How to acquire relevant email lists through PrestaShop MailChimp Integrator Addon | Knowband

Jak zdobyć odpowiednie listy e-mailowe za pomocą PrestaShop MailChimp Integrator Addon?

Dla właścicieli sklepów e-commerce skutecznym sposobem pozyskiwania klientów były wiadomości e-mail. Różni kupcy przyjmują wiadomości e-mail jako wystarczające narzędzie do łatwego dotarcia do potencjalnych klientów. Chociaż to był szum e-mail marketingu był martwy od lat, pozostaje niezwykle cennym atutem dla małych i początkujących właścicieli firm.

Mówiąc o start-upach e-commerce i małych firmach, PrestaShop jest jedną z najpopularniejszych platform wśród nich. Duża liczba start-upów e-commerce, małych i średnich Firmy eCommerce już zaczynają kołysać się na platformie PrestaShop. Tak więc, skorzystajmy z okazji, aby oświecić kilka wskazówek, które można wykorzystać do zdobycia odpowiedniej listy e-mail na Sklep PrestaShop.

Instalacja PrestaShop MailChimp Integrator– Domyślna instalacja PrestaShop nie zarządza funkcjami przechwytywania poczty e-mail. Możesz zobaczyć identyfikatory e-mail i inne dane klientów tylko wtedy, gdy z powodzeniem złożyć zamówienie w sklepie lub jeśli są już zarejestrowane w witrynie PrestaShop. Jedynym sposobem na wprowadzenie funkcji przechwytywania wiadomości e-mail jest zainstalowanie modułu PrestaShop, który używa agentów przechwytywania wiadomości e-mail do tworzenia listy wiadomości e-mail w swoim sklepie.

W tej samej ścieżce MailChimp jest dobrze znanym agentem do przechwytywania wiadomości e-mail i przechwytywania wiadomości e-mail wykorzystywanym przez sprzedawców w całym świecie online. Dlatego warto byłoby zintegrować dodatek do integratora PrestaShop MailChimp, aby wykonać tę użyteczną funkcję.

Użyj formularzy w swojej witrynie, aby przechwytywać dane e-mail– Dane e-mail, które zbieramy z różnych źródeł i platform, mogą nie zawsze być przydatne. W większości przypadków trafiają do folderu spamu odbiorcy. Jest to pewien przypadek, że trafią do spamu, ponieważ dane e-mail nie zawsze będą pasować do tego, co oferujesz.

Formularz subskrypcji newslettera

 

W przeciwieństwie do tego dane e-mail zbierane bezpośrednio od użytkowników witryny są bardziej odpowiednie i mają większe szanse na konwersję. Możesz skorzystać z dodatku do integratora PrestaShop MailChimp, aby przechwytywać identyfikatory e-mail z różnych formularzy w Twojej witrynie. Przykładem formularzy, które można wykorzystać, są:

  • Formularz rejestracji konta
  • Formularz kasowy dla gości
  • Formularz adresu
  • Formularz subskrypcji newslettera
  • Bezpłatne pobieranie-formularz
  • Formularz rejestracji wydarzenia

Skorzystaj z funkcji automatycznego przechwytywania wiadomości e-mail z dodatku integratora PrestaShop MailChimp– Każdy efektywny integrator MailShhyp PrestaShop ma unikalną zdolność przechwytywania i wysyłania identyfikatorów e-mail do listy MailChimp, gdy tylko użytkownik wprowadzi swój identyfikator e-mail w polu e-mail i zamazuje formularz tam. Przez zamazywanie rozumiemy, że synchronizuje on identyfikator e-mail klienta automatycznie, gdy tylko użytkownik wyjdzie z pola adresu e-mail. Teraz, gdy pola poczty e-mail są używane w wielu rodzajach formularzy w Twojej witrynie (wymienionych powyżej), możesz mądrze używać tych formularzy do tworzenia własnych danych e-mail składających się z bardziej odpowiednich użytkowników. Przechwytywanie danych e-mail z własnej witryny zapewnia, że ​​jest to odpowiedni użytkownik, który może być zainteresowany Twoją firmą.

Wreszcie,

Istnieje wiele różnych agentów do przechwytywania poczty, takich jak MailChimp i Mailigen, które można wykorzystać do własnych celów. Najpierw musisz mieć subskrypcję tych agentów, aby użyć ich w swojej witrynie. Posuwając się naprzód z agentami, będziesz potrzebować mądrego Moduł PrestaShop który może wykonać dla ciebie powyższe funkcje. Moduł Prestashop Mailigen i MailChimp Integrator to dobry wybór, jeśli chcesz przygotować ogromną listę e-mail zawierającą wiele istotnych identyfikatorów e-mail. Mailigen i MailChimp Integrator to moduł Prestashop, który pozwala administratorowi na subskrybowanie klientów na listy Mailigen i MailChimp. W konsekwencji synchronizuje identyfikator e-mail klienta z kontami Mailigen i MailChimp. Posiada funkcję inteligentnej synchronizacji, która automatycznie przechwytuje i synchronizuje identyfikator e-mail klienta, gdy tylko wyjdzie z pola adresu e-mail.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *