Dekodowanie platformy OpenCart Krótko w scenariuszu eCommerce

Decoding the OpenCart Platform Briefly in eCommerce Scenario

Jeśli w ostatnich latach pojawiło się coś, co dobrze zareagowało pod względem kapitalizacji rynkowej i zaangażowania klientów, nie może to być nic innego jak obszar eCommerce. Ludzie coraz częściej dokonują zakupów online ze względu na łatwość dostarczania produktów do domu, zwolnienia z obsługi toreb na zakupy i inne tego rodzaju korzyści. Nie można odmówić roli platformy handlu elektronicznego dla sukcesu lub porażki sklepu internetowego.

Właściciele sklepów internetowych mają swobodę wyboru dowolnej platformy, ale ten krok należy podjąć z wielką ostrożnością, aby uzyskać wymagane wyniki biznesowe. Dla osób, które nie mają dużego pomysłu na odpowiednią platformę eCommerce do prowadzenia biznesu online, sugerowałbym, aby sięgali po OpenCart bez namysłu. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję dotyczącą tej platformy OpenCart, najpierw zapoznaj się z dziedziną eCommerce.

E-Commerce

Odnosi się do wszystkich czynności związanych ze sprzedażą i zakupem produktów, usług i oprogramowania w świecie online za pośrednictwem usług internetowych. Handel elektroniczny oznacza handel elektroniczny lub praktykę handlu za pośrednictwem mediów elektronicznych. Tutaj kupujący odwiedza daną witrynę, wybiera produkt do kupienia, a następnie dokonuje płatności za pośrednictwem bramki płatności innej firmy.

Ponieważ tajemnica dotycząca eCommerce została odkryta, nadszedł czas, aby zwrócić uwagę na tę platformę OpenCart, która była aktywnie wykorzystywana przez wielu właścicieli witryn na całym świecie. Platforma została doceniona i wykorzystana przez osoby zaangażowane w dziedzinę eCommerce ze względu na różne funkcje, Moduły OpenCart i oferowane przez niego funkcjonalności.

OpenCart

Ta platforma OpenCart jest oprogramowaniem eCommerce o otwartym kodzie źródłowym, zbudowanym na PHP i MySQL. Dostęp do niego jest bezpłatny na zasadach licencji GNU General Public. Jest zbudowany na architekturze MVC (Model View Controller) i może zaoferować swoim klientom wspaniały sklep internetowy z pełnym zestawem funkcji.

Właściciele sklepów e-commerce muszą tylko zainstalować tę platformę, wybrać pożądany szablon, dodać produkty dostępne w ich sklepie i są wreszcie gotowi do przyjmowania zamówień klientów w imieniu ich sklepu internetowego. Niektóre z doskonałych funkcji platformy OpenCart są następujące:

 • Open Source, darmowa i łatwa platforma.
 • Oferuje w pełni przystosowany obiekt.
 • Składa się z nieograniczonej liczby kategorii, produktów i producentów
 • Zawiera ogromną bibliotekę wbudowanych szablonów dla lepszej wydajności sklepu.
 • Obsługuje wiele walut i języków.
 • Zapewnia łatwą opcję kasowania dla kupujących w Internecie za pośrednictwem bramek 40 i standardów zgodnych z PCI.
 • Udostępnia narzędzia do raportowania sprzedaży, rejestrowania błędów, produkty do pobrania, zintegrowane moduły oszustów, narzędzia do tworzenia kopii zapasowych i przywracania, funkcje SEO, recenzje i oceny produktów, system kuponów rabatowych i wiele innych.

Zalety platformy OpenCart

 • Jest on dostępny za darmo i można go łatwo zainstalować ze względu na jego otwarty charakter.
 • Platforma ma aktywną społeczność programistów OpenCart, którzy zajmują się rozwiązywaniem problemów.
 • Platforma składa się z ekscytujących wbudowanych modułów, motywów i szablonów OpenCart dla wydajności sklepu.
 • Idealny dla początkujących, małych i średnich sklepów eCommerce.
 • Platforma jest łatwa do opanowania i zarządzania.
 • Składa się z wielu systemów płatności, informacji zwrotnych i pozycji oceny.

Wady OpenCart

 • Platforma nie zapewnia zaawansowanych możliwości dostosowywania do sklepów eCommerce.
 • Istnieje potrzeba eksperta od OpenCart do zmiany kodowania.
 • Nie zapewnia obrony przed zewnętrznymi atakami i atakami.

Nadszedł czas, aby poświęcić trochę uwagi tej platformie OpenCart, aby zapewnić optymalną wydajność sklepu internetowego. Posiadając szczegółowe informacje o tej platformie eCommerce, znacznie łatwiej będzie pobrać wymagane współczynniki przeliczeniowe i sprzedaż dla twojego sklepu internetowego. Przeanalizujmy teraz platformę OpenCart, aby zapewnić obiecującą stronę internetową dla Twojego biznesu online. Sprawdź, jak OpenCart 2.0 jest lepszy niż OpenCart 1.0.

To również Cię zainteresuje:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *