opencart-mobile-app

Bezpłatne rozszerzenie OpenCart do tworzenia aplikacji mobilnych dla Twojej firmy

Handel mobilny w ciągu ostatnich kilku lat wyprzedził e-handel online. Sprawdził się jako najskuteczniejszy sposób napędzania konwersji i sprzedaży. Możemy dziś być świadkami, że każda osoba ma dostęp do smartfonów i obiektu internetowego, otworzyły się nowe drzwi możliwości biznesowych i wzrostu. Jeśli więc obecnie korzystasz z sklepu OpenCart, ale nie przygotowałeś się jeszcze na aplikacje do zakupów mobilnych, musisz wziąć pod uwagę OpenCart Mobile App Builder firmy KnowBand.

W jaki sposób rozszerzenie Mobile App Builder jest właściwym rozwiązaniem?

OpenCart Mobile App Builder to innowacyjna i zautomatyzowana struktura, dzięki której możesz łatwo tworzyć rodzime aplikacje na Androida i iOS. To rozszerzenie chroni przed jakimikolwiek problemami technicznymi lub zaangażowaniem w kodowanie, ani do rozwijania czy zarządzania. Ten natywny mobilny program do tworzenia aplikacji eCommerce zapewnia synchronizację witryny z aplikacjami w czasie rzeczywistym. W związku z tym nie musisz zarządzać zasobami aplikacji ręcznie. Wszystkie szczegóły i informacje o stronie zostaną automatycznie pobrane do aplikacji. Ponadto przyjazny moduł modułu pozwala na samodzielne kontrolowanie projektowania i przepływu aplikacji. Przyjrzyjmy się bliżej, jak działa ta wtyczka.

OpenCart Mobile App Builder: bezpłatne wersje płatne Vs

darmowa wersja test-aplikacja-sklep-i-płatna-wersja-kompilacja-publikacja-aplikacja

DARMOWA wersja – aby przetestować Twój sklep na aplikacjach demonstracyjnych:

Chcesz sprawdzić, jak Twój sklep będzie wyglądał w aplikacjach mobilnych? Skorzystaj z darmowej wersji OpenCart Mobile App Maker KnowBand i ciesz się nawet przed zakupem. Wykonaj te proste kroki, aby przetestować to samo:

Krok 1: Zainstaluj moduł w swoim sklepie

Wystarczy pobrać BEZPŁATNY moduł tutaj.?You will receive a zipped file in your downloads section. Install the same on your store using FTP details. After successful installation, enable the module from backend.

Krok 2: Zainstaluj aplikacje demonstracyjne na swoim urządzeniu

Teraz pobierz nasze aplikacje demonstracyjne na swoje urządzenie testowe z poniższych linków:
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.velsof.genericapp
iOS: https://apps.apple.com/in/app/opencart-nautica-app-builder/id1290687460

Step3: Otwórz aplikację i test

Otwórz aplikację i wprowadź adres URL swojej witryny. To wszystko, teraz twój sklep będzie działał w naszych aplikacjach.

Wersja płatna – aby zbudować i opublikować własne aplikacje:

Tworzenie i pobieranie aplikacji na Androida i iOS nigdy nie było tak łatwe, jak w przypadku aplikacji OpenCart Mobile App Builder. To tylko kwestia prostych kroków 3:

Krok 1: Kup nasz moduł od tutaj.

Krok 2: Wypełnij nasz formularz warunków wstępnych.
Krok 3: Uzyskaj aplikacje końcowe w dniach 2-3. Oprócz tego moduł zapewnia pełną kontrolę zaplecza wraz z miesiącami bezpłatnej pomocy technicznej 3. Wydawalibyśmy nawet darmowe aplikacje.

Najważniejsze funkcje za pomocą

1. Ekran główny aplikacji dostosuj i zaprojektuj:

Administrator sklepu OpenCart ma możliwość dostosowania i tworzenia wielu układów w zapleczu modułu. Dzięki tej funkcji możesz zaprojektować ekran główny na różne okazje i festiwale. W razie potrzeby możesz nawet edytować wstępnie zapisane układy. Oto lista dostępnych elementów projektowych w backend: Top Categories (ikony kategorii w kształcie kwadratu) Square Banners (banery w kształcie kwadratu) Poziome suwaki (suwaki prostokątne) Banery siatkowe (wiele banerów w formie siatki) Baner licznika czasu (oparty na zegarze flash sale banner) Kwadratowe produkty (kwadratowe listy produktów) Poziome suwaki (prostokątne kształtki produktów) Produkty siatkowe (wiele produktów w formie siatki) Najnowsze produkty (produkty, które ostatnio odwiedził użytkownik)

2. Synchronizacja w czasie rzeczywistym:

Utrzymywanie synchronizacji wszystkiego to trudne, ale konieczne zadanie dla administratora sklepu eCommerce. Nasz OpenCart Mobile App Builder zapewnia idealną synchronizację między witryną i aplikacjami, dzięki czemu cały ekwipunek znajduje się w aplikacjach mobilnych.

3. Uzupełnij dostęp do zaplecza:

OpenCart Mobile App Builder zapewnia pełną kontrolę zaplecza, aby wprowadzać zmiany w aplikacji i zarządzać nią samodzielnie. Możesz łatwo dostosować wygląd swoich aplikacji mobilnych i innych funkcji w ciągu kilku kliknięć myszy.

4. Uproszczony proces logowania:

Mobile App Builder dla OpenCart oferuje różne opcje logowania, takie jak Google, Facebook, numer telefonu (OTP) i odcisk palca, co ułatwia użytkownikom wprowadzanie aplikacji i przeglądanie produktów.

5. Zapewnij Direct Zopim & WhatsApp Chat:

Szybkie rozwiązywanie zapytań użytkownika jest znacznie łatwiejsze dzięki wbudowanemu Zopim (wcześniej znanemu jako Zendesk) i czatowi WhatsApp w aplikacjach mobilnych.

6. Obsługa wielu języków i RTL:

Trudno jest tworzyć różne aplikacje w różnych językach. Opracowując aplikacje na Androida i iOS z OpenCart Mobile App Maker, możesz łatwo rozszerzyć swój zasięg na całym świecie. Aplikacje mobilne obsługują wiele języków, w tym języki RTL.

7. Spersonalizowane powiadomienia push:

Możesz łatwo wysyłać nieograniczone ręczne i automatyczne powiadomienia push do użytkowników aplikacji z zaplecza OpenCart Mobile App Builder. To narzędzie promocyjne pomaga zwiększyć zaangażowanie, sprzedaż i przychody w Twoim sklepie.

8. Wsparcie metod wysyłki:

OpenCart Mobile App Builder obsługuje wszelkiego rodzaju metody wysyłania stron internetowych w aplikacjach mobilnych. Możesz zaoferować tę samą wysyłkę użytkownikom aplikacji, jak i stronie internetowej.

9. Wypełnij białą etykietę:

Twoje aplikacje mobilne OpenCart będą oznaczone marką zgodnie z Twoją witryną. Możesz użyć własnego ekranu powitalnego, ikony itp. W aplikacji. Logo sklepu można również dodać w nagłówku aplikacji mobilnych.

10. Łatwiejsze promocje mobilne:

Moduł OpenCart Mobile App Builder zapewnia spersonalizowaną funkcję powiadomień wypychanych, dzięki której administrator sklepu może wysyłać użytkownikom powiadomienia o sprzedaży i promocjach, a także poprawiać zachowanie i przychody użytkowników.

11. Ulepszona nawigacja warstwowa:

Aplikacje mobilne OpenCart oferują najłatwiejszą nawigację z filtrowaniem / sortowaniem, wyszukiwaniem słów kluczowych / głosowych. Płynny przepływ ekranu prowadzi użytkowników do pożądanych produktów w krótkim czasie.

12. Dołącz płatności wielokrotne:

OpenCart Mobile App Maker udostępnia wszystkie metody płatności w witrynach mobilnych oraz dodatkowo Paypal i COD. Ponadto wszelkie inne płatności rodzime mogą zostać zintegrowane z aplikacją za uczciwą cenę. Aplikacje obsługują nawet wiele walut.

13. Wsparcie kuponów i kuponów:

Każdy kupon rabatowy / kupon lub kod kuponu, który jest aktywny na Twojej stronie, będzie również działał w aplikacjach mobilnych.

14. Uproszczona realizacja prostych zamówień:

Dzięki procesowi kasowania na jednym ekranie aplikacje OpenCart na Androida i iOS sprawiają, że składanie zamówień jest bezproblemowe dla mobilnych klientów. Pomaga to w ulepszeniu zakupów użytkowników i ostatecznie sprzedaży.

15. Śledzenie zamówień w czasie rzeczywistym:

Aplikacje mobilne z OpenCart Mobile App Builder mają funkcję wyświetlania poprzedniego stanu realizacji zamówienia aplikacji. Status zamówienia jest automatycznie aktualizowany na stronie internetowej aplikacji.

16. Gamified Spin Win (wyskakujące okienko subskrypcji e-mail):

Możesz zaoferować wyskakujące okienko subskrypcji e-mail z aplikacją z interfejsem spin-win. Pomaga to w przechwytywaniu danych użytkownika, które mogą być później wykorzystane do celów re-marketingu. Musisz tylko zainstalować rozszerzenie OpenCart Spin & Win w swoim sklepie. To samo wyskakujące okienko będzie również działać na Twojej stronie.

17. Rynek wielu dostawców (integracja niestandardowa):

Nasze aplikacje mobilne są nawet kompatybilne z wtyczką OpenCart dla wielu dostawców. Cały rynek może być wykorzystany w tych samych aplikacjach mobilnych bez żadnego wysiłku. Możesz odwiedzić ten moduł combo (Marketplace + aplikacja mobilna), aby uzyskać więcej informacji:

OpenCart Advanced Marketplace z aplikacją mobilną

Wnioski

Nadszedł czas, aby nadrobić zaległości, a aplikacje mobilne mogą być brakującym akceleratorem Twojej witryny. Więc już dziś uruchom pełną parę aplikacji do zakupów.

Powiązane historie:


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *