Oferuj kupony urodzinowe swoim klientom PrestaShop i zdobywaj ich lojalność

email-birthday-coupon-prestashop-addon

Najlepszym sposobem na zatrzymanie klientów jest ich zachwycanie i tworzenie z nimi więzi emocjonalnej. Dodatek do kuponu urodzinowego Prestashop pomoże Ci nawiązać więź z lojalnymi klientami. Kupony to doskonały sposób na uzupełnienie Twojego online marketing starania. Chociaż te rabaty lub oferty mogą czasami pozostać niezauważone, spersonalizowana wiadomość będzie łatwo przykuć uwagę konsumentów. Możesz teraz rozszerzyć zakres swojego sklepu eCommerce o życzenia e-mailowe. Daj klientom specjalne kody promocyjne, aby życzyć im wszystkiego najlepszego. W określonym terminie moduł wyśle ​​maile z ciepłymi pozdrowieniami i rabatami. Nie tylko dla Twoich klientów, ale także dla Twojej marki, urodziny mogą być prawdziwą ucztą. Poświęć czas na budować kampanie które sprawią, że klienci poczują się dobrze w tym wyjątkowym dniu.

Dodatek do kuponu urodzinowego PrestaShop

Wysyłaj e-maile do klientów w dniu ich urodzin za pomocą dodatku PrestaShop Birthday Coupon. Wyzwalacze wiadomości e-mail mogą być wysyłane w dniu urodzin lub na kilka dni przed lub po ich urodzinach. Ponadto wyślij im e-mail z gratulacjami z okazji pierwszej rocznicy założenia konta. To jeden ze sposobów na utrzymywanie kontaktu z klientami i dawanie im powodu do powrotu do Twojego sklepu. W rezultacie jest to doskonałe narzędzie do zadowolenie konsumenta oraz oferowanie ofert promocyjnych na specjalne okazje. Rzuć okiem! Dodatek do kuponu urodzinowego do wysyłania unikalnych i dostosowanych wiadomości e-mail. Moduł Kupon Urodzinowy jest również dostępny na Sklep PrestaShop Addon.

Najważniejsze cechy dodatku do kuponu urodzinowego PrestaShop

Niektóre z najlepszych funkcji tego niesamowitego dodatku zostały zebrane tutaj w celach informacyjnych.

PrestaShop-Birthday-Coupon-Addon-E-mail-powiadomienie

Łatwe tworzenie kuponów: Dodatek do kuponu urodzinowego Prestashop ułatwia administratorowi generowanie kuponów lub bonów upominkowych. W dowód wdzięczności możesz udzielić rabatu na kolejny zakup lub produkt gratis. W kilku prostych krokach możesz ustawić liczbę rabatów, procent i darmowe prezenty. Możesz również określić, jak długo kupony będą ważne.

Wybierz wydarzenie: Dzięki modułowi kuponów urodzinowych Prestashop możesz wysyłać wyzwalacze e-mail na dwie oddzielne okazje. Możesz złożyć go w dniu urodzin klientów lub gdy ich konta są otwarte od roku. W obu przypadkach kupony i e-maile można tworzyć i personalizować w kilku prostych krokach.

Prosta konfiguracja poczty e-mail: Kupon urodzinowy Prestashop zawiera wiele domyślnych szablonów wiadomości e-mail do wyboru. Administrator może również personalizować e-maile i wprowadzać dowolne poprawki. Dzięki wielojęzycznej kompatybilności możesz przesyłać swoje życzenia w różnych językach.

Zasady ograniczeń: W razie potrzeby możesz ograniczyć kraje, które mogą skorzystać z ofert. Możesz także wyeliminować kategorie, na które nie chcesz udzielać rabatów. Wystarczy teraz wybrać grupy, do których zostaną zastosowane ograniczenia.

Analiza statystyczna: Administrator ma dostęp do całego raportu strategii marketingowej. Dostępne są zarówno graficzne, jak i tabelaryczne reprezentacje wyprodukowanych kuponów i ich statusu.

Korzyści oferowane przez dodatek do kuponu urodzinowego

  1. Spraw, aby Twoi klienci czuli się wyjątkowo w ich wyjątkowym dniu, aby nawiązać osobistą więź.
  2. W ich urodziny, dając spersonalizowane doświadczenie dla klientów zwiększy lojalność wobec marki.
  3. Klienci kupują więcej w sklepie internetowym jeśli otrzymają darmowe kupony w dniu urodzin.
  4. Mogą łatwiej sfinalizować zakup za pomocą kupon gotowy do użycia kody.

Dodaj Moduł kuponów urodzinowych zaskoczyć klientów ofertami i rabatami! Zapewnij swoim klientom satysfakcjonujące wrażenia w ich urodziny i spraw, aby poczuli się wyjątkowo w tym wyjątkowym dniu! Aby uzyskać pomoc dotyczącą modułów eCommerce, skontaktuj się z nami pod adresem support@knowband.com.

Może chcesz przeczytać:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *