Co PrestaShop 1.7 przynosi swoim klientom eCommerce?

What does PrestaShop 1.7 brings for its eCommerce customers? | Knowband

PrestaShop to jedna z takich platform, która w krótkim czasie wygenerowała wiele emocji i ekscytacji dzięki swoim niesamowitym funkcjom i funkcjonalnościom. Ta platforma eCommerce natychmiast przyciągnęła uwagę różnych właścicieli witryn PrestaShop i dodała nowe funkcjonalności do każdego stabilnego wydania PrestaShop. Aby oferować bardziej ekscytujące funkcje klientom eCommerce, PrestaShop wkrótce pojawi się z nowym Wersja PrestaShop 1.7 który jest obecnie w fazie rozwoju. Wersja próbna PrestaShop 1.7.0.0 Beta 1 jest jednak dostępna do pobrania pod adresem ten link.

Najnowsza wersja ma na celu zmianę scenariusza biznesowego eCommerce z wieloma ekscytującymi nowymi funkcjami i funkcjami. Jeśli nadal pracujesz ze starszą wersją platformy PrestaShop, czas uaktualnić swój sklep internetowy do najnowszej wersji PrestaShop 1.7. Jest pełen szerokiej gamy funkcji, funkcjonalności i Wtyczki PrestaShop które mogą pomóc w optymalizacji wydajności Twojego sklepu. Daj nam znać omówić różne funkcje, które mają być zawarte w najnowszej wersji PrestaShop.

Szybszy i czysty rdzeń ze względu na obecność funkcji jako modułów

Wraz ze wzrostem kodowania platformy PrestaShop z dnia na dzień robi się coraz wolniej. W celu poprawić wydajność PrestaShop, nowa wersja PrestaShop 1.7 sprawi, że rdzeń będzie lżejszy, usuwając różne funkcje i dodając je ponownie jako moduły. Nowa platforma PrestaShop 1.7 usunęła te funkcje i dodała je jako moduły w nowej wersji PrestaShop. Pozwól nam sprawdzić te funkcje.

  • Wiele sklepów.
  • Informacje o magazynie i dostawcy.
  • Cały system wysyłki.
  • Obsługa wielu walut.
  • Obsługa wielu języków.

Zapewnia lepszą ochronę hasłem-

Wcześniejsze wersje PrestaShop miały zabezpieczenia hasłem oparte na algorytmie md5, który stał się przestarzały w obecnym scenariuszu eCommerce. Dzięki nowej platformie PrestaShop 1.7 zwiększono bezpieczeństwo haseł dzięki dostępności bardziej zaawansowanego algorytmu.

Obecność odświeżonej strony produktu

Dzięki tej platformie PrestaShop 1.7, która jest obecnie w fazie rozwoju, właściciele sklepów PrestaShop będą mogli łatwiej zarządzać modułami. Pojawi się zakładka, która pomoże ci sprawdzić zainstalowane moduły, zarządzanie nimi PrestaShop Addons?that are waiting for an action and also discover the other helpful plugins for your online business.

Oferuje lepszą konfigurację produktu-

Przed wydaniem tej wersji PrestaShop wcześniejsze wersje PrestaShop miały ograniczone możliwości zarządzania i konfiguracji produktu. Konfiguracja produktu została wcześniej ograniczona w celu umożliwienia lub wyłączenia produktów, dostarczając je do sprzedaży lub nie wraz z wypełnianiem ogólnych informacji. Ta nowa wersja będzie oferować ulepszoną stronę produktu, zapewniającą szybkie dodawanie produktów, odświeżony interfejs, skróty, automatyczne zarządzanie kombinacjami i wiele więcej. Niektóre z podstawowych funkcji, które mają zostać włączone do tej platformy PrestaShop 1.7 do konfiguracji produktu, to:

  • Pole ISBN dla sprzedawców książek.
  • Pole ASIN do synchronizacji z Amazon.
  • Możliwość wyświetlania informacji o cenie w koszyku. Jest to ważny element dla właścicieli sklepów, którzy sprzedają poniżej cen MAP.
  • Obecność konfigurowalnych kart produktu, które są obecne na całym świecie lub na poszczególnych produktach.

Umożliwia back office dostęp do komunikatów o błędach i profilowanie debugowania-

Funkcje tej nowej platformy PrestaShop 1.7 składają się z różnych wbudowanych funkcji w konfiguracji ustawień zaawansowanych, zapewniających łatwe włączanie i wyłączanie bez żadnego kodowania. To naprawdę niesamowita funkcja Twórcy PrestaShop ponieważ pomagają szybko rozwiązywać problemy w sklepie.

Jest wyposażony w integrację blogów-

Włączenie bloga nie było dostępne we wcześniejszej wersji PrestaShop, która jest jednym z podstawowych elementów sklepu eCommerce do celów SEO. Jednak dzięki nowej platformie PrestaShop 1.7 ten krytyczny problem zostanie rozwiązany.

Składa się z czystych adresów URL-

Dzięki tej nadchodzącej platformie PrestaShop 1.7 nie ma potrzeby usuwania numerów identyfikacyjnych z adresów URL produktów, kategorii i CMS. Nowa wersja będzie zawierała przyjazny adres URL w panelu ustawień PrestaShop, który można łatwo włączyć lub wyłączyć w celu zwiększenia wydajności SEO.

Do tej pory trzymamy kciuki za nadchodzącą wersję PrestaShop 1.7, która z pewnością zmieni scenariusz eCommerce po jego uruchomieniu. Poczekajmy na zakończenie fazy rozwoju, aby "królik został w końcu wyciągnięty z kapelusza", aby poprawić funkcjonalność twojego sklepu PrestaShop.

To również Cię zainteresuje

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *