Rozszerzenia Marketplace PrestaShop, które są koniecznością dla dowolnego sklepu internetowego

PrestaShop Marketplace Extensions that are a Must for any Online Store

Marketplaces są postrzegane jako nowe medium zaangażowania biznesowego wielu społeczności kupujących i sprzedających na całym świecie. Są jednym miejscem, w którym ludzie mogą jednocześnie kupować i sprzedawać swoje produkty online. Jest to wspaniała platforma do usprawnienia biznesu online w sposób płynny, bez żadnych przeszkód. Poza tym rynki

Jeśli nie widziałeś znacznego wzrostu sprzedaży i konwersji przez długi czas, nadszedł czas, aby skorzystać z wiedzy różnych Rozszerzenia Marketplace PrestaShop na szybką zmianę biznesu. Rozszerzenia te są oparte na responsywnym projekcie strony internetowej, dzięki czemu można je stosować na różnych urządzeniach, takich jak komputery stacjonarne, laptopy, smartfony i tablety, do kierowania na dużą grupę użytkowników. Omówmy różne funkcje i funkcjonalności tych rozszerzeń Knowband, które sprawiają, że są idealnym wyborem dla wielu właścicieli sklepów eCommerce.

1. Moduł Marketplace PrestaShop

To Moduł PrestaShop jest przeznaczony do wspierania różnych małych i średnich właścicieli sklepów eCommerce w celu zwiększenia ich sprzedaży w dużym stopniu. Przy pomocy tego rozszerzenia na rynku możliwe jest teraz bezpośrednie połączenie ze społecznością sprzedającego i kupującego bez udziału pośredników. Chociaż istnieje wiele sklepów na rynku, które można eksplorować, ale wyłoniły one niszowe miejsce wśród różnych dostępnych rozszerzeń PrestaShop Marketplace. Oto kilka różnych funkcji, które sprawiają, że to rozszerzenie PrestaShop dla konwersji jest najlepszym wyborem dla sklepów eCommerce.

 • Obsługuje różne motywy, sklepy i przeglądarki, aby zapewnić maksymalną obsługę klienta.
 • Oferuje łatwą do sprzedania możliwość rejestracji dla kupujących w celu umożliwienia szybkiej sprzedaży.
 • Zawiera szczegółowe informacje o liście sprzedawców, opiniach sprzedawców i profilu sprzedawcy w celu szybkiego podjęcia decyzji.
 • Zapewnia różne udogodnienia, takie jak dostosowywanie prowizji, ustawienie profilu sprzedawcy, uwzględnianie społecznych adresów URL i inne podobne elementy w celu zwiększenia sprzedaży.

2. PrestaShop Marketplace Low Stock Alert Addon

Teraz łatwiej jest śledzić ilość produktów i otrzymywać na czas ostrzeżenia o niewielkiej ilości w sklepie na rynku za pomocą tego PrestaShop Marketplace Dodatki. Niektóre funkcje wtyczki PrestaShop Marketplace są następujące:

 • Udostępnia funkcję włączania / wyłączania powiadomienia o niskim stanie produktu.
 • Obsługuje łatwą instalację i konfigurację.
 • Kompatybilny z wieloma językami, SSL i innymi sklepami eCommerce.
 • Możliwość zmiany ilości produktu w celu otrzymania powiadomienia o niskim stanie zapasów.

3. PrestaShop Marketplace Sprzedawca Addon faktury

Teraz klienci w sklepach marketplace mogą teraz pobierać faktury za swoje zamówienia z informacjami o sprzedawcy w szybki i bezbłędny sposób. Po zainstalowaniu tego PrestaShop Marketplace Sprzedawca Addon faktury, możesz szybko otrzymać fakturę. Oto kilka cech, które czynią je jednymi z najlepszych Rozszerzenia Marketplace PrestaShop bez drugiej opinii.

 • Możliwość wyboru wielu układów faktur.
 • Funkcjonalność, aby wyłączyć moduł dla wybranych sprzedawców.
 • Udostępniaj funkcję dostosowywania, aby zmienić prefiks faktury, ukryj nazwę sklepu lub logo i inne podobne funkcje.
 • Działa z wieloma sklepami, SSL i wieloma językami.
 • Łatwa instalacja i konfiguracja.

Jeśli masz sklep PrestaShop, te Rozszerzenia wiedzy są idealnym uzupełnieniem obiecującej przyszłości biznesu online. Korzystając z tych rozszerzeń PrestaShop Marketplace, teraz łatwiej jest zwiększyć wydajność i popularność Twojego sklepu marketplace. Odwiedź ten sklep Knowband i zapoznaj się z rozszerzeniami PrestaShop dla sklepów giełdowych, aby uzyskać prosty ruch, konwersje i sprzedaż w witrynie.

To również Cię zainteresuje:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *