Najlepsze darmowe zasoby 20, aby uzyskać wsparcie dla Magento

Magento Support

 

Według danych z BuiltWithObecnie na całym świecie są dostępne serwisy Magento na żywo 250,642, a liczba ta wciąż rośnie z dnia na dzień. Tak wiele sklepów e-commerce na Magento oznacza tyle problemów, z którymi każdy z nich musi sobie poradzić. Oczywiście właściciele witryn mogą napotkać problemy podczas korzystania z dowolnej platformy handlu elektronicznego.

Na szczęście Magento nie pozostawia swoich użytkowników w przebraniu i ma różne zasoby, aby zapewnić pomoc. Daje mi to ogromną przyjemność do stworzenia listy wszystkich użytecznych zasobów, które można wykorzystać, aby dalej działać z platformą Magento eCommerce.

Gdzie można znaleźć wsparcie dotyczące problemów Magento?

Aby uzyskać pomoc / wsparcie / pomoc w rozwiązaniu różnych problemów, na jakie możesz natknąć się podczas prowadzenia firmy na tej wspaniałej platformie, możesz przede wszystkim zatrzasnąć cztery kategorie zasobów:

 • Magento Podobne fora
 • Blogi powiązane z Magento
 • Magento Powiązane grupy społeczne
 • Certyfikowani programiści Magento

Magento ma jedną z największych społeczności

Magento jest używany przez właścicieli witryn z różnych krajów na świecie. Osiągnął prawie każdą imprezę, jaką możesz sobie wyobrazić. Zwłaszcza, że jest tak popularny w takich krajach jak: Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Włochy, Indie, Holandia itd.

Gdy ta platforma ma użytkowników z każdego zakątka świata, jest bardziej prawdopodobne, że linki podane w tym artykule będą należeć do różnych języków i regionu. Jest całkiem dobrze, ponieważ masz tłumaczy, którzy mogą pomóc w zrozumieniu i komunikowaniu się z nimi.

W jaki sposób ta lista pomoże deweloperom?

Zasoby zebrane na tej liście nie tylko pomogą właścicielom witryn uzyskać wsparcie dla swoich sklepów Magento, ale również pomogą deweloperom generować potencjalnych klientów, aby pozyskać nowych klientów. Możesz znaleźć klientów dla siebie Rozszerzenia Magento, motywy i niestandardowy rozwój Magento.

Magento Podobne fora

Oto lista najlepszych forów Magento, które możesz odwiedzić, aby znaleźć wsparcie. Adresy URL wszystkich wymienionych forów zostaną podane na liście. Możesz skopiować i wkleić te adresy URL do przeglądarki i odwiedzić je.

1. Oficjalne forum Magento

Oficjalne forum Magento ma obecnie członków 245797 i więcej niż postów na żywo 63,000. Przed udaniem się w dowolne miejsce, jest to najlepsze miejsce, aby znaleźć wsparcie i rozwiązanie swoich problemów związanych z Magento. Tutaj możesz publikować swoje problemy, przeglądać wątki już stworzonych problemów, bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami Magento i wiele więcej.

Po prostu nie zapomnij o przestrzeganiu zasad i przepisów na forum, publikując cokolwiek tam.

Link do forum: www.community.magento.com

2. Forum Expert Magento

Expert Magento Forum to najpopularniejsze zasoby po oficjalnym forum, aby uzyskać pomoc dotyczącą problemów związanych z Magento. Nie tylko problemy, można znaleźć aktualizacje wiadomości, aktualizacje zadań Magento i niezależne projekty itp.

Obecnie istnieją członkowie 10,790 z wątkami 7,529 i aktywnymi postami 25,406.

Link do forum: www.magentoexpertforum.com

3. Forum wymiany stosu Magento

Magento Stack Exchange to specjalna wersja popularnego forum forum “Stack Exchange”. Jest to platforma pytań i odpowiedzi, w której użytkownicy mogą uzyskać informacje od bardzo podstawowych po zaawansowane tematy i zagadnienia.

Najlepsze miejsce do znalezienia wsparcia dla wszystkich problemów związanych z Magento, nawet jeśli jesteś początkującym. Od konfiguracji Magento do zagadnień związanych z kodowaniem, możesz oczekiwać, że ta platforma da ci odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące Magento.

Link do forum: www.magento.stackexchange.com

4. Forum Mageolution

Społeczność Magentosolution jest niesamowicie aktywna i stanowi najlepsze miejsce dla początkujących Magento, jak i zaawansowanych programistów, aby uzyskać wsparcie. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie za tym forum są tymi, którzy odpowiadają na twoje pytania. Moderatorzy biorą również aktywny udział w dyskusjach.

Forum twierdzi, że odpowiada na twoje zapytania w czasie krótszym niż 24 w dni powszednie i mniej niż 48 w weekendy. Ponadto publikują artykuły i blogi związane z Magento, które również są bardzo pomocne.

Link do forum: magesolution.com/support/forums/

5. Społeczność Magento Russian

To jest oficjalne rosyjskie forum Magento, które jest jednym z najpopularniejszych międzynarodowych forów Magento. Eksperci rosyjscy deweloperzy są zawsze aktywni i gotowi pomóc potrzebującym. W większości przypadków znalazłem rozwiązania dla moich problemów z Magento, których nie było w angielskiej wersji forum. Jest to przydatne źródło, które można dodać do zakładek.

Możesz łatwo zrozumieć posty i wątki na tym forum, używając tłumaczy.

Link do forum: community.magento.com/t5/Russian/bd-p/russia

6. Społeczność Magento niemiecki

To oficjalne forum Magento jest przeznaczone specjalnie dla bardzo aktywnej niemieckiej społeczności Magento. Możesz również rzucić okiem na to forum, aby znaleźć rozwiązania i zasoby.

Link do forum: www.community.magento.com/t5/German/bd-p/germany

7. Idź Mag Mage Magento Forum

To dość młode forum, ale ma przyzwoitą populację twórców Magento, użytkowników i właścicieli witryn. Zawsze możesz sprawdzić przydatne zasoby tutaj podane w postaci wątków na forum, blogów i artykułów.

Link do bloga: www.magentoforum.com

8. Escola Magento Forum

To forum zostało stworzone w celu udostępniania przydatnych informacji związanych z Magento oraz dyskusji na temat różnych problemów i rozwiązań. Udostępnia także tutoriale, blogi i artykuły Magento. Może to być bardzo przydatne źródło informacji dla programistów Magento.

Link do forum: www.forum.escolamagento.com

9. Polskie Forum Magento

To specjalne forum dla polskiej społeczności Magento. Możesz jednak łatwo uzyskać dostęp do zasobów, porad, trików, samouczków, problemów, wątków itp., Używając tylko tłumacza.

Oczywiście, nie będziesz chciał stracić użytecznego zasobu, gdy język nie będzie już paskiem.

Link do forum: www.magentoforum.pl/

10. Forum Magentovietnam

To specjalne forum dla wietnamskiej społeczności Magento. Jednak jest łatwo dostępny w całym tekście. Jest to jedno z najbardziej użytecznych forów na mojej liście.

Po prostu przetłumaczyć i zobaczyć, jak przydatne może być dla zadań związanych z rozwojem Magento i zarządzaniem.

Link do forum: www.magentovietnam.com

Blogi powiązane z Magento

Fora są zdecydowanie najlepszym sposobem uzyskania wsparcia dla wszystkich problemów i wymagań związanych z Magento. Jednak większość osób nie wie o wszystkich przydatnych forach, które mogą wykorzystać. Jako alternatywa lub następny poziom blogi związane z Magento są bardzo przydatne i łatwo dostępne.

Poniżej znajduje się lista najlepszych blogów związanych z 10 Magento, które mogą być bardzo pomocne:

1. Drużyna gospodarzy (Blog Knowband)

Knowband to przede wszystkim plugin eCommerce i firma deweloperska. Oprócz Magento, tutaj znajdziesz przydatne blogi, porady, porady, samouczki i spostrzeżenia na temat PrestaShop, OpenCart i różnych tematów związanych z eCommerce. Można również znaleźć szczegółowe instrukcje obsługi i dokumentacje na temat wszystkich wtyczki i rozszerzenia e-commerce opracowany w Knowband.

Link do bloga: www.knowband.com/blog/

2. Oficjalny blog Magento

Magento ma oficjalny blog, na którym można znaleźć najnowsze wiadomości, aktualizacje, artykuły opublikowane przez oficjalny zespół Magento. Tutaj można również znaleźć różne opinie gości i studia przypadków opublikowane przez kilku ekspertów Magento, właścicieli witryn i programistów.

Link do bloga: www.magento.com/blog

3. DLTR

Co może być lepszego niż uzyskanie wskazówek i wskazówek od certyfikowanego i doświadczonego programisty Magento? DLTR to taki blog napisany przez Damodara Bashyal, certyfikowanego programistę Magento. Ten blog jest bardzo dobrym repozytorium cennych treści, które zasadniczo dotyczą rzeczy technicznych. Warto spojrzeć.

Link do bloga: www.dltr.org/blog

4. Inchoo

Inchoo to jeden z najpopularniejszych blogów Magento. Tutaj znajdziesz rozwiązania różnych rzeczywistych problemów związanych z Magento. Od aktualnych wiadomości do treści technicznych z możliwymi do użycia kodami, znajdziesz tu świetną pomoc.

Link do bloga: inchoo.net/blog/

5. Magetraining

Magetraining to w zasadzie firma szkoleniowa Magento dla Kupców. Jego blog jest dość pomysłowy i można znaleźć wiele cennych informacji, które można zastosować w zadaniach związanych z działaniem rozwojowym i Magento.

Link do bloga: www.magetraining.com/uk/blog/

6. Aheadworks

Blog Aheadworks nie tylko publikuje treści związane z Magento, ale także najnowsze wiadomości, aktualizacje i artykuł na temat różnych trendów i osiągnięć związanych z eCommerce. Jest dość popularny wśród czytelników.

Link do bloga: blog.aheadworks.com

7. Magento Fox

Ten niesamowity blog zapewnia świetną kompilację wiadomości, wskazówek, trików i samouczków Magento. Możesz także znaleźć tutorialowe filmy Magento tutaj.

Link do bloga: www.creare.co.uk/blog/magento

8. Amastyteam

Prowadzony przez programistów Magento ten blog może być całkiem przydatny w odniesieniu do przydatnych wskazówek, trików, artykułów i samouczków Magento. Jest to jeden z bardzo aktywnych blogów, na których produkują dużo treści.

Link do bloga: www.blog.amasty.com

9. Magentycy

Prowadzony przez ekspertów, programistów i komentatorów Magento, blog ten jest użyteczną platformą do pozyskiwania zasobów i wglądu w wiadomości Magento, aktualizacje, treści związane z rozwojem, wskazówki dotyczące SEO Magento itp.

Link do bloga: magenticians.com

10. Fooman

Fooman już teraz publikuje zawartość. Tutaj z łatwością znajdziesz najlepsze repozytorium przydatnych postów na blogu związanych z Magento i innych artykułów. Zawiera pełne informacji treści o Magento 1 i Magento 2.

Link do bloga: www.store.fooman.co.nz/blog

Podsumowanie

Zasoby wspomniane w tym poście mogą okazać się przydatne w przypadku większości Twoich wymagań związanych z Magento. Możesz odwołać się do tych zasobów, aby uzyskać pomoc dotyczącą różnych aspektów, takich jak:

 • Zagadnienia związane z rozwojem
 • Porady i wskazówki
 • Nowe aktualizacje
 • Poradniki
 • Trening
 • E-Commerce Insights
 • Magento SEO i wiele więcej.

Mam nadzieję, że ten post będzie działał jako katalog, aby uzyskać dostęp do najlepszego wsparcia dla Magento. Daj mi znać w komentarzach, jeśli możesz wymienić bardziej przydatne zasoby dla globalnej publiczności. Wszystkie sugestie są tutaj mile widziane.

Jeśli nie możesz znaleźć satysfakcjonującego wsparcia z tych zasobów, zawsze będziesz mile widziany, aby skontaktować się z nami. Nasi certyfikowani programiści Magento są również aktywni na większości forów i blogów dla gości gościnnych. Zapraszam do kontaktu z nami.

Zobacz także: 

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *