staje się bardzo ograniczona, dlatego podsumowanie zamówienia i inne szczegóły strony kasy się na dole po prawej stronie ekranu telefonu komórkowego. Pomaga to klientom w ukończeniu zakupu przy mniejszym przewijaniu, co ostatecznie zwiększa liczbę zamówień w Twoim sklepie.

SEO-

Google faktycznie zaleca strony internetowe, które korzystają z elastycznego projektowania, aby uzyskać wyższą pozycję w rankingu w wynikach wyszukiwania. Dzieje się tak, ponieważ posiadanie jednego adresu URL dla każdej strony na wszystkich urządzeniach ułatwia klientom interakcję z witryną. Ponadto użycie pojedynczego adresu URL zapobiega przekierowaniu, co skraca czas wczytywania, umożliwiając Google szybsze indeksowanie witryny.

Lepsze współczynniki konwersji –

Dzięki responsywnej realizacji transakcji zoptymalizowanej pod kątem wszystkich rozmiarów ekranu, firmy będą mogły kierować reklamy na większą liczbę użytkowników mobilnych. To z kolei dodatkowo promowałoby większą sprzedaż i konwersje.

Wnioski

Tak, jest responsive checkout lepszą metodologią dla sklepów eCommerce do zwiększone przychody optymalizacja generacji i konwersji?

W Knowband opracowujemy odpowiednie podejście do dostarczania mobilnego doświadczenia, aby pomóc firmom w osiągnięciu ich celów. Jeśli szukasz tego samego, skontaktuj się z nami.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *