Try out these Magento Social Network Extensions for influencing your Magento visitors | Knowband

Wypróbuj te rozszerzenia sieci społecznościowej Magento, aby wpłynąć na odwiedzających Magento

Serwisy społecznościowe to platformy, które nie tylko skutecznie poprawiają zaangażowanie społecznościowe w witrynie, ale także mogą wnieść istotny wkład kluczowe wskaźniki wydajności (KPI) np. współczynniki konwersji, sprzedaż produktów i ruch w witrynie. Rosnąca baza użytkowników serwisów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Google+, Instagram i inni, pomalowała różowo obraz wpływu mediów społecznościowych na różne podmioty gospodarcze. W tym połączonym świecie Internetu media społecznościowe kierują działaniami sprzedażowymi i biznesowymi różnych firm na całym świecie. Jeśli prowadzisz działalność online, ale wciąż nie wiesz o korzystaniu z mediów społecznościowych, z pewnością popełnisz niezapomniany błąd, który może cię bardzo kosztować.

Biorąc pod uwagę wpływ mediów społecznościowych na wzrost i rozwój firmy, staje się ona głównym priorytetem dla firm internetowych, które myślą o korzystaniu z usług różnych serwisów społecznościowych. Aby odgrywać wiodącą rolę w tym kierunku, Knowband osiągnął doskonałe wyniki Rozszerzenia społecznościowe Magento które może przekształcić całą naturę zaangażowania społecznego w Twoje witryny Magento. Pozwól nam dowiedzieć się więcej o tych wspaniałych Rozszerzenia Magento które wyjaśniono poniżej.

1. Logowanie społecznościowe Magento

Klienci teraz dni są bardzo wybredne i nieprzewidywalne podczas dokonywania zakupów online za pośrednictwem dowolnej witryny eCommerce. Bardzo trudno jest spełnić stale rosnące oczekiwania i wymagania klientów online, co stwarza trudne warunki dla rozwoju Twojej firmy. Dzięki temu rozszerzeniu społecznościowemu Magento możesz zaoferować swoim klientom docelowym wiele opcji logowania społecznościowego, aby zapewnić bezproblemowe logowanie konta. Teraz klienci nie muszą wypełniać czasochłonnej formy, aby uzyskać szybki dostęp do swojego konta w mediach społecznościowych, ale wszystko upraszcza się dzięki obecności "Szybkie logowanie"obiekt udostępniany przez to rozszerzenie. Niektóre z wyjątkowych funkcji, które są częścią tych rozszerzeń sieci społecznościowych Magento ze sklepu Knowband, są następujące:

  • Obecność interaktywnej opcji logowania.
  • Kompatybilność z różnymi urządzeniami mobilnymi.
  • Bezproblemowa aktywacja lub dezaktywacja konta w mediach społecznościowych.
  • Możliwość zmiany pozycji ikon społecznościowych w witrynie eCommerce
  • Dostęp do raportów śledzenia mediów społecznościowych i wiele więcej.

2. Magento Facebook Zaloguj się

Facebook jest jedną z najpopularniejszych platform mediów społecznościowych, dzięki czemu klientowi łatwiej przychodzi proces logowania w witrynie eCommerce zamiast innych dostępnych opcji logowania. Ten moduł Magento Facebook Loginizer znacznie uprościł proces logowania do klienta. Nie ma konieczności pamiętania hasła, a klienci mogą płynnie logować się przy użyciu danych logowania na Facebooku. Jeśli chcesz sprawdzić, dlaczego to rozszerzenie jest jednym z najpopularniejszych rozszerzeń sieci społecznościowych Magento, musisz rzucić okiem na poniższe funkcje:

  • Składa się z przyjaznego dla użytkownika interfejsu administratora, który ułatwia konfigurację.
  • Działa niezależnie z innymi modułami i tematami stron trzecich.
  • Kompatybilny z wieloma przeglądarkami i urządzeniami mobilnymi.
  • Bezproblemowa instalacja i konfiguracja.
  • Zapewnia bezpłatną pomoc techniczną dla szybkiego rozwiązywania problemów

Zacznij skupiać się na różnych platformach społecznościowych, ponieważ mogą one wpływać na wzrost i konwersje Twojego sklepu eCommerce. Jeśli nadal nie jesteś czujny w tym kierunku, być może będziesz musiał zmierzyć się z tragicznymi konsekwencjami w zakresie współczynników konwersji i sprzedaży. Nie czekaj dłużej i zainstaluj rozszerzenia sieci społecznościowej Magento, aby całkowicie zmienić firmę.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *