Zmień swój Social Engagement z Social Login Plugin dla OpenCart

Transform your social engagement with this Social Login Plugin for OpenCart | Knowband

Firmy na całym świecie rozwijają się w oparciu o zaangażowanie klientów i zaangażowanie społeczne, które pomaga budować zaufanie i lojalność w firmie. Musisz być w "dobrych książkach"

Dzięki stopniowemu wydłużaniu czasu i postępowi technologicznemu serwisy społecznościowe są nowymi silnikami wzrostu dla różnych firm na całym świecie. Byłoby całkowicie naiwnością, aby trzymać się z daleka od tej globalnej platformy promocji biznesu ze względu na jej szerokie zastosowanie i popularność. Jeśli zrozumiałeś znaczenie tych platform społecznościowych dla promocji firmy i wyższych konwersji, nadszedł czas, aby zwrócić uwagę na to rozszerzenie społecznościowe dla sklepów OpenCart. Rozszerzenie Opencart jest doskonałe Rozszerzenie społecznościowe OpenCart które mogą zoptymalizować twoje szanse na zaangażowanie biznesowe wśród Twoich rywali. Oto niektóre z powodów, które zmusią Cię do wypróbowania tego modułu OpenCart Social Login ze sklepu Knowband.

Eliminuje ryzyko częstych przekierowań klientów i czasochłonnego procesu logowania klienta-

Kupujący online często są bardzo zirytowani z powodu czasochłonnego logowania do klienta zwiększa zaangażowanie klientów w Twojej witrynie które mogą zoptymalizować twoje szanse na konwersję i sprzedaż.

Szybka instalacja i konfiguracja –

To rozszerzenie społecznościowe Opencart jest znakomitym rozszerzeniem OpenCart, ponieważ może być łatwo zainstalowane i skonfigurowane przez każdą osobę posiadającą podstawowe umiejętności obsługi komputera. Nie wymaga specjalnego sprzętu i oprogramowania do łatwej instalacji. Możesz zarządzać całym procesem i kontrolować go za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Pozwala administratorowi sklepu wybrać pozycje opcji logowania-

Umieszczenie elementów strony ma duży wpływ na uwagę klientów i może wpłynąć na szanse biznesowe. Interaktywny panel administracyjny tego rozszerzenia społecznościowego OpenCart zapewnia administratorowi sklepu swobodę wprowadzania zmian w linku do logowania oraz w nagłówku paska społecznościowego. Poza tym mogą również wybrać lokalizację, aby umieścić swoje opcje logowania społecznego na stronie, jak na górze, dole, w lewo lub w prawo.

Możliwość wyboru pożądanych rozmiarów przycisków-

Dzięki temu jednemu społecznemu rozszerzeniu OpenCart logowanie jest teraz o wiele łatwiejsze do wykonania odpowiedniego rozmiaru przycisku dla twojej witryny. W zależności od układu, projektu i charakteru wybranych klientów, administrator sklepu może wybrać małe lub duże przyciski mediów społecznościowych do przechwytywania maksymalnej liczby konwersji i sprzedaży.

Popełnisz największy błąd w scenariuszu biznesowym eCommerce, jeśli nadal nie będziesz poważnie traktował korzystania z funkcji i funkcjonalności tego rozszerzenia społecznościowego Opencart. Nie bądź przegrany w swojej domenie biznesowej i dokonaj właściwego kroku, kupując to rozszerzenie społecznościowe OpenCart z naszego sklepu Knowband.

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *