Rozszerzenia OpenCart do realizacji zakupów i konwersji dla Twojego sklepu

OpenCart Checkout Plugins to drive Sales and Conversions for your store | Knowband

Nie podrapuj już głowy, jeśli stawałeś w obliczu mniejszego zaangażowania klientów w swój sklep, a sprzedaż zaczęła się odwracać. Przyczyną tego niekorzystnego wiatru może być długotrwały, czasochłonny i niewiążący proces realizacji transakcji, który może zabić zainteresowanie odwiedzających Twoją stronę sklepem OpenCart. Proces realizacji transakcji jest zdecydowanie jednym z najważniejszych elementów każdej witryny eCommerce, ale często jest niedoceniany przez większość właścicieli witryn na całym świecie. Jeśli miałeś do czynienia z suszy klientów i sprzedaży w Internecie, porozmawiajmy o tych dwóch Rozszerzenia OpenCart to może być twój największy zakład na obiecującą przyszłość eCommerce.

1. OpenCart One Page Checkout Pro

Jeśli chcesz zapewnić bezproblemową realizację transakcji swoim klientom, musisz zwrócić szczególną uwagę na ten OpenCart One Wtyczka do kasy OpenCart od Knowband może przenieść funkcjonalność Twojego czeku na nowy poziom, aby zapewnić maksymalne zaangażowanie klienta i sprzedaż. Jeśli myślisz, że mogą istnieć lepsze alternatywy w tej kategorii, doradzimy, aby rzucić okiem na różne funkcje i funkcjonalności tego modułu, które wyjaśniono poniżej.

  • Zapewnia funkcję tłumaczenia językowego, aby zaspokoić potrzeby dużej liczby klientów z całego świata.
  • Oferuje wysoką możliwość dostosowywania do przechowywania administratora w celu dokonywania płynnych dostosowań.
  • Pozwól właścicielowi sklepu zaprojektować proces realizacji transakcji zgodnie z różnymi dostępnymi układami projektowymi.
  • Przywołuje zaangażowanie społeczne w Twoim sklepie, aby uzyskać maksymalną liczbę konwersji i możliwości sprzedaży.
  • Wyposażony w responsywny design zapewniający dostęp do wielu urządzeń, takich jak smartfony, tablety, smartfony i inne tego typu urządzenia mobilne.

2. Kasa na stronie OpenCart

Jest to jedno z najbardziej oczekiwanych rozszerzeń wiedzy Knowband, które uwielbia wiele osób Sklep PrestaShop właściciele na całym świecie. Ma wszystkie odpowiednie składniki, które mogą zoptymalizować wydajność Twojego sklepu internetowego poprzez uproszczony proces płatności za jedną stronę dla docelowych klientów. Może pomóc w usuwaniu różnych barier ze sklepu OpenCart, które mogą utrudniać ogólny wzrost i konwersje. Oto niektóre z zaawansowanych funkcji tego dodatku do kasy OpenCart, które są następujące:

  • Pozwól na płynne dodawanie treści HTML, takich jak tekst, obrazy, linki lub inne elementy witryny.
  • Upewnij się, że administrator sklepu przeprojektował proces kasowania, umożliwiając ukrywanie lub ujawnianie wybranych pól do realizacji transakcji.
  • Zapewnia większą kontrolę nad witryną i proces realizacji transakcji za pośrednictwem interaktywnego panelu administracyjnego.
  • Integracja popularnych loginów w mediach społecznościowych w celu zwiększenia zaangażowania klientów i konwersji.

Jest to początek nowej podróży w dziedzinie procesu kasowego z wtyczką do kasy OpenCart, wyjaśnioną powyżej. Pomogą one zaangażować odwiedzających Twoją witrynę w Twój sklep internetowy i przekonają ich, by sfinalizowali zamówienie w celu zwiększenia współczynników konwersji i sprzedaży. Przejdź teraz na naszą stronę i zdobądź moduł na milion dolarów do swojego sklepu OpenCart.

To również Cię zainteresuje:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *