6-must-have-social-media-addons-for-your-prestashop-store

6 Must-Have Social Media Addons dla Twojego sklepu PrestaShop

Szukasz skutecznych dodatków do mediów społecznościowych na swojej stronie Prestashop? Dostępnych jest wiele wtyczek mediów społecznościowych, które pomogą Ci zdobyć zaangażowanie społecznościowe, zwiększyć jakość ruchu w Twoim sklepie i uzyskać więcej konwersji. W tym artykule wymieniłem dodatki społecznościowe 6, które będą pomocne dla Twojego sklepu Prestashop. Sprawdź je.

1. PrestaShop

login społecznościowy

PrestaShop Social Loginizer jest jedną z najlepszych Dodatki PrestaShop, specjalnie zaprojektowane w celu poprawy komfortu użytkowania przez uproszczenie procesu rejestracji. Moduł oferuje do 15 opcje logowania społecznościowego, w tym Facebook, Google, Instagram, Twitter, Linkedin, Amazon, PayPal, Live, WordPress, Dropbox, Yahoo, GitHub, Disqus, Foursquare i VKontakte. Zachęca do szybkiej rejestracji i zmniejsza zmęczenie hasłem. Dzięki PrestaShop Social Loginizer możesz śledzić całkowitą liczbę rejestracji i całkowite logowanie z różnych kont w mediach społecznościowych. Możesz dostosować opcje logowania, a także wybrać strony, na których chcesz pokazać blok logowania społecznościowego, na przykład na stronie głównej, stronie produktu, stronie kategorii, stronie kasy itp.

2. Galeria sklepu PrestaShop Instagram

Galeria sklepu PrestaShop Instagram addon dodaje atrakcyjną sekcję Galerii Instagram na twojej stronie PrestaShop. Galeria Instagram składa się z postów pobieranych z Instagrama przy użyciu określonych hashtagów. Tak więc, w zasadzie za pomocą tego modułu, możesz zdefiniować hashtagi, dla których chcesz pobrać powiązane obrazy i zmapować swoje produkty na tych obrazach. Moduł upodabnia go do postów do kupowania na Instagramie i oferuje wiele dostosowań, które pozwalają dostosować wygląd i głupstwo galerii PrestaShop Instagram.

3. PrestaShop

sklep fb

Sklep PrestaShop FB addon pomaga właścicielom sklepu PrestaShop zintegrować swój sklep internetowy z ich stroną biznesową na Facebooku. Moduł pozwala wyświetlać produkty ze sklepu na stronie na Facebooku, w zakładce „Kup teraz”. Jest również znany jako sklep na Facebooku. W tym module możesz wybrać kategorie i produkty, które chcesz wyświetlać w swoim sklepie na Facebooku. Możesz także ustawić limit produktów, które chcesz promować. Możesz również śledzić ruch przychodzący do Twojej witryny za pośrednictwem sklepu na Facebooku, podając swój identyfikator Google Analytics.

Uwaga: Aby korzystać z tego modułu, musisz mieć minimum polubień 2K na swojej stronie na Facebooku.

4. PrestaShop

PrestaShop Facebook Share and Win Discount to niesamowite narzędzie do nagradzania użytkowników za promowanie Twoich produktów. Ten dodatek umożliwia udzielanie użytkownikom zniżek za każdym razem, gdy udostępniają Twój produkt na swojej ścianie na Facebooku. Zwiększa to nie tylko widoczność produktu, ale także zachęca do wypowiadania się. Moduł dodaje przycisk Facebook „Udostępnij, aby uzyskać zniżkę” na stronach produktów. PrestaShop Facebook Share and Win Discount addon pozwala również zapewnić stałą wartość rabatu lub pewien procent zniżki dla klientów. Możesz określić wartość rabatu i ustawić jego ważność.

5. PrestaShop

PrestaShop Twitter Feed addon pomaga wyświetlać posty na twitterze w swojej witrynie PrestaShop. Ten dodatek oferuje mnóstwo dostosowań, dzięki czemu Twój kanał Twitter będzie wyświetlany w stopce, lewej kolumnie lub prawej kolumnie witryny. Możesz także wybrać, gdzie chcesz wyświetlać swoje tweety, na przykład na stronie głównej, stronie logowania, stronie produktu, stronie kategorii, stronie konta. Dodatek do kanału PrestaShop na Twitterze umożliwia ustawienie limitu tweetów. Możesz wybrać motyw Jasny lub Ciemny dla widżetu Twittera. Aby wprowadzić dalsze zmiany bez dotykania sekcji kodowania, możesz użyć opcji Niestandardowy CSS.

6. PrestaShop

PrestaShop Zamów udostępnianie społecznościowe

PrestaShop Zamów udostępnianie społecznościowe addon pozwala klientom udostępniać szczegóły zamówienia na wielu platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter Google+ i umożliwia wprowadzanie niestandardowych zmian zgodnie z Twoimi wymaganiami. Zasadniczo pomaga klientom zasugerować lub podzielić się słowem na temat swojego zamówienia / produktu z przyjaciółmi społecznościowymi, a tym samym zapewnia temu ostatniemu bezpośredni link do sprawdzenia produktu.

Słowo końcowe

Posiadanie dodatków do mediów społecznościowych może sprawić, że Twoja marka, jak również odwiedzający sklep będą interesujący. Mam nadzieję, że ten artykuł na temat „Niezbędnych dodatków do mediów społecznościowych 6 dla Twojego sklepu Prestashop” pomógł ci znaleźć najlepsze i odpowiednie moduły mediów społecznościowych dla Twojej witryny. Jeśli uznasz te informacje za przydatne, daj mi znać, zostawiając komentarz poniżej lub jeśli potrzebujesz pomocy w dowolnym module, możesz skontaktować się z nami pod adresem support@knowband.com

Przeczytaj także:

10 Korzyści z logowania społecznościowego w eCommerce

Marketing w mediach społecznościowych dla handlu elektronicznego: praktyki i strategie do naśladowania


Manish Barthwal

Manish Barthwal

Following his passion for writing, Manish has been providing value to his readers through his write-ups. He predominantly writes for the e-commerce industry. Apart from writing, Manish's love for cricket is unmatchable. He is an ardent cricket fan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *