Ukryj pola wprowadzania dla niepełnosprawnych języków w OpenCart podczas dodawania nowej kategorii

Hide input fields for disabled languages in OpenCart while adding new category | Knowband

OpenCart jest uznawany za niesamowitą platformę eCommerce ze względu na liczne funkcje i funkcje, które sprawiły, że jest popularnym wyborem wśród właścicieli witryn. Jedną ze wspaniałych funkcji, które zasłużyły na zwolenników ponad granicami geograficznymi, jest wsparcie dla wielu języków ze względu na obecność Rozszerzenia OpenCart. Dzięki tej funkcji wielu właścicieli witryn e-commerce może efektywnie zarządzać swoim sklepem internetowym, kierując reklamy do klientów w ich ojczystym języku.

Jednak czasami ta przewaga staje się problemem dla niektórych właścicieli witryn podczas dodawania nowej kategorii produktów do ich sklepu OpenCart. Pozwól mi wyjaśnić sytuację, która jest obserwowana przez kilku użytkowników OpenCart podczas dodawania nowej kategorii produktów.

Załóżmy, że masz witrynę OpenCart, która jest szczególnie skierowana do holenderskich klientów. Teraz, jeśli chcesz dodać nową kategorię produktów w tej witrynie OpenCart, pojawia się mały problem. Kilku właścicieli witryny OpenCart zauważyło, że nawet jeśli wyłączyli określony język w swojej witrynie, nadal są proszeni o wypełnienie szczegółów produktu w tym nieaktywnym języku podczas dodawania nowej kategorii produktów.

Zanim przedstawię rozwiązanie powyższego problemu, pozwól mi wyjaśnić twoje wątpliwości. Platforma OpenCart zawsze pokazuje cały nieaktywny język podczas zadania, jak dodanie nowej kategorii produktu. Dzieje się tak ze względu na fakt, że ta platforma OpenCart uważa, że ​​te nieaktywne języki mogą być używane przez właściciela strony w przyszłych kontaktach biznesowych.

Porozmawiajmy o rozwiązaniu tego problemu. Naprawdę irytujące jest wypełnianie długich informacji o produkcie dla każdego niepełnosprawnego języka w witrynie OpenCart podczas dodawania kategorii produktu. Zapoznaj się z tymi pomocnymi wskazówkami, które pomogą ci uniknąć nudnego zadania wypełniania szczegółów produktu dla każdego nieaktywnego języka. Oto kroki, które należy wykonać jako właściciel sklepu OpenCart.

1. Najpierw utwórz kopię zapasową wymaganego pliku /admin/view/template/catalog/category_form.tpl.

2. Musisz edytować powyższy plik i przeszukać poniższy kod:

<? php foreach ($ languages ​​as $ language) {?>

3. Ta instrukcja PHP będzie widoczna dla ciebie w dwóch miejscach. Właściciel witryny musi zamienić kodowanie w obu tych miejscach na takie, jak pokazano poniżej:

<? php foreach ($ languages ​​as $ language) {?> <? php if ($ language ['status'] == 0) kontynuuj; ?>

Wykonując te proste czynności, każdy właściciel witryny OpenCart może łatwiej rozwiązać problem dodawania szczegółów produktu w nieaktywnych językach. Aby dodać inne pożądane funkcje i nowe funkcje w witrynie OpenCart, możesz zainstalować dowolną z wczytanych funkcji Rozszerzenia OpenCart od Sklep Knowband.

Zaangażuj się w nas i skorzystaj z rozwiązania problemów związanych z platformą eCommerce, głównie dla trzech platform – OpenCart, Magento, i PrestaShop. Oferujemy niestandardową usługi opracowywania wtyczek dla tych platform.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *