Zaoferuj szybkie logowanie do klienta za pomocą tego rozszerzenia Ajax Popup dla stron Magento

Offer quick customer logins with this Ajax Popup Login Extension for Magento sites | Knowband

Klienci stali się niecierpliwi ze względu na swój napięty styl życia i nie są gotowi spędzić nawet kilku minut na stronie w celu zarejestrowania się i rejestracji. Rzeczywiście, są to niektóre z podstawowych problemów, które przyczyniły się do wzrostu współczynników odrzuceń i porzucania koszyków w witrynie eCommerce. Nikt nie chciałby spędzać cennego czasu na problemach z logowaniem i rejestracją i chciałby znaleźć lepszą alternatywną stronę, która mogłaby zaoferować te trudne zadania w płynny sposób. Dzięki niekończącej się ciężkiej pracy i bezbłędnemu doświadczeniu swoich twórców stron internetowych, Knowband wymyślił to rozszerzenie Ajaxa, które jest przeznaczone do transformacji całego procesu logowania i rejestracji bez żadnych problemów. Oto różne powody, które to powodują Rozszerzenie Magento bezcenne rozszerzenie wśród różnych właścicieli witryn.

Eliminuje czasochłonne przeładowywanie strony

To rozszerzenie Ajax Popup dla stron Magento osiągnęło wiele szacunku w środowisku biznesowym eCommerce ze względu na szybki proces logowania i rejestracji. Stało się to możliwe dzięki obecności technologii internetowej Ajax, która jest zaangażowana w rozwój tego rozszerzenia Magento. Zlikwidowano problem z domyślnym przeładowaniem strony w witrynach Magento podczas logowania i rejestracji.

Oferuje funkcję dostosowywania dla administratora witryny

Teraz za pomocą tego łatwo jest wprowadzić zmiany w serwisie logowania i rejestracji w witrynie Magento Szybkie rozszerzenie logowania z interaktywnym interfejsem zaplecza. Administrator witryny może tworzyć różne konfiguracje i dostosowywać, takie jak ukrywanie / pokazywanie rejestracji i zapominanie o hasłach, wprowadzanie zmian w tekście łącza i wiele więcej.

Może być zainstalowany i skonfigurowany w spójny sposób

Wszyscy wiemy, że życie niektórych osób nietechnicznych staje się nieszczęśliwe, jeśli chodzi o instalację i konfigurację aplikacji. Mając to na uwadze, Knowband wprowadził to okno Ajax Magento do logowania i rejestracji, które można zainstalować i skonfigurować tylko w kilka kliknięć. Nie ma żadnych specjalnych umiejętności i wiedzy na temat instalacji i konfiguracji tego rozszerzenia Magento.

Działa niezależnie z innymi dostępnymi rozszerzeniami

To rozszerzenie Ajax Popup dla stron Magento zostało zaprojektowane w taki sposób, aby działało bez ingerencji w inne dostępne rozszerzenia Magento w Twojej witrynie. Nie musisz podejmować problemów związanych z działaniem rozszerzeń wiedzy

Jest wyposażony w bezpłatną pomoc techniczną

Możliwe, że z tym bezpłatnym rozszerzeniem Magento mogą wystąpić pewne problemy dotyczące jego konfiguracji i dostosowania, które mogą wpłynąć na ogólną wydajność w dłuższej perspektywie. Jeśli napotkasz taki problem, możesz uzyskać bezpłatną pomoc techniczną od naszego zespołu Knowband na stronie ten link.

Teraz to już przeszłość wymagać czasochłonnego i trudnego procesu logowania i rejestracji wraz z pojawieniem się tego Rozszerzenie logowania Ajax Popup dla Magento witryny. Nie musisz cierpieć z powodu deficytu zaufania i odbić się od swoich klientów dzięki temu rozszerzeniu Magento opartemu na Ajax. Odwiedź nasz sklep Knowband i ponownie zdefiniuj procesy związane z logowaniem i rejestracją witryny za pomocą tego modułu logowania Ajax Popup z Magento.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *