Jak zbudować witrynę e-commerce Prestashop?

How-to-build-a-PrestaShop-eCommerce-Website

Przeniesienie biznesu offline do online to nowoczesny trend w branży biznesowej. Nie tylko sprzedaż online przynosi korzyści na różne sposoby, ale także zwiększa zasięg marki. Pomimo tego trendu, różni kupcy wątpią w to, że budowanie strona eCommerce wymaga kodowania i technologii. Ale prawda jest taka, że ​​zbudowanie internetowej witryny biznesowej nie wymaga tyle kodowania. Nowoczesne platformy internetowe, takie jak PrestaShop, to niesamowite rozwiązania do tworzenia witryny eCommerce bez pisania nawet jednej linijki kodu. Nie tylko PrestaShop pozwala na wybór spośród wielu opcji konfiguracji strony internetowej, ale także wszystkie strony internetowe mogą być zarządzane bez ekspertów technicznych. Sprzedawcy internetowi twierdzą, że PrestaShop jest najłatwiejszą platformą do tworzenia i konfigurowania interfejsu internetowego. Co więcej, PrestaShop oferuje szeroką gamę gotowych motywów i szablonów, które sprzedawcy mogą wybrać do swojego sklepu internetowego.

Stwórz swoją witrynę zakupów online za pomocą Prestashop

stwórz-swoją-stronę-zakupów-online-z-pomocą-prestashop

Wybierz dostawcę usług hostingowych:

Pierwszym krokiem przed przystąpieniem do tworzenia stron internetowych PrestaShop bez kodu jest wybór nazwy domeny i dostawcy hostingu. Ponadto przed wyborem hostingu Presta Web należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Na przykład nie zawsze powinieneś wybierać tańsze plany hostingowe. Zamiast tego możesz również rozważyć pojemność i szybkość przechowywania na szczycie listy. Obecnie dostępnych jest różnych dostawców hostingu, którzy oferują przydatny plan hostingowy. Nie tylko odpowiedni dostawca hostingu będzie ważny dla Twojego sklepu internetowego, ale także nazwa domeny jest tym, co przyciąga użytkowników na stronę. Dlatego zawsze dobrze jest wybrać idealną nazwę domeny dla swojej firmy.

Instalacja PrestaShop:

Po wybraniu odpowiedniego planu hostingowego, drugą i najważniejszą częścią jest instalacja PrestaShop. Ponadto możesz odwiedzić Oficjalna strona PrestaShop za instalację PrestaShop na Twoim serwerze hostingowym. Tam będziesz miał opcje do wyboru dla wersji PrestaShop dla Twojego sklepu. Odwiedzający mogą również zapoznać się z funkcjami i ofertami różnych wersji PrestaShop. Po sfinalizowaniu wersji sklepu internetowego Presta kolejnym krokiem jest wybór planu abonamentowego. Wybierz plan subskrypcji zgodnie z Twoimi potrzebami i omówmy następny krok.

Dostosuj swój sklep:

dostosuj swoją witrynę e-commerce

Po pomyślnym wykonaniu powyższych kroków zespół PrestaShop udostępni Ci dane administratora sklepu za pośrednictwem poczty. Co więcej, po zalogowaniu się za pomocą udostępnionych danych otrzymasz różne opcje dostosowania swojego sklepu internetowego. Na przykład możesz zaprojektować żądany układ witryny internetowej eCommerce, korzystając ze wszystkich gotowych narzędzi. Co więcej, oto kroki, aby zbudować idealny sklep Presta Online.

  • Wybierz idealny wygląd:


Sprzedawcy internetowi mogą znaleźć nieograniczone możliwości dostosowywania wyglądu swojej witryny. Co więcej, będą wymagać banerów, logo i obrazów marki, aby dostosować swój sklep internetowy. Nie tylko mogą wybrać wygląd swojego sklepu internetowego, korzystając z gotowych opcji oferowanych przez PrestaShop, ale także w każdej chwili mogą modyfikować układ.

  • Projekty stron produktów:

W tej części należy bardzo uważać, umieszczając informacje na stronach produktów. Ponadto nie tylko należy wspomnieć o jasnych i dokładnych zdjęciach produktów, ale także zachować krótkie i informacyjne dane. Co więcej, zwiększa to szansę na podjęcie decyzji przez klientów, gdy zobaczą względne i trafne informacje na stronie produktu pożądanego produktu.

dostosowywanie produktów

Ponadto sprzedawcy, którzy chcą założyć swój sklep internetowy PrestaShop, muszą dbać o atrakcyjność strony produktu dla odwiedzających sklep. Domyślne narzędzia PrestaShop pozwalają na projektowanie intratnych i ulepszanie stron produktów. Jeśli jednak szukasz dodatkowych dostosowań do swoich stron produktów PrestaShop. Knowband Konfigurator produktów PrestaShop i efekt dekoracji strony internetowej to dwa najbardziej przydatne dodatki.

opinie-strona-dekoracyjna-efekt

  • Opcje wysyłki i płatności:

Po pomyślnym zaprojektowaniu stron głównych i stron produktów, kolejnym krokiem jest zdefiniowanie opcji wysyłki i płatności. W tym kroku możesz dodać opcje płatności zgodnie z potrzebami. Najbardziej powszechnie stosowany metoda płatnościs w PrestaShop to PayPal, Płatność przy odbiorze, karty kredytowe, płatności Google i wiele innych. Wraz z metodami płatności możesz również zaprojektować metody wysyłki, stosując różne warunki z zaplecza PrestaShop. Konieczne jest również, aby proces realizacji transakcji był prosty, aby zwiększyć zaangażowanie klientów i zmniejszyć wskaźnik porzucania koszyków. Na przykład możesz również skorzystać z One Page Supercheckout oferowanego przez Knowband, aby uprościć proces realizacji transakcji dla swoich klientów.

Korzyści z korzystania ze strony internetowej PrestaShop eCommerce:

Konfigurowalna platforma:

PrestaShop słynie z oferowania wielu opcji dostosowywania. Nie tylko PrestaShop oferuje sprzedawcom internetowym do wyboru ponad 2000 szablonów sklepów, ale także sprzedawcy mogą wybrać istniejące motywy, a nawet zaprojektować je, jeśli uznają to za potrzebne. Ponadto PrestaShop to platforma oparta na PHP. Jeśli znasz podstawowe kodowanie PHP, możesz dostosować Presta w dogodnym dla siebie czasie. Jeśli nie wiesz, jak kodować i chcesz dostosować swój sklep internetowy PrestaShop, możesz użyć najlepszych dodatków Presta Knowband do swojego sklepu. Nie tylko moduły pozwolą Ci cieszyć się dodatkowymi funkcjami w Twojej firmie PrestaShop, ale także nie wymagają do zarządzania znajomością PHP.

Korzyści z używania PrestaShop

Pomocna społeczność sprzedawców:

Z punktu widzenia pomocy PrestaShop to bez wątpienia jeden z najlepszych wyborów. Co więcej, jeśli utkniesz w problemach podczas konfigurowania sklepu internetowego. Możesz znaleźć wiele bezpłatna pomoc na forach PrestaShop (stworzonych dla wsparcia PrestaShop).

Aspekt SEO:

Jeśli chcesz zwiększyć ruch klientów za pomocą optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, administratorzy mogą również skorzystać z narzędzi SEO. Co więcej, dobrą praktyką jest zawsze używanie czystego adresu URL witryny, aby wywrzeć pozytywny wpływ na odwiedzających.

Jaki jest haczyk?

Jeśli szukasz odpowiedniego rozwiązania do tworzenia stron eCommerce bez kodu, PrestaShop jest z pewnością właściwym wyborem. Powodem tego samego jest to, że opanowanie administratorów PrestaShop nie wymaga wiele umiejętności kodowania ani umiejętności technicznych. W Knowband oferujemy rozwiązania do tworzenia witryn eCommerce dla społeczności sprzedawców online. Możesz zatrudnić, aby rozpocząć pracę nad swoimi projektami i niestandardowymi rozwiązaniami dla platform eCommerce. Jesteśmy również dostępni pod adresem support@knowband.com na szybką dyskusję na temat wymagań dotyczących tworzenia stron internetowych i aplikacji.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *