Wypróbuj bezpłatne wyskakujące okno Ajax Magento dla problemów związanych z logowaniem i rejestracją

magento-ajx-popup-loginizer-extension

Konta logowania i rejestracje klientów są kluczowym elementem każdej udanej witryny, ponieważ mają wpływ na zaangażowanie klientów i konwersje drastycznie. Musisz zaoferować swoim klientom uproszczoną funkcję logowania i rejestracji, aby poprawić swoją uwagę na stronie Magento. Dzięki uproszczonym procesom logowania i rejestracji odwiedzający moją stronę spędzają miło czas spędzając czas i dokonując zakupów online w moim sklepie internetowym.

Jednakże, jeśli nie masz odpowiedniego ruchu na swojej stronie, musisz skorzystać z usług tego Wyskakujące Ajax Magento w przypadku problemów związanych z logowaniem i rejestracją. Jest wyposażony w liczne funkcje i funkcje, które bez problemu poprawiają komfort użytkowania witryny Magento. Przyjrzyj się jego najważniejszym funkcjom opisanym poniżej:

Oferuje szybki login i możliwość rejestracji

Zauważono, że najbardziej oczywistym powodem zwiększenie liczby porzuconych koszyków w sklepie internetowym jest skomplikowany proces logowania i rejestracji w witrynie eCommerce. Jeśli szukasz większej liczby klientów i konwersji na swojej stronie Magento, to wyskakujące okno Ajax Magento do logowania i rejestracji może być twoim ostatecznym zbawcą. Może wyeliminować różne przeszkody, które mogą wpływać na proces logowania i rejestracji klienta w Twoim sklepie internetowym poprzez oferowanie szybkie popup interfejs do logowania, rejestracji i zapomnianego hasła.

Zapewnia zwolnienie z wielokrotnych przeładowań strony

Wcześniej platforma Magento cierpiała na skomplikowany proces logowania i rejestracji, który wymaga wielokrotnego ponownego ładowania strony. To nie tylko pochłania cenny czas klientów, ale także w dużym stopniu wpływa na zaangażowanie klienta. Jednak po wprowadzeniu tego wyskakującego okna Ajax Magento do logowania i rejestracji, ten długo oczekiwany problem został całkowicie rozwiązany, ponieważ jest oparty na technologii Ajax.

Wyposażony w interaktywny panel administracyjny

W scenariuszu biznesowym od czasu do czasu należy wprowadzać zmiany i dostosowywać w swojej witrynie do przechwytywania maksymalna uwaga klienta i konwersje. Często staje się to niewygodnym zadaniem, jeśli nie masz wsparcia przyjaznego dla użytkownika i interaktywnego panelu administracyjnego. To bezpłatne rozszerzenie Magento pomaga administratorowi w wykonywaniu różnych zadań i czynności w witrynie w płynny sposób dzięki funkcjom back-end tego modułu.

Moduł można łatwo zainstalować i skonfigurować

Jest wielu użytkowników, którzy nie są zbyt świadomi wiedzy technicznej i potrzebują modułu do sklepu eCommerce, który nie wymaga żadnej zewnętrznej pomocy w celu instalacji. Jeśli jesteś facetem niezwiązanym z technologią, możesz nadal korzystać z funkcji i funkcjonalności tego pop-a Ajaxa Magento w kwestiach logowania i rejestracji za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Nie ma żadnej ceny

To rozszerzenie nazwy Ajax Popup dla Magento zawiera wiele funkcji i funkcji, które mają na celu ułatwienie logowania i rejestracji klientów w twoim sklepie internetowym. Jest to niezwykła wtyczka ze względu na obecność różnych funkcji, które nie szkodzą Twojej kieszeni w żaden sposób. Dzieje się tak dlatego, że moduł jest dostępny bezpłatnie, dzięki czemu jest łatwo dostępny dla wszystkich.

Nie będzie mądrą decyzją, aby wykorzystać szanse związane z konwersjami i sprzedażą ze względu na skomplikowane procesy logowania i rejestracji klientów. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować rozszerzenie Magento Quick Ajax z naszego sklepu Knowband bez wydawania ani grosza. Jest to wspaniała wtyczka, która może w dużym stopniu przekształcić Twój biznes online. Chwyć swój moduł bez żadnych kosztów dla swojej witryny Magento.

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *